آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا می دانید چگونه می توان فالوور ها را از 1000 تا 10k افزایش داد؟ آیا روش های افزایش فالوور از ۱۰۰۰ تا ۱۰k را می دانید؟

اساسی ترین دلیل و اصلی ترین مبنا برای فعالیت در اینستاگرام داشتن فالوور است. بنابراین هر چه تعداد فالوور ها بیشتر باشد، فعالیت در اینستاگرام هدفمند تر می شود.

اهمیت فالوور ها برای پیج های کاری و اکانت هایی که به کسب و کار در اینستاگرام می پردازند در مقایسه با اکانت های شخصی و معمولی بسیار بیشتر است و این اکانت ها باید بیشتر برای افزایش فالوور های اینستاگرام خود اقدام کنند تا کسب و کار پر رونق تری داشته باشند.

اگر مایلید تا روش های افزایش فالوور از ۱۰۰۰ تا ۱۰k را بدانید، با ما همراه باشید و این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

روش های افزایش فالوور از ۱۰۰۰ تا ۱۰k چیست؟

روش های افزایش فالوور از ۱۰۰۰ تا ۱۰k

به صورت کلی برای افزایش فالوور از هر میزان و تا هر مقداری میتوان از راهکارهای ذکر شده در قسمت زیر استفاده کرد:

خرید فالوور از آسان فالوور

اولین، مناسب ترین و بی دردسر ترین راهکاری که برای افزایش فالوور از ۱۰۰۰ تا ۱۰k ، خرید فالوور از وب سایت آسان فالوور است که در این صورت می توانید با صرف هزینه بسیار جزئی فالوور های خود را به میزان زیادی افزایش دهید و در مدت کوتاهی شاهد نتیجه آن باشید.

خرید فالوور از آسان فالوور بسیار بی درد سر است و نیاز به طی کردن مراحل خاصی ندارد. تنها کافی است تا بسته فالوور مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس تکمیل فرآیند خرید را انجام دهید تا بسته برای شما فعال شود.

هشتگ گذاری مناسب

هشتگ گذاری با هر میزان فالوور می توان در افزایش فالوور های شما بسیار موثر باشد. اما باید دقت داشته باشید که هشتگ گذاری زمانی مفید و نتیجه بخش واقع می گردد که به صورت درست و مناسب از آن استفاده کرده باشید.

برای هشتگ گذاری باید هشتگ ها را به تعداد مناسب استفاده کنید و بیش از حد از آن استفاده نکنید و همچنین باید دقت داشته باشید که هشتگ ها متناسب با فعالیت شما باشند و بی ربط با پست درج شده شما نباشند.

پیدا کردن اشخاصی که هدف اکانت شما را دنبال می کنند

یکی از موثرترین روش های افزایش فالوور از ۱۰۰۰ تا ۱۰k پیدا کردن اشخاصی است که دنبال کننده مطالبی هستند که هدف از فعالیت کاری شما نیز همان هدف است. برای انجام این کار کافی است تا مدت زمان اندکی وقت بگذارید و اشخاصی که هدف فعالیت کاری شما را در اینستاگرام دنبال می کنند را پیدا کنید و برای آنها درخواست فالوو بفرستید.

با انجام این کار آنها شما اکانت شما را می بینند و به درخواست شما یا پاسخ مثبت نشان می دهند و یا برای شما درخواست فالوو متقابل ارسال می کنند که در این صورت فالوور های شما افزایش پیدا می کند.

پست گذاری به میزان لازم در طول روز

برای اینکه بتوانید افزایش فالوور از ۱۰۰۰ تا ۱۰k داشته باشید باید به میزان لازم پست گذاری در طول روز انجام دهید. تعداد پست های مناسب برای اکانت هایی که دارای فالوور در محدوده 1000 تا 10 هزار فالوور هستند، به میزان دو الی سه پست در طول روز است.

بنابراین بهتر است که تعداد پست های مناسب در طول روز بارگزاری کنید.

همچنین اگر فالوور های شما در حدود یک الی 1000 فالوور هستند تعداد پست های مناسب یک الی دو پست در طول روز است.

برگزاری مسابقه

مسابقات اینستاگرامی امروزه جایگاه خوبی را در بین فالوور ها پیدا کرده اند و بسیاری از اکانت ها به واسطه برگزاری مسابقه توانسته اند تا فالوور های زیادی را به خود جذب کنند.

پس با این وجود یکی از روش های افزایش فالوور از ۱۰۰۰ تا ۱۰k برگزاری انواع مسابقات در اینستاگرام و اهدا جوایز است.

اشتراک گذاری پست در زمان مناسب در طول روز

در خصوص جذب فالوور باید توجه داشته باشید که ساعت پست گذاری در طول روز مساله بسیار حائز اهمیتی است که نباید از آن غافل شوید. به این منظور باید پست گذاری های خود را در زمان های پیک اینستاگرام یعنی مواقعی که بیشتری کاربران در این شبکه فعال هستند، انجام دهید. ساعات پیک اینستاگرام معمولا از ساعت 6 الی 9 شب و 10 تا 12 ظهر است.

کلام پایانی:

در انتهای این مطلب باید به این مساله اشاره کنیم که علاوه بر راهکارهای ذکر شده در این مقاله روش های دیگری نیز برای افزایش فالوور وجود دارند که توضیح همه آنها در یک مقاله امکان پذیر نیست.

بنابراین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات درج شده در وب سایت آسان فالوور را نیز مطالعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.