آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

فالوور واقعی حقیقت دارد ؟ با پیشرفت علم و فناوری امروزه اینترنت و برخی از برنامه های آن به یک شغل درآمد زا تبدیل شده است. یکی از این برنامه ها اینستاگرام می باشد که هر چی فالوور بیشتر باشد بر روی درآمد نیز تاثیر می گذارد. در فضای اینترنت تبلیغات بسیاری برای خرید فالور انجام می شود که در مقابل خرید فالور باید هزینه پرداخت کنید. اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد اینکه آیا خرید فالوور واقعی حقیقت دارد، کسب کنید تا پایان با ما همراه باشید.

خرید فالوور واقعی حقیقت دارد؟ -وبسایت اسان فالوور

امروزه اکثر افراد خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند مزیتی که این کار دارد  باعث درآمد زایی برای فروشگاه ها می شود و هم برای ما باعث صرفه جویی در وقت می شود. اما کسانی که می خواهند از طریق پیج خرید کنند برای اطمینان از معتبر بودن پیج اولین چیزی که اعتماد آن ها را جلب می کند تعداد فالوورهای آن پیج می باشد و اعتقاد دارند که هر چقدر تعداد فالوورها بیشتر باشد با خیال راحت می توانند اقدام به خرید نمایند.

فالوور واقعی حقیقت دارد ؟ تعداد فالوور با کسب و کار ارتباط دارد به همین دلیل یکی از دلایل برای خرید فالوور واقعی می باشد. تبلیغات بسیاری برای خرید فالوور در اینترنت می شود اما نمی توان به همه آن ها اطمینان کرد زیرا بسیاری از این فالوورها فیک می باشد.

خرید فالوور اینستاگرام

فالوور واقعی حقیقت دارد یکی از راحت ترین کارها برای جذب فالوور می باشد زیرا شخص هیچ زحمتی برای جذب فالوور نکرده است. در اینستاگرام تعداد فالوور یک معیار برای اعتبار آن پیج می باشد.

معایب خرید فالوور

بسیاری از افراد با خریدن فالوور فیک بسیار پشیمان هستند زیرا بعد از یک مدت ممکن است پیج شما بسته شود و اگر هزینه و وقت خود را برای فالوور واقعی صرف می کردید نتیجه خیلی بهتری را شاهد بودید.

مزایای خرید فالوور

با خرید فالوور افراد زیادی به صفحه شما مراجعه می کنند و با دیدن تعداد زیاد فالوور یقین دارند که محتوا و کارایی این پیج خوب می باشد که این میزان فالوور را به خود جذب کرده است و شما را فالوو می کند در نهایت هر پیچی تعداد فالوور بیشتری داشته باشد موفق تر است.

مزایای خرید فالوور-وبسایت اسان فالوور

خرید فالوور حقیقی واقعیت دارد؟

برخی از سایت ها نرم افزاری برای جذب فالوور واقعی دارند. بیشتر افرادی که در این سایت ها ثبت نام می کنند واقعی هستند اما غیر فعال می باشند هر شخصی که بخواهد فالوور خود را افزایش دهد با وارد شدن در این سایت ها اقدام به خرید فالوور واقعی اما غیر فعال می کنند و این فالوورها در پیج شما هیچ کاری را انجام نمی دهند و ممکن است بعد از مدتی از پیج شما خارج شوند.

خرید فالوور چه لطمه ای به صفحه شما می زند؟

با خرید فالوورواقعی درست است که این فالوورها واقعی هستند اما  بعد از مدتی با گذاشتن پست، این فالوورها برای شما لایک و کامنت نمی گذارند. به عنوان مثال شما دارای 200 هزار فالوور می باشید اما هنگام گذاشتن پست جدید فقط هزار نفر پست شما را لایک می کنند و همین امر باعث شک کردن فالوور ها می شود و متوجه می شوند که اقدام به خرید فالوور کردید و از سوی اینستاگرام نیز با محدودیت هایی مواجه خواهید شد. لایک پست توسط فالوور ها برای الگوریتم های اینستاگرام بسیار مهم است

افزایش فالوور اینستاگرام

علاوه بر خرید فالوور برای افزایش فالوور راه های دیگری نیز وجود دارد که به شرح زیر می باشد:

 • تبلیغ در پیج های پر بازدید
 • بالا بردن محتوای پیج

افزایش فالوور اینستاگرام-وبسایت اسان فالوور

تفاوت بین فالوور واقعی با فالوور غیر واقعی در چیست؟

فالوور واقعی حقیقت دارد ؟ فالوور هایی که واقعی هستند دارای پروفایل، پست، فالوور می باشند اما در حالت کلی این ها نیز غیر واقعی هستند. فالوورهای غیر واقعی دارای پروفایل و پست نمی باشند و قیمت پایین تری دارند تنها چیزی که این اکانت ها دارند فالووینگ زیاد می باشد و با این جملات اقدام به گول زدن مردم برای دریافت هزینه بیشتر می کنند.

تضمین کردن یا نکردن سایت ها برای خرید فالوور

هیچ یک از سایت هایی که اقدام به فروش فالوور می کنند هیچ تضمینی برای ماندن همیشگی فالوور ها نمی دهند و اعلام می کنند که فالوورهایی که اضافه می شوند خودشان تصمیم به ماندن و رفتن می گیرند و سایت ها هیچ دخالتی درباره این موضوع ندارند.

نتیجه گیری

پیشنهاد می کنیم که از خرید فالوور اینستاگرام استفاده نکنید، هر چند که جذب فالوور واقعی بسیار زمان بر و مشکل می باشد اما بهترین روش برای افزایش فالوور می باشد. ما به راحتی می توانیم با پرداخت هزینه فالوور بخریم اما اگر می خواهید موفق باشید در این زمینه به فکر خرید فالوور نباشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.