آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

خرید بازدید استوری واقعی یکی از بهترین سرویس هایی است که با کمک آن می توان از مزایای افزایش ویو در اینستاگرام بیشترین بهره را برد. در حال حاضر سایت های مختلفی این سرویس را به کاربران خود ارائه می دهند اما واقعی بودن اکانت هایی که محتوای استوری را سین یا مشاهده می کنند، موضوعی است که بسیاری از آنها، نسبت به اهمیت و تاثیر مثبتی که بر روند پیشرفت پیج دارد، بی توجه هستند. بازدید استوری توسط اکانت های واقعی با پروفایل های عکس دار و باکیفیت، موجب اعتبار هرچه بیشتر پیج و حرفه شما خواهد شد. ضمن اینکه احتمال اضافه شدن این اکانت ها به مخاطبانتان نیز زیاد است و شما درواقع با یک تیر، دو نشان را هدف قرار داده و فالوورهایتان به این نحو افزایش پیدا خواهد کرد. با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی مزایای خرید بازدید استوری واقعی در اینستاگرام بپردازیم.

اهمیت ویو واقعی استوری

به طورکلی افزایش بازدید استوری عاملی جهت بهبود رتبه و اعتبار پیج شما از دیدگاه اینستاگرام است. به این ترتیب، استوری شما در فید یا صفحه طرفداران تان، جایگاه بهتری را کسب خواهد کرد و موجب می شود که تعداد بیشتری از مخاطبانتان محتوای شما را بررسی و مشاهده کنند. از طرفی، فعالیت شما به عنوان یک اینفلوئنسر و همکاری برندهای مطرح با شما در گروه محبوبیت و تعداد بالای ویوی استوری و پست نیز هست. در واقع این آمار، تائیدکننده شهرت و محبوبیت شما در اینستاگرام بوده و منجر به ارتقاء پیج و افزایش درآمدتان از این طریق می شود. اما همانطور که گفته شد؛ واقعی بودن بازدیدهای استوری می تواند احتمال به اشتراک گذاری آن را توسط این کاربرهای واقعی، افزایش داده و شانس کسب تعداد بیشتری لایک ( خرید لایک )  و فالوور را خواهید داشت. بنابراین خرید بازدید استوری واقعی به شما در رسیدن به این اهداف کمک زیادی می کند.

 

راهکارهای افزایش بازدید استوری

 • استفاده از هشتگ در استوری : به این صورت با جستجوی یک هشتگ، امکان مشاهده استوری شما در اکسپلور بیشتر می شود.
 • استفاده از هشتگ های ترند : به این وسیله، علاقمندان به دنبال کردن اخبار مربوط به ترند روز، استوری شما را نیز خواهند دید.
 • استفاده از لوکیشن در استوری : احتمال بازدید از استوری هایی که از موقعیت مکانی یا لوکیشن در آن استفاده شده است، بسیار زیاد خواهد بود.
 • منشن کردن سایر کاربران : این اقدام خلاقانه نیز تاثیر زیادی در آمار ویوی استوری دارد و فالوورهای این پیج ها نیز به احتمال زیاد از پیج و استوری شما دیدن می کنند.
 • خرید بازدید استوری واقعی : بهترین و سریع ترین راه برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان از استوری است به طوری که می توان منتظر فعالیت های بیشتری از آنها در پیج بود.

تاثیر بازدید فیک روی پیج

اگرچه در حال حاضر با استفاده از برنامه ها و ربات های مختلف و به صورت کاملا رایگان و یا با قیمت بسیار ارزان، امکان افزایش بازدید استوری وجود دارد اما این آمار توسط اکانت های فیک و بدون فعالیت موثر دریافت می شود که فاقد کیفیت لازم برای کسب نتایج بعدی خواهند بود. از طرفی احتمال بلاک شدن پیج شما از این طریق نیز بسیار زیاد است چراکه اینستاگرام به منظور افزایش تعامل و تبادل کاربران، با این اقدامات مقابله نموده و درصورت استفاده از بازدیدهای فیک، پیج شما مسدود خواهد کرد. همچنین این ربات ها و برنامه ها دارای محدودیت های خاصی برای ایجاد تعداد بازدید استوری هستند و این امکان چندان میسر نمی باشد که به تعداد مد نظرتان بتوانید ویو استوری دریافت کنید.

خرید بازدید استوری واقعی

تا به این بخش از مقاله دریافتیم که خرید ویو استوری واقعی یکی از سرویس های پرطرفدار برای افزایش بازدید می باشد. دلایل محبوبیت این سرویس، واقعی بودن بازدیدهای ارسالی است که توسط اکانت های فعال ایجاد می گردند. به این صورت، علاوه بر افزایش بازدید در لحظات نخست بعد از خرید، موجب بهبود ایمپرشن استوری شما نیز خواهد شد. به این معنا که با افزایش ایمپرشن، شانس مشاهده استوری شما توسط کاربران نیز افزایش یافته و دامنه بازدید از پیج شما نیز گسترده تر خواهد شد. به این ترتیب در کمترین زمان ممکن میزان مشارکت کاربران واقعی و خرید از محصولات شما نیز به طرز چشم گیری بیشتر می گردد و حتی می توانید شاهد شیر کردن استوری خود در صفحات همین کاربران باشید. توجه کنید که برای اجرای آنی و فوری سفارشات خرید بازدید استوری واقعی حتمأ از خدمات سایت های معتبر و باتجربه استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.