آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

راه های ورود به اکسپلور اینستاگرام و آشنایی با رموز هدایت محتوا به این بخش ارزشمند به معنای موفقیت و قرارگرفتن در مسیر پیشرفت می باشد. به جرأت می توان گفت مهم ترین قسمت در اینستاگرام، اکسپلور است که به محض قرارگرفتن در آن، نرخ بازدید از پست های شما چند برابر شده و شاهد افزایش چشمگیر مخاطبان خود خواهید بود. به همین دلیل اگر فعالیت شما در این فضا با هدف جذب مخاطب و افزایش سود و درآمد می باشد بایستی روش های توصیه شده برای راهیابی به صفحه اکسپلور را فراگرفته تا به راحتی و با قرار گرفتن در صفحه جستجوی کاربران، بتوانید ره صد ساله را یک شبه طی کنید. بر همین اساس ما نیز در ادامه این محتوا به برخی از مهم ترین راه های ورود به اکسپلور اینستاگرام اشاره خواهیم داشت.برای خرید فالوور اینستاگرام میتوانید ما در ارتباط باشید

بهینه سازی سرچ و محتوای اکپسلور

از بهترین نکاتی که توجه به آن منجر به شناخت شما در اینستاگرام می شود، بهینه سازی فضای اکسپلور است. به این صورت که نوع سرچ ها و فعالیتتان بایستی به نحوی باشند که محتوای اکسپلور شما کاملا مطابق با حوزه کاریتان باشد. به این ترتیب احتمال ورود شما به اکسپلور نیز بیشتر می شود.

پاکسازی پیج از پست های بی ربط

پاکسازی پیج از پست های کم اهمیت و بی ربط به بیزنس و فعالیت شما نیز از جمله راه های ورود به اکسپلور اینستاگرام است. وجود این پست ها موجب نابسامانی و کمرنگ شدن الگوریتم اینستاگرام در پیج شما می شود.

تولید محتوای سرگرم کننده

جنبه فان و سرگرم کننده اینستاگرام یکی از مواردی است که توجه به آن به جذب هرچه بیشتر مخاطب کمک زیادی می کند. درواقع چندان اهمیتی ندارد که فعالیت شما در چه حوزه ای است، آنچه باید مورد توجه قرار بگیرد جذب حداکثر کاربران در این فضا است که به واسطه تولید محتوای فان حاصل می شود. لذا برای دیده شدن باید علاوه بر معرفی کسب و کار خود به بخش سرگرم کننده آن نیز اهمیت داده تا در سرچ همه کاربران و اکسپلور آنها قرار بگیرید.

دوری از مفاهیم سنگین و الفاظ پیچیده

این روزها هرچه سادگی در رفتار، صحبت و عملکرد را چاشنی فعالیت خود در اینستاگرام کنید، موفقیت های بیشتری در انتظار شما خواهد بود. بنابراین دوری از الفاظ و محتوای سنگین و ادبی را نیز می توان یکی از راه های ورود به اکسپلور اینستاگرام دانست. چراکه کاربران علاقه دارند محتوایی چکیده، کوتاه و فاقد هرگونه پیچیدگی را دریافت کنند.

تولید محتوای کاربردی و جذاب

ورود به اکسپلور یک بحث مهم است اما ماندن در آن، از اهمیت و سختی بیشتری برخوردار می باشد. لذا بایستی تمام تلاش خود را صرف تولید محتوای هدفمند، جذاب و کاربردی کنید زیرا این کار به شما کمک می کند که به طور دائم در اکسپلور بمانید. درواقع تلاش شما هر چه در راستای جلب واکنش مثبت مخاطبان به کار گرفته شود، شانس ورود شما به اکسپلور نیز بیشتر خواهد بود.

درخواست از مخاطب برای سیو پست ها

از دیگر موارد و راه های ورود به اکسپلور اینستاگرام می توان به سیو کردن پست ها توسط مخاطبان اشاره کرد. درحقیقت انتشار پست های متنوع، خاص و کاربردی که کاربر را به سیو کردن وادار می کند از راهکارهای موثر برای رفتن به این بخش محسوب می شود. به عنوان مثال پست های آموزشی و چند اسلایدی، گزینه مطلوبی برای سیو کردن هستند.

افزایش کامنت از طرق مختلف

کامنت های زیاد نیز از نظر الگوریتم های اینستاگرام برای ورود به اکسپلور بسیار مهم است. به همین دلیل باید  به هر طریقی مانند سوالات چالشی یا مسابقه، مخاطبان خود را به گذاشتن کامنت های متعدد تشویق کنید تا مسیر ورود به صفحه کاوش مخاطب برای شما هموار گردد.

استفاده از تصاویر ترند

اما در نهایت استفاده از تصاویر ترند یا افراد مشهور و شناخته شده نیز توجه کاربران زیادی را به پست های شما جلب می کند که با دریافت لایک و کامنت بیشتر موجب هدایت شما به صفحه اکسپلور کاربران خواهد شد. لذا این راهکار نیز از راه های ورود به اکسپلور اینستاگرام به شمار می رود.

مزایای ورود به اکسپلور اینستاگرام

افزایش نرخ مشارکت یا انگیجمنت: از آنجایی که با ورود به اکسپلور، محتوای شما در معرض دید افراد بیشتری قرار می گیرد، نرخ مشارکت کاربران نیز افزایش چشمگیری خواهد یافت.

افزایش فالوور: احتمال فالوو کردن پیج شما از سوی سایر کاربران در صورتی که محتوای شما در اکسپلور دیده شود، بسیار زیاد خواهد بود.

تعامل بالای پیج: نرخ تعامل پیج در اثر استفاده از راه های ورود به اکسپلور اینستاگرام و فالوئرهای جدید بسیار زیاد می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.