آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا می دانید جلوگیری از آنفالو شدن در اینستاگرام چگونه است؟ چگونه می توان از ریزش فالوور جلوگیری کرد؟

در اینستاگرام جذب فالوور و جلوگیری از آنفالو شدن از اهمیت زیادی برخوردار است و تمامی اموری که در این شبکه اجتماعی انجام می شوند، بر پایه تعداد فالوور هستند به گونه ای که بدون فالوور فعالیت در اینستاگرام به صورت کلی بی معنا است و هر چه تعداد فالوور ها افزایش پیدا کنند، فعالیت معنای بیشتری به خود می گیرد خصوصا اگر هدف از اشخاص در اینستاگرام راه اندازی کسب و کار و فروش اینترنتی باشد.

پس با این وجود جلوگیری از آنفالو شدن در اینستاگرام بسیار مساله مهم و حائز اهمیتی است که تمامی ادمین ها باید برای موفقیت در فعالیت خود در اینستا با این نکات آشنا باشند و اطلاعات کافی داشته باشند.

آنفالو شدن در اینستاگرام

جلوگیری از آنفالو شدن در اینستاگرام:

 

برای جلوگیری از آنفالو شدن در اینستاگرام کافی است تا به مسائل ذکر شده در قسمت زیر اهمیت دهید و آنها را رعایت کنید:

رعایت اصول تولید محتوا:

برای جلوگیری از ریزش فالوور در اینستا رعایت اصول تولید محتوا مساله مهمی است. برای تولید محتوای مناسب باید سعی کنید که مطالب مرتبط به فعالیت خود را بارگزاری کنید و سعی کنید از عکس ها و ویدیوهایی استفاده کنید که برای فالوور ها جذاب باشد.

در خصوص بارگزاری پست و استوری، نیز باید بگوییم که بارگزاری ها باید به تعداد مناسب باشد یعنی بیش از حد زیاد نباشد و کم و غیر فعال نیز نباشد. تعداد پست که در طول روز مناسب باشد، 5 الی 6 پست است. پس سعی کنید که تعداد پست های خود را در طول روز در این حد نگه دارید و استوری ها را نیز سعی کنید که از ده تا اسلاید بیشتر نباشند.

زیرا بارگذاری تعداد زیادی مطلب در طول باعث خسته شدن مخاطب می شود و  فعالیت نکردن در اکانت به مدت چند روز نیز باعث دلسرد شدن فالوور ها می گردد.

از این رعایت این اصول در جلوگیری از ریزش فالوور تاثیر بسزایی دارد.

برای خرید فالوور اینستاگرام کلیک کنید

هشتگ گذاری مناسب:

برای درج مطلب در اکانت خود سعی کنید که از هشتگ گذاری استفاده کنید تا به این شکل نه تنها از ریزش فالوور جلوگیری کنید بلکه فالوور های بیشتری نیز پیدا کنید.

هشتگ گذاری در اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار است و تمامی ادمین ها باید به آن توجه کنند تا در جذب فالوور موفق واقع شوند.

کپشن نویسی مناسب:

پست هایی که در اکانت خود منتشر می کنید بهتر است که دارای کپشن نویسی مناسب باشد تا فالوور ها را با موضوع پست شما و محتوای آن بیشتر آشنا کند و اطلاعات کافی در خصوص پست منتشر شده را به فالوور منتقل کند.

به عنوان مثال: اشخاصی که دارای کسب و کار در اینستاگرام هستند، باید زمانی که پستی را در خصوص محصولات منتشر می کنند اطلاعات مربوط به آن محصول یعنی جنس، اندازه، قیمت، رنگبندی و … را نیز در کپشن وارد کنند تا فالوور ها اطلاعات کافی را در اختیار داشته باشند.

فعالیت مداوم و مستمر:

برای جلوگیری از آنفالو شدن در اینستاگرام، فعالیت کردن به صورت مداوم و مستمر مساله بسیار مهمی است. بر اساس تحقیقات به دست آمده، اکانت های که فعالیت خود را به صورت طولانی مدت یعنی در حدود یک ماه و یا چند هفته متوقف می کنند، تعداد زیادی از فالوور هایشان ریزش پیدا می کند. و برای اینکه فعالیت شما مداوم و مستمر برای ربات های اینستاگرام قرار گیرد می توانید با خرید لایک و افزایش لایک این کار رو انجام بدهید

 

به همین دلیل باید سعی کنید که برای جلوگیری از آنفالو شدن، تا حد ممکن هر روز فعالیت داشته باشید.

پاسخگویی به مشتریان و فالوور ها:

تعامل داشتن با مخاطب و پاسخگویی صحیح و به موقع به آنها باعث میشود که فالوور ها بیشتر به اکانت شما استقبال نشان دهند و ریزش آنها کمتر شود. زیرا زمانی که مرتبا پرسش های آنها پاسخ داده نمی شود و یا تعاملی بین ادمین و مخاطب برقرار نمی گردد، دنبال کننده ها ناامید می شوند و اکانت را ترک می کنند.

ایجاد احساس امنیت برای فالوور ها:

ایجاد احساس امنیت در فالوور ها خصوصا برای اکانت هایی که در زمینه فروش محصول و یا سایر کسب و کارهای دیگر هستند، به علت مجازی و آنلاین بودن شیوه فروش، برای مخاطبان و جلوگیری از ریزش آنها بسیار مهم است.

برگزاری مسابقه:

بسیاری از اکانت ها با استفاده از برگزاری مسابقه های آنلاین از ریزش فالوور های خود جلوگیری می کنند و یا به کمک این مسابقه ها فالوور های بیشتری به پیج خود جذب می نمایند.

دوستان عزیز با در نظر گرفتن این موارد و رعایت آنها میتوانید در جلوگیری از آنفالو شدن در اینستاگرام موفق واقع شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.