آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

شما کدام را انتخاب می کنید خریدن فالوور یا ربات اینستاگرام ؟ در حال حاضر اغلب پیج ها بخاطره اینکه در صفحات اینستاگرام به خوبی دیده شوند اقدام به خرید فالوور و ربات میکنند . و این مسئله در پی این تفکر رخ میدهد که گمان میکنند با افزایش فالوور بیشترین تاثیر را میتوانند بر روی مخاطبان خود داشته باشند . متاسفانه باید گفت همینگونه است ، یعنی اغلب  ، پیج هایی فالو میگردند که دارای فالوور بیشتر هستند ، البته که برخی پیج ها نیز به دلیل محتوای مفید و بی نظیرشان فالو میشوند .

فالور میتواند نقش تضمین کننده در هر پیچی را داشته باشد به همین دلیل افراد بسیاری هستند که اقدام به خرید فالوور و ربات در اینستاگرام کرده اند  . در واقع کافی است هزینه هایی را متقبل شویم تا از راه خرید فالوور های فیک یا ربات اعتبار پیجمان را  بالا ببریم .

خریدن فالوور یا ربات اینستاگرام - وبسایت آسان فالوور

ربات اینستاگرامی

ربات اینستاگرام برنامه ای است که به یاری آن میتواند فالوور واقعی برای پیج جمع کند . اغلب برنده های بنام و معتبر در کنار خرید فالوور از طریق ربات ، اقدام به معرفی محصولاتشان نیز میکنند .

در واقع این ربات به طور کامل بجای شما در  اینستاگرام حضور پیدا میکند و شروع به تعامل کردن با کاربران دیگر صفحه میپردازند.  میتوانید با تنظیم و ورود در این ربات باید مشخص نمود که چه افرادی فالو گردند ، چه تصاویری لایک شوند و نیز برای چه پست هایی ربات قرار داده شود .

خریدن فالوور فیک

بیان داشتیم که یکی از اولین و اساسی ترین تصمیم برای خرید فالوور بالا رفتن و دیده شدن پیج میباشد . علاوه بر کمک گرفتن از ربات میتوانیم اقدام به خرید فالور کنیم . خرید فالوور واقعی بسیار هزینه بر میباشد از این رو افراد اقدام به خرید فالوور فیک میکنند زیرا خرید فالوور فیک از هر روش دیگری کم هزینه تر تمام میشود .خریدن فالوور یا ربات اینستاگرام ؟

انواع  ربات های اینستا گرامی

 • ربات مخصوص فالو کردن خودکار مخاطبان
 • ربات مخصوص آنفالو کردن خودکار مخاطبان
 • ربات مخصوص کامنت گذاشتن خودکار برای حساب‌های دیگر
 • ربات مخصوص پست کردن خودکار تتصویر ها
 • ربات مخصوص لایک کردن خودکار تتصویر ها
 • ربات مخصوص ارسال پیام در دایرکت

خریدن فالوور یا ربات اینستاگرام - وبسایت آسان فالوور

فالوور بخریم یا نخریم؟

اولین و ساده ترین راه ممکن برای افزایش فالوور پیج اینستاگرامی خرید فالوور میباشد .  فالوورهایی که ماهیت مشخصی ندارند و یک ساعته وارد پیج شما می شوند و تعداد فالوورتان را یکباره تغییر میدهد .

البته ناگفته نماند ، بسیاری از سایت هایی که شما کار خرید فالوور را از آن انجام می دهید ، ادعا می کنند که فالوور فعال و واقعی به شما می فروشند و وارد پیجتان می کنند .

البته که این فالوور ها واقعی اند ولی هیچ فعالیتی در پیج شما نخواهند داشت .

این سایت ها به چند روش مختلف فالوور هایی که شما درخواست کرده اید را تهیه می نمایند .

 افزوده کردن فالوور به وسیله اینفلوئنسرها :

یکی از این روش ها استفاده از افراد معروف یا اینفلوئنسر هاست . از این روش اکثرا در پیج های تجاری و برند ها برای افزایش فالوور مورد استفاده قرار میگیرد . این روش ، بهترین روش در این حیطه بشمار میرود اما هر کسی قادر به انجام آن نمی باشد .

ربات برای افزایش فالوور :

در این روش که فالوور های واقعی و هدفمند تری برای پیج شما جمع آوری میگردد ، دست ربات اینستاگرامی در کار است . فروشندگان فالووری که از این روش استفاده می کنند ، قابل اطمینان تر می باشند ‌. ولی باز هم سایت هایی وجود دارد که که چند تعداد از فالوور هایتان را فیک بزنند .

تبلیغ کردن در پیج هایی با بازدید بسیار بالا :

در این روش مشخص نمی کند که چه تعداد فالور با چه هدف و موضوعی وارد پیج شما می گردند. در این روش تبلیغاتی مربوط به پیج و کار شما در پیج های دیگر برا  می گیرد . و البته ممکن است در پیجی قرار داده شود که دارای فالوور فیک باشد و هیچ نتیجه ای حاصل نگردد .

سرور افزایش فالوور :

برای سایت های فروشنده دارای برنامه فالوور بگیر اینستاگرامی میباشند . در واقع برنامه فالوور بگیر همان سرور افزایش فالور است . به این صورت ، مواقعی که کاربران برای سایتی لایک و کامنت انجام میدهند ، امتیازاتی را دریافت می نمایند که با پیاده کردن این امتیازات در پیج مورده نظر به فالوور و لایک خود اضافه می کنید .

خریدن فالوور یا ربات اینستاگرام - وبسایت آسان فالوور

حال فالوور فیک بخریم یا رباط افزایش دهنده فالوور

البته که خرید ربات تضمینی تر است و نیز خود ربات با وارد شدن به پیج شما با صفحات دیگر تعامل می نند ولی در خرید فالوور فیک اینگونه نمیباشد . ولی بازهم بر اساس توضیحات بالا این که فالوور فیک بخرید و یا ربات افزایش دهنده فالوور به شما بستگی دارد .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.