آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

رفع بلاک تاریخ دار اینستاگرام چگونه انجام می شود؟ آیا به صورت کلی می توان بلاک تاریخ دار را برطرف کرد؟

اینستاگرام قابلیت های زیادی برای کاربران دارد اما در کنار قابلیت های آن محدودیت هایی نیز برای کاربران اعمال شده است که در صورت انجام امور ممنوعه توسط کاربر، اینستاگرام برای بلاک کردن حساب کاربری اقدام می کند.

بلاک تاریخ دار اینستاگرام چیست؟

در اینستاگرام انواع مختلفی از بلاک ها برای حساب های کاربری ممکن است که رخ دهند که یکی از این بلاک ها را می توان بلاک تاریخ دار در نظر گرفت.

در بلاک تاریخ دار به کاربر و یا ادمین اکانت مورد نظر پیامی ارسال می شود که با استفاده از آن کاربر را در اطلاع قرار می دهند که اکانت او بلاک شده است. در بلاک های تاریخ دار، یک تاریخ و یا مدت زمان مشخص برای بلاک شدن کاربر در نظر گرفته می شود و کاربر مورد نظر تنها در بازه زمانی مشخص شده از انجام امور خود محروم می گردد.

بلاک تاریخ دار اینستاگرام

حال می خواهیم بدانیم که چگونه میتوان بلاک تاریخ دار اینستاگرام را برطرف کرد.

رفع بلاک تاریخ دار اینستاگرام چگونه است؟

برای رفع بلاک تاریخ دار در اینستاگرام می توان از روش هایی به شرح زیر استفاده کرد، اما لازم به ذکر است که انجام هر یک از این راهکارها، به صورت صد در صد نتیجه بخش نیست و ممکن است که با انجام آنها هم نتوان رفع بلاک کرد.برای خرید لایک اینستاگرام می توانید از ما خرید کنید

ارسال ایمیل برای اینستاگرام

فرستادن درخواست و یا ایمیل به اینستاگرام از موثرترین راهکارها برای رفع بلاک است که در این خصوص باید به قسمت Settings>Help>Report A Problem وارد شوید و درخواست خود را با شرح این موضوع که هیچ کاری اشتباهی انجام نداده اید، برای اینستا ارسال کنید.

انجام این کار در مواقعی که هیچ کار اشتباهی انجام نداده باشید بسیار نتیجه بخش است.

فعال کردن احراز هویت به شکل دو مرحله ای

با فعال کردن احراز هویت به شکل دو مرحله ای می توانید به اینستاگرام این امکان را بدهید که تا متوجه شود که شما از ابزار های شخص ثالث و ابزار های متفرقه دیگر استفاده نمی کنید. با انجام این کار هم امنیت پیج شما افزایش پیدا می کند و هم به سرعت رفع بلاک خواهید شد.

تغییر دادن قسمت بایو

در صورتی که در اینستاگرام بلاک شده باشید، سعی کنید که در قسمت بایو اگر لینکی کذاشته اید آن را بردارید زیرا با وجود لینک در قسمت بایو، احتمال بلاک شدن افزایش پیدا می کند و با برداشتن آن امکان رفع بلاک شما وجود خواهد داشت.

پاک کردن اینستاگرام و نصب دوباره آن

با پاک کردن اینستاگرام به صورت کامل از روی گوشی خود و نصب مجدد آن تمامی کوکی ها و چیزهای دیگری که اینستاگرام به ثبت رسانده است، پاک می شوند و در این صورت امکان رفع بلاک بسیار زیاد است..

پس در صورت بلاک شدن به شما توصیه می کنیم که این روش آسان را به کار ببرید.

لاگین شدن به اینستا از طریق گوشی و یا کامپیوتر دیگر

از دیگر راهکارها برای رفع بلاک اینستا، استفاده از یک گوشی و یا سیستم دیگر برای لاگین شدن به اینستا است که در رفع بلاک می تواند بسیار موثر واقع شود. در نتیجه اگر گوشی و سیستم دیگری در اختیار دارید، سعی کنید با استفاده از آنها به حساب خود لاگین کنید.

استفاده از اینترنت موبایل

در صورتی که از اینترنت خانگی برای لاگین شدن به اینستا استفاده می کنید، با خاموش کردن اینترنت خانگی و استفاده از اینترنت گوشی می توانید در رفع بلاک موثر واقع شوید.

تبلیغ کردن در صفحات پر بازدید اینستا

تبلیغ کردن در صفحات پر بازدید می تواند راهکاری برای رفع بلاک در اینستاگرام باشد و از بلاک شدن در آینده جلوگیری کند. پس اگر مشکلی با خرج کردن پول برای انجام فعالیت خود در اینستاگرام ندارید، حتما این کار را انجام دهید تا هم فالوور های بیشتری داشته باشید و هم از بلاک شدن خود جلوگیری کنید.

لینک دادن به صفحه اینستاگرام

در نهایت آخرین راهکاری که برای رفع بلاک تاریخ دار در اینستاگرام می توانید از آن استفاده کنید، لینک دادن به صفحه اینستاگرام است به شکلی که صفحه اینستاگرام خود را به صفحات فیس بوک و یا سایر صفحات خود در فضای مجازی لینک دهید.

در این صورت امکان رفع بلاک بسیار زیاد است و با انجام این کار می توانید از بلاک شدن در آینده نیز جلوگیری کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.