آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا میدانید حذف دسته جمعی پست اینستاگرام چگونه است؟امروزه شبکه های اجتماعی و محبوبیت خاصی بین افراد و سنین مختلف پیدا کردند و اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در بین افراد به شمار می آید.

بسیاری از افراد در اینستاگرام  بیزینس دارند و کسب درآمد می‌کنند و به طور میانگین روزی یک پست منتشر می کند در نتیجه صفحه اکانت  کاربر شامل پست های زیادی می شود.خرید فالوور اینستاگرام

برای حذف همه ی پست ها بطور همزمان باید چه کاری انجام داد ؟

اینستاگرام قابلیت حذف دسته جمعی پستها و کامنت ها را ندارد اگر شما بخواهید تعدادی از پست‌های خود را حذف کنید باید یکی یکی  به پست ها مراجعه کنید و آنها را حذف کنید و یا اگر پست های زیادی را لایک کرده باشید و بخواهید آنلایک کنید باید دونه به دونه  به پست ها مراجعه کنید و آن ها را آنلایک کنید.

با اینکه اینستاگرام بروز رسانی می شود و روز به روز به قابلیتهای این شبکه اجتماعی افزوده می شود اما هنوز این قابلیت که بتوان همه ی پست ها همزمان دلیلت کرد  به اینستاگرام اضافه نشده است.

حذف تکی تکی پست ها کار بسیار وقت گیر و سختی می باشد اگر کاربر بخواهد تمام پست های خود را حذف کند باید به هر کدام از آنها مراجعه کند و آن ها را حذف یا  بایگانی کند.

حذف دسته جمعی پست اینستاگرام - وبسایت فالوور آسان

راه حل حذف کلی پست ها بطور همزمان 

برای حل این مشکل چاره‌ای جز نصب برنامه های مختلف  و استفاده از اپلیکیشن ها نیست .

می توانید با مراجعه به اپلیکیشن گوگل پلی اپلیکیشنهای مربوط به این کار را دانلود کنید و مدیریت اینستاگرام خود را به راحتی به دست بگیرید.

اپلیکیشن های بسیاری وجود دارند که با کمک آنها می توانیم وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و مدیریت اینستاگرام را با استفاده از این برنامه ها انجام دهید  .

با استفاده از این اپلیکیشن ها شما می توانید پست های خود را به صورت یک جا فقط با فشار دادن یک دکمه پاک کنید می توانید تمام پستهایی که لایک کرده اید را آنلایک کنید و تمام افرادی که فالو کرده اید آنفالو کنید.

اپلیکیشن‌های مختلفی برای این منظور و حل این مشکل برنامه ریزی و ساخته شده اند البته بسیاری از این اپلیکیشن ها پولی هستند و یا بعد از مدتی و انجام چند عملیات پولی می شوند.

به طور مثال بعد از انجام چند عملیات و حذف ۵۰ الی ۲۰۰ پست بقیه عملیات ها به صورت پولی انجام می شود.

این اپلیکشن ها به صورت درون پرداخت منتشر می‌شوند در صورتی که شما به طور همزمان زمان از چند آیتم استفاده کنید برای استفاده کردن بقیه آیتم ها باید برنامه را ارتقا دهید.

معرفی چند اپلیکیشن

cleaner pro,instagram cleaner

طرز استفاده از اپلیکیشن ها و مزایای نصب آنها

زمانی که شما این اپلیکیشن‌ها را دانلود و نصب کردید

باید با استفاده از این اپلیکیشن ها و وارد کردن یوزر و پسورد خود وارد  اکانت اینستاگرام خود شویدو با توجه به راهنمای اپلیکیشن عملیاتی که می خواهید انجام دهید را پیش ببرید.

این اپلیکیشن ها دارای بخش های مختلفی هستند و شما باید با توجه به نیازی که دارید وارد بخش مورد نظر شوید و عملیات خاص خود را انجام دهید این برنامه ها  برای راحت انجام شدن کارهای شما و صرفه‌جویی در زمان شما در انجام کارها ساخته شدند.

شما می توانید با  فشردن چند دکمه و صرف زمان بسیار کم عملیات هایی را انجام دهید که بدون استفاده از این اپلیکیشن ها باید زمان زیادی را صرف انجام آنها کنید.برای خرید فالوور کلیک کنید

با اینحال اینستاگرام محدودیت‌های خاص خود را دارد و شما باید در یک چهارچوب خاصی عملیات های خود را انجام دهید

نکته‌ ای که باید در نظر بگیرید این است که  اگر پست های اکانت شما بیش از ۲۰۰ عدد باشد  باید برای حذف پست ها  دوبار عمل کنید  اینستاگرام این اجازه را نمیدهد تا شما به طور همزمان بیش از ۲۰۰ عدد پست را حذف کنید و ارور می دهد برای حذف  پست های باقی مانده باید دوباره اقدام کنید و همه پست ها را انتخاب کنید و حذف کنید و بقیه پست های باقیمانده به طور همزمان پاک می‌شوند.

شما با وارد شدن به اپلیکیشن و بعد از ورود به اکانت اینستاگرام خود یا پست های خود را با استفاده از گزینه ی select all انتخاب می کنید یا با استفاده از گزینه ی دستی تعداد پست هایی که می خواهید را انتخاب می کنید و بعد به صورت یکجا پست ها را حذف می کنید.

کار کردن با این اپلیکیشن ها بسیار آسان است و با توجه به راهنمای اپلیکیشن ها به راحتی میتوانید عملیات مورد نظر خود را انجام دهید .برای خرید فالوور ارزان کلیک کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.