آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

راه های افزایش کامنت های یک پست ، بسیار متنوع هستند اما با انجام آنها بازدید بیشتر از پست ها و به دنبال آن ارتقاء پیج امکانپذیر می گردد. معمولا پس از انتشار یک محتوا، انتظار می رود که با مشاهده تعداد قابل توجهی لایک و کامنت، روند رو به رشد پیج افزایش یافته و در معرض بازدیدهای بیشتر قرار بگیرد. اما گاهی به رغم تلاش هایی که برای تولید محتوا در اینستاگرام می شود، نتیجه مطلوب و مورد انتظار حاصل نمی شود و مشارکت کاربران در زیر پست ها به اندازه ای نیست که در عملکرد پیج، تاثیر مثبتی داشته باشد. از همین رو باید به دنبال راهکارهایی بود تا با کمک آنها، بتوان تعداد لایک و کامنت پست های خود را به حد نصاب لازم طبق الگوریتم و قوانین اینستاگرام رساند. به همین منظور در این مطلب به بررسی راه های افزایش کامنت های یک پست خواهیم پرداخت.

راه های افزایش کامنت های یک پست

محتوای چالش برانگیز و جذاب

هرچقدر به جذابیت محتوای ویدئویی و تصویری خود اهمیت بیشتری نشان دهید، نتایج آن را با افزایش سطح تعامل دنبال کنندگانتان از طریق لایک و کامنت بیشتر مشاهده خواهید کرد. محتوای شما در وهله اول باید با فعالیتی که در پیج دارید، مرتبط باشد. پس از آن، چیزی که می تواند باعث جلب توجه مخاطبان بیشتری شود، کاوری است که برای محتوای تصویری یا ویدئویی خود انتخاب می کنید. اما کیفیت محتوا نیز از جمله مواردی است که نقش مهم و اساسی در رضایت کاربران داشته و عاملی برای ترغیب آنها به تعامل بیشتر و بیان نظراتشان در کامنت به شمار می رود. بنابراین از راه های افزایش کامنت های یک پست توجه به کیفیت، موضوع، ساختار و نوع محتوایی است که در اختیار مخاطب قرار می دهید.

کپشن های خاص و چالشی

پس از کیفیت محتوا که نقش تعیین کننده ای در افزایش تعداد کامنت های هر پست دارد، استفاده از کپشن هایی که بتواند ذهن مخاطب را درگیر کند نیز در این رابطه موثر است. متن زیر پست یا کپشن، می تواند به گونه ای باشد که مخاطب را به واکنش و ابراز عقیده واداشته و به این طریق، آنها را به مشارکت بیشتر تشویق نماید. البته توجه کنید، وادار کردن مخاطب به گذاشتن کامنت، به هر شکلی قابل قبول نمی باشد. بنابراین بهتر است از کپشن های حاوی مطالب توهین آمیز که مغایر با الگوریتم های این شبکه اجتماعی نیز هستند، پرهیز کنید.

دعوت به منشن سایر کاربران

یکی دیگر از راه های افزایش کامنت های یک پست که در حال حاضر نیز در میان بلاگر ها و اینفلوئنسرهای اینستاگرامی بسیار مرسوم می باشد، دعوت از فالوورها برای منشن کردن سایر دوستان و آشنایان آنها در زیر پست است. این شیوه در مسابقاتی که اکثر صفحات و پیج ها برگزار می کنند، کاربرد بیشتری داشته و به این شیوه علاوه بر آنکه کامنت های یک پست به طور چشمگیری افزایش می یابد، بازدید از پست مربوطه و پیج نیز بیشتر می گردد.

طرح پرسش از فالوورها

یک روش دیگر که برای افزایش کامنت در زیر پست ها بسیار موثر و جوابگو است، طرح یک پرسش خاص از دنبال کنندگان پیج می باشد. شما تحت عنوان درخواست راهنمایی از فالوورهایتان بخواهید که به پرسش مربوطه پاسخ داده و شما را در راستای موضوع به خصوصی راهنمایی کنند.

خرید کامنت اینستاگرام

یکی از راه های افزایش کامنت های یک پست که تا حدودی نسبت به روش های قبل ساده و سریع تر است، خرید کامنت اینستاگرام می باشد. این روش نیز کاملا همانند خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک است و شما می توانید هر تعداد کامنت با متن دلخواه را انتخاب و برای پست خود ارسال نمائید. استفاده از این سرویس علاوه بر سرعت و راحتی، بدون دردسر نیز هست و به این شکل می توانید اعتبار پست های خود را در بین سایر افرادی که به پیج شما مراجعه می کنند، بیشتر کنید.

اطلاع رسانی توسط استوری

برای بیشتر کردن تعداد کامنت های هر پست، بلافاصله پس از انتشار، یکبار آنها در استوری خود نیز منتشر کنید. اهمیت این موضوع به زمان کامنت گذاشتن فالوورها مربوط می شود. به این صورت که هر چه فاصله زمانی انتشار پست با گذاشتن کامنت، کوتاهتر باشد تطابق بیشتری با الگوریتم های اینستاگرام دارد. بنابراین استوری کردن محتوای منتشر شده از جمله راه های افزایش کامنت های یک پست محسوب می شود و به این ترتیب، فالوورهای واقعی که پست شما را ندیده اند نیز از آن مطلع می گردند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.