آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

دلایل پایین آمدن راندمان پیج اینستاگرام ، عواملی هستند که معمولا موجب افت پیج و کاهش لایک ها و یا ریزش و ثابت ماندن تعداد مخاطبان می شود. لذا بایستی با شناسایی مشکل و عوامل به وجود آورنده آن به پیج خود کمک کنید تا روند رو به رشد گذشته را در پیش گرفته و مجددأ شاهد افزایش بازدید مخاطبان از پست و محتوای خود باشید. درواقع یک سری نکات فنی در این راستا وجود دارند که با رعایت آنها، می توانید اوضاع صفحه خود را روبراه کرده و اشتباهاتی را که منجر به این مشکل شده را جبران کنید. به همین دلیل در دنباله این مطلب قصد داریم به معرفی و بررسی دلایل پایین آمدن راندمان پیج اینستاگرام پرداخته و نکات لازم در این باره را گوشزد کنیم.خرید فالوور اینستاگرام

لزوم توجه به راندمان پیج اینستاگرام چیست؟

اهمیت بالا بودن راندمان و بازدهی یک پیج از آنجایی قابل توجه است که نشان دهنده اعتبار پیج می باشد. درواقع یک کاربر جدید، در وهله اول به سنجش اعتبار پیج پرداخته و در صورتی که ارزش پیگیری و فالوو کردن داشته باشد، اقدام به دنبال کردن صفحه می کند. اعتبار سنجی به این شکل خواهد بود که، مخاطب در اولین نگاه، تعداد فالوورهای پیج را ارزیابی نموده و اگر تعداد آن قابل توجه باشد، قطعأ برای مشاهده پست ها ترغیب و تشویق می شود. اما مسلمأ با خرید فالوور نیز می توان تعداد مخاطبان را بالا برد. لذا بررسی محتوا و تعداد لایک و بازدیدهای آن، عامل بعدی برای تشخیص اعتبار پیج است. بنابراین هرچه بازدهی پیج و تعداد بازدید و فالوور آن بالاتر باشد، مخاطب تمایل بیشتری به انتخاب صفحه مورد نظر دارد.

دلایل پایین آمدن راندمان پیج اینستاگرام

عدم برخورداری از نقشه و هدف

یکی از دلایل پایین آمدن راندمان پیج اینستاگرام را عدم برخورداری از یک نقشه و هدف مشخص برای مدیریت پیج دانست. بدیهی است در چنین شرایطی به مقصد و اهداف ذهنی خود دست نیافته و مسیر را درست را پیدا نمی کنید.

تمرکز روی افزایش تعداد فالوور

اگر شما نیز جزء آندسته از افرادی هستید که تمام توجه و تلاش خود را صرف افزایش فالوور کرده اید، بهتر است هرچه زودتر رویه خود را تغییر داده و از طریق تولید محتوایی هدفمند و با ارزش، مخاطبان خود را به پیج هدایت نمائید. درواقع شما در این فضا با افراد واقعی طرف هستید و باید با طراحی پرسونای خود، در راستای جذب آنها برنامه ریزی کنید نه اینکه با هر ترفندی تنها به فکر بالا بردن رقم فالوورهایتان باشید.

شدوبن شدن پیج اینستاگرام

از دیگر دلایل پایین آمدن راندمان پیج اینستاگرام شدوبن شدن یا کاهش آمار بازدید پیج شما است. این مشکل به دلیل استفاده از هشتگ‌ های غیر مرتبط با پست ایجاد می شود و این اتفاق، جریمه ای است که اینستاگرام برای پیج شما در نظر می گیرد. در چنین شرایطی تنها فالوورهای شما قادر به مشاهده پست هایتان هستند و سایر کاربران حتی با جستجو نیز نمی توانند محتوای شما را تماشا کنند.

خرید لایک

بی توجهی به شخصیت برند

اگر پیج یا کسب و کار شما فاقد یک شخصیت مشخص باشد، تردید نداشته باشید که برای مخاطبان خود خسته کننده شده و عملکرد پیج شما ربات گونه می شود. بر این اساس بایستی تعامل و ارتباط خود را با مخاطبانتان بهبود بخشیده و واکنش موثر و مناسبی به مسائل، فالوورها، نظرهایشان و به طور کلی ارتباط با آنها نشان دهید.

ناهماهنگی در تولید محتوا

ناهماهنگی در تولید محتوا نیز از جمله دلایل پایین آمدن راندمان پیج اینستاگرام است که علاوه بر آنکه مانع از جذب کاربران جدید به پیج می شود، باعث از دست دادن فالوورهای قدیمی نیز خواهد شد. لذا تلاش خود را در راستای تولید محتوای هماهنگ به کار بسته و اهداف خود را به پیش ببرید.

عدم پیوستگی و نداشتن برنامه معین

در کنار توجه به محتوا و هماهنگی آنها با یکدیگر، تداوم و داشتن یک برنامه مشخص برای انتشار آن نیز به افزایش و بهبود راندمان پیج شما کمک زیادی می کند. درواقع هرچه قدر هم محتوای خوب باشد، اگر فاقد یک برنامه مدون و مشخص باشید، دارای تاثیر لازم بر مخاطب خود نخواهید بود. مثلا اگر تاکنون روزانه یک پست منتشر می کردید، بهتر است رویه خود را تغییر نداده و همان را ادامه دهید. اما در صورتی که یک روز پست می گذارید و تا هفته یا ماه بعد، خبری از محتوای جدید نیست، به فکر راهکار و راه حلی برای آن باشید. چراکه بی نظمی و عدم زمانبندی در انتشار پست یکی از دلایل پایین آمدن راندمان پیج اینستاگرام به شمار می رود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.