آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

دلیل و علت ریزش فالوور می تواند به موارد گوناگونی مربوط باشد که باید هرچه سریع تر به فکر راهکاری برای آن بود. همانطور که می دانید، ریزش فالوور به معنای آنفالوی صفحه شما توسط کاربران است که معمولا در هر پیجی و با هر نوع عملکردی دیده می شود. درواقع با توجه به جو شدید رقابتی میان پیج هایی اینستاگرام، بدیهی است که مخاطب به دنبال بهترین گزینه برای دنبال کردن محتوای آنها باشد. در چنین فضایی باید تمام تلاش خود در راستای حفظ مخاطب و روند رو به رشد پیج به کار بست. اما به رغم طبیعی بودن ریزش فالوور، گاهی دیده می شود که تعداد قابل توجهی از مخاطبان به دلایل نامعلوم اقدام به ترک پیج شما می کنند که باید مشخص شود که دلایل آن چیست. به همین بهانه ما نیز در این نوشتار به بررسی دلیل و علت ریزش فالوور پیج های اینستاگرامی خواهیم پرداخت.

دلیل و علت ریزش فالوور

محتوای بی ‌ارزش و فاقد جذابیت

هرچه قدر محتوای پیج شما اعم از تصاویر، ویدئوها، کپشن و هشتگ هایی که به کار می برید، جذاب تر و منحصر به فرد تر باشند، علاوه بر آنکه مخاطبان قبلی خود را حفظ می کنید، کاربران بیشتری را به صفحه خود جذب خواهید کرد. اگر به هر دلیلی مخاطب احساس کند روند پیج شما دچار افت شده و دیگر خبری از محتوای ارزشمند نیست، از دنبال کردن صفحه شما منصرف می شود. بنابراین برای آنکه کاربران صفحه شما را به عنوان یکی از پیج های خوب اینستاگرام بشناسند که ارزش دنبال کردن دارد، باید سعی کنید حس خوبی نسبت به محتوای شما داشته باشند.

تبلیغات زیاد و مکرر

یک دلیل و علت ریزش فالوور که متاسفانه در حال حاضر در بسیاری از صفحات دیده می شود، تبلیغات مکرر و گاهأ بی ربط به محتوای پیج است. این مسئله یقینأ از جمله عوامل بسیار تاثیرگذار در ریزش مخاطبان شما خواهد بود. درواقع گاهی آنقدر تعداد تبلیغات یک پیج و افزایش می یابد که کاربر عملا خسته می شود و ترجیح می دهد به رغم مطالب و محتوای خوبی که ارائه می کنید، پیج شما را آنفالو کند. لذا دقت داشته باشید که علاوه بر تبلیغات مرتبط، کمیت و تعداد آن را نیز کنترل کنید تا منجر به از دست دادن مخاطبان شما نگردد.

عدم تعامل و ارتباط صحیح با مخاطب 

بی توجهی به مخاطبان خود و عدم پاسخگویی صحیح و دقیق به آنها نیز دلیل و علت ریزش فالوور به حساب می آید. این موضوع به ویژه برای پیج های فروش محصولات یا ارائه دهنده خدماتی خاص در اینستاگرام بسیار حائز اهمیت است. چراکه روزانه تعداد زیادی از کاربران برای دریافت از طریق کامنت و دایرکت، به دنبال پاسخی برای پرسش های خود در مورد محصول یا خدمات شما هستند. اما بی توجهی شما به آنها و یا رفتارهای تند، مغرورانه و سرسری شما می تواند باعث شود که صفحه شما را ترک کنند. لذا رفتار محترمانه شما و تشکر از خرید یا فعالیت آنها در پیج، راه های ساده ای هستند که علاوه بر حفظ فالوورهای قدیمی، مخاطبان بیشتری را نیز به صفحه شما می کشاند.

استفاده از فالوور فیک

خرید فالوور یکی از راه های افزایش مخاطب در جهت رشد پیج و پیشرفت کسب و کار است. اما استفاده از فالوورهای فیک یا تقلبی می تواند علت و دلیل ریزش فالوور و مخاطبان قدیمی شما باشد. لذا در کنار استفاده از سرویس های خرید لایک و فالوور، حتمأ به واقعی بودن آنها دقت داشته باشید.

فعالیت کم و نامنظم در اینستاگرام

درصورتی که فعالیت شما در پیج کم و دیر به دیر باشد، شک نکنید که به زودی تمام مخاطبانی که به سختی جمع آوری کرده بودید را از دست می دهید. چراکه کاربران، صفحاتی که برنامه مشخصی برای انتشار محتوا و پست ندارند را به عنوان پیج های غیرفعال می شناسند و ترجیح می دهند صفحاتی با همان محتوا که از نظم و زمانبندی بهتری برای فعالیت و انتشار پست برخوردار هستند را دنبال کنند. لذا با حفط و تداوم فعالیت می توانید رضایت مخاطبانتان را از حضور در پیج خود جلب نمائید.

انتشار پست های زیاد و خسته کننده

علاوه بر فعالیت کمرنگ و نامنظم، انتشار پیاپی پست و استوری نیز می تواند دلیل و علت ریزش فالوور اینستاگرام باشد. درواقع هر بی برنامگی اعم از فعالیت کم یا زیاد، از دید مخاطب ناخوشایند بوده و باعث دلزدگی آنها و ترک کردن صفحه شما خواهد شد. از همین رو باید برای فعالیت خود در اینستاگرام برنامه ریزی مناسبی داشته باشسد و پست هایتان را مدیریت کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.