آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

امروزه پلتفرم اینستاگرام برای همه ی افرادی که دارای کسب و کاری هستند و بصورت سنتی آن را پیش می برند و حتی برای آن دسته از افرادی که می خواهند شروع کسب و کاری را آغاز کنند بسیار مهم شده است. افرادی که وارد این شبکه اجتماعی پرطرفدار می شوند برای کسب درآمد و دیده شدن بیشتر می باشد که دلیل تبلیغ کردن در اینستاگرام نیز همین موارد می باشد.

اینستاگرام به دلیل وجود کاربران جوان و نسبتاً مرفه این شبکه اجتماعی ، مورد توجه تبلیغ کنندگان قرار گرفته است. این پایگاه کاربری همچنان در حال رشد است به گونه ای که چهارصد میلیون کاربر فعال دارد. آنچه که واضح می باشد سرعت رشد در اینستاگرام می باشد که سریعترین شبکه اجتماعی شناخته شده است. از آنجا که پس از گذشت دوماه از راه اندازی آن در ایالات متحده، نتایج اولیه خود را از بازخورد تجاری در وبلاگ اینستاگرام منتشر شد.

این شبکه موفقیت کمپین را بر اساس میزان دسترسی ، یادآوری تبلیغات و آگاهی از نام تجاری به جای لایک ، نظر و دنبال کننده ارزیابی کرد. مرحله آزمایشی تبلیغات اینستاگرام همچنین نشان داد که تأثیر آنها علی رغم پایین بودن میزان نمایش تبلیغات ، بسیار زیاد بود.

چرا باید در اینستاگرام تبلیغ کرد؟

دلیل تبلیغ کردن در اینستاگرام همگی در یک جهت واحد به جهت دیده شدن بیشتر می باشد تا بتوان فروش بیشتر را در ازای افزایش فالوورها به دست آورد . درواقع یکی از راه هایی که بتوان با آن فالوورهای پیج های اینستاگرامی را افزایش داد از راه تبلغ کردن می باشد. درست است که شما با خریدن فالوور واقعی می توانید این مسیر را راحت تر انجام دهید اما تبلیغات نیز از دیگر موارد این روند می باشد.

هنگامی که شما پیج کسب و کارتان را تبلیغ می کنید شما اهدافی را مشخص می کنید مثلا تعیین می کنید پس از بررسی پیج های تبلغاتی چقدر انتظار افزایش فالوور و همچنین فروش بیشتر را پیش بینی می کنید.

در تیجه دلیل تبلیغ کردن در اینستاگرام می تواند هدفمندتر بودن را برای تان داشته باشد.

 

دلیل تبلیغ کردن در اینستاگرام برای فروش بیشتر

تبلیغات برای فروش بیشتر

یکی از مواردکی که دلیل تبلیغ کردن در اینستاگرام نیز بیشتر روی این موضوع می باشد به جهت فروش بیشتر می باشد. هنگامی که شما می خواهید فروش بیشتری داشته باشید نیاز دارید تا افرادی را وارد پیج خود کنید که به دنبال محصولات و یا خدمات شما هستند. درواقع فروش بیشتر هیچ ارتباطی به جذب تعداد فالوور بیشتری ندارد و فقط می بایست شما مشتری واقعی را پیدا کنید تا بتوانید به او بفروشید.

در تبلیغاتی که به جهت فروش بیشتری انجام می دهید لازم است تا پیجی که در آن تبلیغات را ست می کنید را مورد بررسی و تحلیل قرار دهید.

درواقع اصلا نباید به تعداد فالوورهای پیج که زیاد است یا متوسط توجه کنید. شما می بایست میزان تعاملات را مورد توجه قرار دهید و افرادی که تبلیغات در آن پیج قرار می دهند از نتایج بدست آمده چقدر راضی می باشند. این روند نیازمند زمان گذاشتن است.

دلیل تبلیغ کردن در اینستاگرام برای افزایش فالور و لایک

تبلیغات در اینستاگرام به جهت افزایش فالوور

اگر می خواهید تنها فالوورهای خود را افزایش دهید می توانید علاوه بر استفاده از تبلیغات کردن در اینستاگرام از خرید فالوور واقعی در اینستاگرام نیز استفاده کنید. تبلیغاتی که به جهت افزایش فالوور انجام می شود نیز بسیار مهم می باشد چرا که می بایست حواستان باشد که فالوورهای فیک وارد پیج شما نشوند که در آینده پیج کاری تان را که برایش هزینه و زمان صرف کرده اید را از دست ندهید.

 

نتیجه :

دلیل تبلیغ کردن در اینستاگرام که بتوجه به صنف کاری هر پیج می تواند با یک استراتژی متفاوت چیده شود . آنچه که در تبلیغات مهم است امنیت و حفظ پیج از مواردی چون فالوورهای فیک که هیچگونه اکشنی برای پیج ندارند و فقط سیاهی لشکر می باشند و حتی می توانند اعتماد سایر اعضا واقعی پیج را بگیرند باشند.

اگر می خواهید فالوورهای پیج خود را از طریق راه های اصولی و استادارد سازی شده افزایش دهید لازم است تا با کارشناسان حوزه اینستاگرام موارد و پیش نیازهای ضروری را برای تبلیغات مورد تحلیل قرار دهید. اگر هم به دنبال خرید لایک، خرید فالوور و سایر موارد بصورت کاملا واقعی با تعاملات طبیعی هستید با گروه آسان فالوور ارتباط مستقیمی داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.