آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

با گسترش استفاده از اینترنت و رواج کسب وکارهای اینترنتی رقابت تنگاتنگی بین کسب وکارهای مجازی برای دیده شدن و جذب مشتری بیشتر شکل گرفت. یکی از فضاهای پرمخاطب این روزهای فضای مجازی اینستاگرام است. در حال حاضر هزاران کسب و کار در زمینه های مختلف بر بستر اینستاگرام در حال فعالیت هستند. در این فضای رقابتی آنچه باعث رونق بیشتر کسب و کار آنلاین می شود دیده شدن بهتر در بین کاربران اینستاگرام است. یکی از روش های بهتر دیده شدن خرید لایک است. افرادی که پیج های کاری یا خدماتی دارند سعی می کنند با خریدن لایک و کامنت پیج خود را ارتقا دهند. خرید لایک کمک می کند پیج شما بیشتر دیده شود و مسیر راهیابی به اکسپلور برای پست های شما هموار شود. روش های مختلفی برای خرید لایک وجود دارد شما می توانید لایک ایرانی یا خارجی بخرید. شما با خرید لایک در حقیقت محبوبیت پیجتان را بین فالورهایتان افزایش می دهید. هر اندازه که پست های شما لایک بیشتری داشته باشد، مخاطبان شما زودتر به شما اعتماد می کنند و سفارش خود را به ثبت می رسانند. در زمینه خرید لایک یک سوال مهم و کلیدی وجود دارد که آیا خرید لایک برای همه پست ها ضروری است؟

خرید لایک برای همه پست ها -وبسایت آسان فالوور

مزایای خرید لایک برای همه پست ها

 • اعتماد سازی مناسب برای مخاطب

یکی از دلایل افراد برای خرید لایک ، جلب اعتماد مخاطبان و تبدیل کردن آن ها به مشتری است. اگر شما برای یک یا چند پست آخر خود لایک خریداری کنید نه تنها اعتماد آن ها را جلب نخواهید کرد بلکه باعث بدبین شدن فالورهای اصلی پیجتان هم می شوید. چون مخاطب هنگام ثبت اولین سفارش ابتدا صحت پیج شما را چک می کند و وقتی با صحنه ای مواجه می شود که پست های قدیمی تر تعداد لایک کمتری دارند و یک یا چند پست آخر لایک های بیشتری دریافت کرده اند به واقعی نبودن لایک ها پی می برند و این موضوع موجب بی اعتمادی مخاطب پیج شما می شود.

 • راه یابی به اکسپلور و افزایش تعداد لایک های واقعی

با خرید لایک برای همه پست ها شما می توانید به الگوریتم اینستاگرام ثابت کنید که من دارم خوب کار میکنم. این موضوع باعث می شود شانس راهیابی پست های شما به اکسپلور بسیار زیاد شود و به راحتی بتوانید فالورها ولایک های واقعی زیادی را جذب کنید.

 • افزایش تعداد فالورها

لایک های زیر پست شما، میزان محبوبیت پست های شما را نشان می دهد. پست هایی که لایک های زیاد دریافت می کنند عموما محتواهای جذاب و محصولات با کیفیتی دارند و به همین دلیل مخاطبان اشتیاق بیشتری به لایک کردن آن پست دارند. خرید لایک برای همه پست ها کمک می کند که مخاطبین در اولین نگاه به پیج شما با دیدن لایک های فراوان پست ها ترغیب به فالو کردن شما و دیدن سایر پست های شما شوند. بدین ترتیب با خرید لایک می توانید فالورهای بیشتری را جذب کنید.

مزایای خرید لایک برای همه پست ها -وبسایت آسان فالوور

چه راه هایی برای خرید لایک برای همه پست ها وجود دارد؟

شما از دو راه می توانید لایک هایی را برای همه پست های خود دریافت کنید. راه حل اول این است که برای تک تک پست هایتان لایک های جداگانه خریداری کنید. همانطور که می دانید اگر تعداد پست ها زیاد باشد این کار به شدت زمان بر و کم بازده خواهد بود از طرفی فاصله زمانی بین لایک خوردن پست های مختلف باعث ریزش لایک ها می شود.

راه حل دوم برای خرید لایک برای همه پست ها این است که ازسایت های معتبر فروشنده لایک، پکیج مولتی لایک تهیه کنید. یعنی برای تمام پست ها همزمان لایک بخرید. برای این کار کافی است تعداد لایک های هر پست را انتخاب کنید و با پرداخت هزینه مربوط به لایک ها همه چیز را به پشتیبانی سایت بسپارید و کمی صبر کنید تا همه پست های شما به صورت مساوی لایک بخورد. یکی دیگر از مزایای خرید لایک همزمان برای تمام پست ها این است که شما هزینه کمتری بابت پکیج لایک ها پرداخت می کنید. چون هزینه ای که برای هر پستی به تنهایی لایک می‌خرید، بسیار بیشتر از هزینه دریافت پکیج لایک ها است.

چه راه هایی برای خرید لایک برای همه پست ها وجود دارد؟ -وبسایت آسان فالوور

به طور کلی اگر قصد خرید لایک دارید سعی کنید جوانب مختلف را در نظر بگیرید و در صورت توانایی برای همه پست هایتان باهم لایک بخرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.