آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

از آن سوی که کاربران ایرانی به گونه ای معمول نیاز به جذب مخاطب های درون کشور به منظور کسب و کار و خدمات خویش دارند، بعد از داشتن فالوور خارجی به غیر موارد کمی برای ایرانی چندان سودی به همراه خود نخواهد داشت. حال در مورد آنکه لایک ایرانی و لایک خارجی چه تفاوتی با یک دیگر دارند، همه آن ها به غایت حساب های کاربری وابسته خواهد بود.

هم اکنون لایک و فالوور از جمله حائز اهمیت ترین معیارهای سنجش استقبال از پیج های شبکه اجتماعی محسوب میگردد. به منظور آنکه مسئله لایک های پست ها ضمن شبکه مجازی را به گونه ای ملموس متوجه گردید، به شبکه اینستاگرام رجوع مینماییم که در این روزها برترین موقعیت را در بینابین کاربران خود دارد. به احتمال بسیار شما نیز در ارتباط با لایک ایرانی و خارجی چیزهایی به گوشتان خورده است. حال خرید لایک خارجی بهتر است یا لایک ایرانی! آیا میدانید؟

خرید لایک خارجی بهتر است یا ایرانی!-وبسایت اسان فالوور

  غایت از لایک ایرانی و لایک خارجی چیست؟

همان گونه که ما نیز بدین موضوع آگاه میباشیم، به هر مقدار تعداد فالوورها و لایک های پست ها بیشتر گردد، نشان دهنده ی میزان محبوبیت شما در میانه های کاربران خواهد بود. بخش اعظمی از کاربران شبکه های اجتماعی به ویژه شخصیت های حائز اهمیت و صاحب های کسب و کارهای خرد و کلان به سوی این میباشند که لایک و فالوور بخرند.

فالوورها و لایک ها به دو گونه ی خارجی و ایرانی قسم بندی میشوند. از منظر عمومی و جامع لایک و نیز فالوور ایرانی و خارجی هر دو از سوی اکانت های کاربری میباشند که تنها شکل ظاهری، اسم و تصویر پروفایل آنها از یک دیگر متفاوت میباشند.

در صورتی که فعالیت کسب و کار شما دوستان و همراهان عزیز و بزرگوار ایرانی میباشد و تصمیم گرفته اید، در حوزه ی فروش داخلی فعالیت به عمل آورید، خرید لایک ایرانی برای شما بهتر تلقّی خواهد شد. از جانبی دِگر میبایست بدین موضوع آگاه باشید که خرید لایک و فالوور خارجی مطالب شما دوستان برای مخاطبان خارج از مرزهای کشور نمایان میشود. بنابراین بهتر است کمی صبر نمایید و ببینید در چَشم انداز کسب و کار شما وجود فالوورهایی خارجی میتواند سودی برایتان به همراه داشته باشد!

چنانچه که تصور مینمایید ضمن بازار کسب و کار و محصولات شما حضور به عمل آوردن در بازار خارج از ایران هم اثرگذاری در رشد و ترقی آن خواهد داشت، به طور حتم خواهید توانست از این فرصت فالوور ایرانی و نیز خارجی بهره گیرید.

غایت از لایک ایرانی و لایک خارجی چیست؟ -وبسایت اسان فالوور

▪ حائز اهمیت ترین مزیت های لایک خارجی در چیست؟

لایک خارجی از جمله خصوصیاتی میباشد که بخش اعظمی از کاربران بنا بر شرایط به آن نیازمند هستند. برای مثال اشخاصی که کسب و کارهایی بین المللی دارند و ضمن برنامه ی اینستاگرام به زبان اصلی به فعالیت خود میپردازند. هم اکنون پیج های بسیاری به چَشم میخورند که خدمات  لایک خارجی ارائه میدارند. ولیکن پیش از هر چیزی مقدار اعتبار آنها وارسی خواهد شد.

لایک خارجی به عبارتی به واسطه ی اشخاص غیر ایرانی اخذ میگردد. سرویس هایی که خدمات خرید لایک را ارائه میدارند، خواهند توانست حاوی لایک هایی به گونه ترکیبی از سوی مخاطبانی از کشورهایی متنوع یا مختص به کشوری ویژه باشد. تمامی اینها به عبارتی به غایت کسب و کاری و جامعه غایت مدیران پیج خواهد داشت.

فالوورهای خارجی به علّت زبان اصلی بودن پیج خود شما و گونه کسب و کار شما به احتمال بسیار به مشتری های وفاداری مبدل میشود. این مسئله که به لایک خارجی و یا ایرانی نیازمند میباشید، وابسته به موقعیت و غایت پیج کسب و کاری شما خواهد داشت. امکان دارد که شما قصد صادرات محصولات خود را به خارج از کشور داشته باشید، و یا از ایران مهاجرت نموده باشید و نیازمند آن باشید که فالوورهای غیر ایرانی در اختیار داشته باشید.

 

حائز اهمیت ترین مزیت های لایک خارجی در چیست؟ -وبسایت اسان فالوور

 

در موقعیت موجود و با وسعت پاندومی کرونا اغلب کسب و کارها به سوی فروش آنلاین رو آورده اند. به گونه ای که اینستاگرام را تحت عنوان پایگاه اصلی خود به منظور تبلیغات فالوورها میباشد که به شیوه هایی چون خرید لایک و فالوور ایرانی و خارجی صورت میپذیرد.

تفاوت لایک خارجی و لایک ایرانی در این امر میباشد که پیج هایی که نیازمند هستند علاوه بر ایرانیان در میانه های مخاطبان خارجی نیز شناخته گردند میبایست برای افزایش فالوورهای خارجی و لایک های خارجی به فعالیت بپردازند. به عبارتی صریح تر چنانچه که فعالیت کسب و کار شما عزیزان در حیطه ی صادرات کالا و خدمات صورت پذیرد؛ فالوورها و لایک های خارجی برای پیج شما میتواند به شدّت کارآمد تلقّی گردد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.