آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا با راهکارهای جذب فالوور آشنایی دارید؟ چگونه باید فالوور جذب کرد؟ برای جذب فالوور از چه تکنیک هایی می توان استفاده کرد؟

امروزه دنیای اینستاگرام و فضای مجازی آن توجه بسیاری از افراد را در سراسر جهان به خود  مشغول کرده است و افراد از سراسر جهان به کمک این شبکه اجتماعی می توانند با هم در ارتباط باشند.

جذب فالوور در اینستاگرام برای بسیاری از افراد اهمیت دارد، خصوصات افرادی که در اینستاگرام به کسب وکار می پردازند زیرا چنین اشخاصی هر چه فالوور های بیشتری داشته باشند، رونق کسب وکار آنها نیز افزایش پیدا می کند.

راهکارهای جذب فالوور اینستاگرام چیست ؟

جذب فالوور

برای جذب فالوور و افزایش  فالوور اینستاگرام ها از راهکارهای مختلفی می توان استفاده کرد که برخی از این راهکارها را در بطن این مقاله برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

تولید محتوای با کیفیت و مناسب

یکی از مهم ترین راهکارهایی که برای جذب فالوور می توان از آن استفاده کرد، تولید محتوای با کیفیت و مناسب است. محتوایی که آن را در اکانت خود پست می کنید می تواند در جلب توجه افراد به اکانت شما بسیار تاثیر گذار باشد.

به همین دلیل باید از پست های مناسب برای اکانت خود استفاده کنید تا بتوانید با استفاده از آنها توجه فالوور های خود را جلب کنید و باعث شوید که دیگران نیز به پیج شما روی آورند.

هشتگ گذاری در اینستاگرام

هشتگ گذاری مساله بسیار مهمی برای جذب فالوور است زیرا با کمک هشتک گذاری می توانید  پست خود را توسط هشتگ استفاده شده، در خارج از اکانت خود نیز به اشتراک بگذارید و به این شکل باعث می شوید که بسیاری از افراد در اینستاگرام پیج شما را از طریق هشتگ پیدا کنند و به فالوور های شما بپیوندند. اما در خصوص هشتگ گذاری باید دقت داشته باشید که از انواع هشتگ های ترند و پر کاربرد برای پست های خود  استفاده کنید تا تاثیرات بیشتری بر روی جذب دنبال کننده داشته باشید.

توضیحات بیو مناسب در اینستاگرام

بایو نوشته شده در اکانت شما، از دیگر راهکارهای جذب فالوور است که به کمک آن می توانید خود را با چند جمله کوتاه به دیگران معرفی کنید. بنابراین توضیحاتی که در خصوص خود و فعالیت اکانت خود در قسمت بایو وارد می کنید باید به خوبی شما و فعالیتتان را برای دیگران در چند جمله شرح دهد تا افراد به راحتی بتوانند متوجه هدف از فعالیت پیج شما و نحوه فعالیت شما بشوند.

پست گذاشتن به صورت مرتب در طول روز

معمولا اکانت هایی که به صورت روزانه و یا مرتب دارای فعالیت هستند و دائما در حال پست گذاشتن می باشند، فالوور های بیشتری دارند و با پست گذاری مرتب انها دنبال کننده ها به دنبال کردن مطالب اکانت ترغیب می شوند.

اما اکانت هایی که مرتبا فعالیت نمی کنند و اشتراک گذاشتن پست و استوری را متوقف می کنند باعث دلسرد شدن فالوور های خود می شوند و در نتیجه با این وجود ممکن است که دنبال کننده های آنها ریزش پیدا کنند.

پس با این وجود پست گذاشتن به صورت مرتب مساله بسیار حائز اهمیتی در جذب فالوور است.

استوری گذاشتن در اینستاگرام

از دیگر راهکارهای جذب فالوور می توان به استوری گذاشتن به صورت روزانه نیز اشاره کرد. برای استوری گذاشتن سعی کنید که از مطالب جذاب استفاده کنید تا مخاطبان با اشتیاق استوری های شما را دنبال کنند.

یکی از راهکارهای مناسب برای استوری گذاشتن کنجاو کردن مخاطبان با استوری در خصوص یک محصول و یا یک فعالیت است که در نتیجه این کنجکاو سازی دنبال کننده ها وارد پیج شما می شوند و ممکن است که به لیست دنبال کننده های شما بپیوندند.

برگزاری مسابقه در اینستاگرام

برگزاری مسابقه برای جذب فالوور نیز راهکار مناسبی است که با انجام آن انواع دنبال کننده ها به اکانت شما وارد می شوند و در این میان تعداد زیادی از فالوور های وارد شده به اکانت شما ممکن است که به فعالیت شما علاقه مند شوند و پس از پایان یافتن مسابقات نیز در اکانت شما به عنوان یک فالوور باقی بمانند.

امروزه اکانت های زیادی در اینستا برای جذب فالوور از این راهکار استفاده می کنند و تا کنون در جذب فالوور خود موفق بوده اند.

تبلیغ کردن در پیج های دیگر

تبلیغ کردن در اکانت های پر فالوور و یا در اکانت های مرتبط با فعالیت شما از جمله راهکارهای مناسب دیگر است که تاثیر گذاری بسیار خوبی در جذب فالوور دارد. بسیاری از افراد در اینستاگرام تا کنون توانسته اند که با تبلیغ کردن در اکانت هایی که تعداد بسیار زیادی فالوور دارند به صورت آنی و در عرض چند ساعت تعداد بسیار زیادی فالوور جذب کنند.

پس با این وجود از تبلیغ کردن در پیج های دیگر و پیج های پر فالوور غافل نشوید و حتما این کار را انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.