آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

جلوگیری از کم شدن فالوور به شما برای رشد و ارتقاء سریع پیج یا کسب و کارتان کمک زیادی می کند و از همین رو می بایست ضمن شناخت علل ریزش فالوور به فکر برطرف ساختن آن باشید. امروزه اینستاگرام به عنوان یک پلتفرم محبوب و پرکاربرد در دنیا شناخته می شود که نقش موثر و پررنگی در زندگی و درآمدزایی دارد. معمولا پس از راه اندازی یک پیج در این بستر با اهداف گوناگون، تلاش های زیادی برای جمع آوری مخاطب و کاربرانی می شود که درواقع حامی یک پیج کاری و حتی شخصی هستند. به همین دلیل آنفالو کردن و ترک صفحه، یک نگرانی و دغدغه مهم برای صاحبان این صفحات به شمار می رود.  این اتفاق معمولا به دلایل متعددی رخ می دهد که باید به فکر شناسایی آنها بود اما در این مقاله قصد داریم به راه های جلوگیری از کم شدن فالوور بپردازیم.

جلوگیری از کم شدن فالوور

تعامل خود را با مخاطب بیشتر کنید

مبنای اصلی تمامی شبکه های ارتباط جمعی از جمله اینستاگرام بر تعامل استوار است. به همین دلیل اگر تعامل کافی با مخاطبان خود نداشته باشید، به طور حتم چیزی به جز شکست و ناکامی، در انتظارتان نخواهد بود. شما به عنوان صاحب یک پیج یا کسب و کار باید ارتباط خود را با فالوورهایتان به هر نحوی حفظ کرده و علاوه بر آنکه در راستای علاقه و خواسته های آنها، پست و استوری منتشر کنید، پاسخ نظرات آنها را در کامنت و دایرکت نیز به دقت داده و با آنها همراه باشید.

کیفیت پست های خود را افزاش دهید

یکی از مهم ترین عوامل در جلوگیری از کم شدن فالوور و افزایش مخاطبان، تولید محتوا و ساخت پست هایی است که از جذابیت کافی برخوردار باشند. بنابراین تمام تلاش و وقت خود را صرف تهیه و تولید مطالبی کنید که در کنار جذابیت، بر اصل موضوع نیز تاکید داشته باشد. درواقع توجه به اصل موضوع در حفظ مخاطبان تاثیر فراوانی داشته و موجب می شود که پیج شما از دید اینستاگرام، ارزشمند باشد. به این ترتیب بایستی در شیوه پست گذاشتن خود، رویه جدیدی را در پیش بگیرید و تنوع و سرگرمی را در کنار تولید پست های باکیفیت خود مورد توجه قرار دهید.

محتوای ویدئویی بیشتری تولید کنید

در میان انواع محتواهای اینستاگرامی، ویدئو از محبوبیت بالاتری برخوردار بوده و در جلوگیری از کم شدن فالوور نقش به سزایی دارد. بنابراین اگر به صورت حرفه ای در حال فعالیت در اینستاگرام هستید و آینده پیج و نتایج آن برای شما مهم است، این نکته را مورد توجه قرار داده و با تولید فیلم و انتشار آن در صفحه خود، بازدیدهای بیشتر و مخاطبان افزون تری را جذب نمائید. چراکه احتمال وایرال شدن ویدئو و معرفی پیج به سایر کاربران در فضای اینستاگرام، بیشتر از سایر انواع محتواها است.

فضای پیج را با ارزش کنید

یک سری ویژگی های منفی در پیج های اینستاگرام می تواند منجر به آنفالو کردن و یا ترک صفحه توسط کاربران گردد. درواقع برای جلوگیری از کم شدن فالوور بایست فضای پیج را از شاخصه های زرد و به درد نخور، پاک کرد. مثلا اگر همیشه محتوای شما یک سبک دارد، یا سطح تعامل شما با مخاطبانتان پایین است، یا پست های شما چندان کارآمد نبوده و بی ارزش هستند، به سرعت باید فکری به حال تغییر رویه خود کنید. چراکه مخاطبان شما به مرور، از پیج و محتوای شما دل زده شده و صفحه شما را ترک می کنند.

می توانید فالوور بخرید

خرید فالوور در ابتدای شروع فعالیت شما در اینستاگرام می تواند کمک بسیار خوب و موثری در روند رشد پیج و موفقیت شما باشد. علت آن هم اعتماد و اهمیت بیشتر افراد به پیج هایی است که تعداد فالوور بیشتری دارند. بنابراین یک راه برای جلوگیری از کم شدن فالوور و حفظ مخاطبان قدیمی در شرایطی که احساس کردید روند آنفالو کردن پیج نسبت به قبل، بیشتری شده، خریدن فالوور  اینستاگرام است.

از هشتگ ها استفاده درست داشته باشید

اهمیت هشتگ ها در بحث جمع آوری فالوور و دیده شدن بیشتر در فضای اینستاگرام، موضوعی است که کاملا به اثبات رسیده و حائز توجه فراوان می باشد. برهمین اساس هرچه شما استفاده صحیح و بهتری از هشتگ های مرتبط با پست های خود داشته باشید، علاوه بر آنکه فالوورهای بیشتری را به دست خواهید آورد، سرعت رشد و پیشرفت پیج شما نیز دوچندان شده و زودتر به نتایج زحمات خود دست پیدا می کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.