آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

خرید بدون ریزش فالوور اینستاگرام یکی از روش های کارآمد و بسیار تاثیرگذار در موفقیت و اعتبار بخشیدن به یک پیج است. در حال حاضر و با توجه به فعالیت گسترده بیشتر کسب و کارها در فضای اینستاگرام، جذب فالوور واقعی به یکی از مسائل مهم تبدیل شده است. این امر موجب گردیده که بیشتر این صفحات به دنبال راهکارهایی برای افزودن بر تعداد دنبال کنندگان واقعی خود باشند. به همین دلیل روزانه و طی یک برنامه ریزی معین به فکر انتشار پست های باکیفیت هستند و تمام تمرکز خود را بر روی تعامل بیشتر با مخاطبان و ترغیب آنها به لایک و کامنت بگذارند. در کنار این موارد بهتر است به فکر یک راهکار جدید بود که تحت عنوان خرید بدون ریزش فالوور اینستاگرام شناخته می شود و ما در ادامه به بیان اطلاعاتی در این باره خواهیم پرداخت.

ریزش فالوور اینستاگرام به چه معناست؟

همانطور که می دانید خرید فالوور یکی از راه های افزایش فالوورهای اینستاگرامی است. اما دیده می شود که پس از مدت زمان کمی، تعدادی از آنها صفحه مورد نظر را ترک و یا اصطلاحأ آنفالو می کنند. این مسئله به دلایل مختلفی رخ می دهد که از آن جمله می توان به عدم فعالیت مداوم و یا محتوای ضعیف انتشار یافته، اشاره کرد. نکته قابل توجه اینکه اگر فالوورهای شما فیک باشند قادر به ترک صفحه شما نمی باشند. بنابراین ریزش فالوور اینستاگرام به معنای آنفالو کردن دنبال کنندگان صفحه شما به دلایل مختلف است. با این حساب آیا خرید بدون ریزش فالوور اینستاگرام می تواند به مفهوم خرید فالوورهای فیک باشد؟ پاسخ این پرسش را در ادامه خواهیم داد.

خرید بدون ریزش فالوور اینستاگرام

آیا فالوورهای بدون ریزش فیک هستند؟

با توجه به مطلب مورد اشاره در پاراگراف قبل، کاملا طبیعی است که تصور کنید، فالوورهای بدون ریزش خریداری شده، فیک باشند. اما باید بدانید که این فالوورها دارای اکانت واقعی هستند و برای بهبود سطح تعامل و افزایش بازدید و جذب سایر کاربران به پیج شما اضافه می شوند. بنابراین از آنجا که این فالوورها در اینستاگرام فعالیت می کنند، بدیهی است پس از مشاهده پست های شما و عدم تطابق با سلایق آنها، اقدام به ترک صفحه شما کنند.

به همین دلیل بخش عمده و مهمی از نتایج خرید بدون ریزش فالوور اینستاگرام به عملکرد شما و جذابیت پست هایتان مربوط می شود. لذا این نکته را مد نظر قرار دهید که فالوورهای خریداری شده، کاربرانی واقعی هستند که احتمال آنفالو شدن توسط آنها در هر شرایطی وجود دارد. بنابراین هیج نیرو و اجباری برای ماندن آنها در صفحه شما وجود ندارد و شما تنها می توانید از طریق ارتقاء سطح کیفی محتوا و مطالب خود، آنها را برای فعالیت و ماندن در صفحه خود ترغیب کنید.

 

مزایای خرید بدون ریزش فالوور اینستاگرام چیست؟

نکته مثبت در مورد خرید فالوور اینستاگرام، ارسال فوری و بالا بودن سرعت اضافه شدن فالوورها به پیج است. این موضوع به طور حتم با جنبه های مثبت فراوانی برای صفحه شما همراه خواهد بود که برخی از آنها به شرح زیر می باشند:

 • افزایش ری اکشن مخاطبان به صورت کامنت و لایک های واقعی
 • بهبود سطح تعاملات پیج
 • رعایت الگوریتم های اینستاگرام وبهره مندی از مزایای آن
 • بسیار کم هزینه و مقرون به صرفه در مقایسه با مقدار سرمایه
 • افزودن فالوورهای واقعی با اکانت های فعال در اینستاگرام

 

خرید فالوور واقعی بدون ریزش

برای بهره مندی از مزایای خرید بدون ریزش فالوور اینستاگرام بهتر است به سایت هایی مراجعه کنید که ضمن ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن، کاربران واقعی نیز به پیج شما اضافه کنند. لازم به ذکر است که هیچگاه ارزان بودن قیمت خرید فالوور، ملاک مناسبی برای انتخاب یک سایت نیست و نمی توانید انتظار داشته باشید که فالوورهای واقعی و فوری در اختیار شما قرار بگیرد.

خرید فالوورهای فعال و واقعی در موفقیت و پیشرفت پیج شما بسیار تاثیرگذار است و با خرید فالوور واقعی بدون ریزش خواهید دید که تمایل سایر کاربران نیز برای دنبال کردن صفحه شما بیشتر می شود. چراکه اکثر کاربران در پی یافتن و دنبال کردن پیج هایی با تعداد فالوورهای بالا می باشند. به همین دلیل بهتر است با وبسایت هایی برای خرید فالوور همکاری کنید که فالوورهای فعال و واقعی را برای پیج شما فراهم کنند. در این صورت می توانید سالها از مزایا و اثرات مثبت خرید بدون ریزش فالوور اینستاگرام برای پیج خود بهره برده و از فالوورهای فیک در امان باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.