آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا می خواهید بدانید که چگونه می توانید تعداد بیشتری جذب فالوور در اینستاگرام داشته باشید؟ اما مهمتر از همه ، چگونه می توانید بدون آنکه هزینه های زیادی داشته باشید و یا بدون استفاده از اقدامات فیک و مشکوک ، به روش صحیح به جذب فالوور بیشتری برسید؟ شما به جای درستی آمده اید فقط لازم است تا در انتها با ما باشید.

جذب فالوور امروزه در اینستاگرام از روش ها و روندهای مختلفی انجام می شود که هر کدام با توجه به رعایت کردن اصول مخصوص به آن روش می تواند بازدهی بالا و یا متوسطی در جذب فالوور هدفمند داشته باشد.

تقریبا تمامی افرادی که وارد حوزه کسب و کار اینستاگرامی شده اند به گونه ای می خواهند جذب فالوور بیشتری را برای خود داشته باشند بر همین منوال راه های زیادی را برای رسیدن به این هدف دنبال می کنند.

جذب فالور در اینستاگرام

راه های جذب فالوور در اینستاگرام

همانگونه که می دانید راه های بسیاری وجود دارند که شما می توانید میزان جذب را از بین کاربران فعال اینستاگرام برای حوزه کاری خود بالا ببرید. هرکدام از راه ها برای انواع مختلفی از پیچ های تجاری و خدماتی قابل پیاده سازی می باشند و فقط لازم است که با یک استراتژی هدفمند این روند در پیش گرفته شود. در ادامه شما را با راه های جذب فالوور آشنا می کنیم.

محتوالی عالی

تمامی پیج هایی که در اینستاگرام فعالیت می کنند محتوا تولید می کنند اما آیا همه به یک اندازه نتیجه می گیرند؟ جواب قطعا خیر است چرا که میزان کیفیت محتواها با یکدیگر متفاوت است. شما با شناخت مخاطب هدف تان نیازها و سوالاتی که برایش در مورد حیطه کسب و کارتان پیش می آید می توانید محتوا تولید کنید هنگامی که هدف را برای پاسخگویی بر یک نیاز مشتری بنا گذاشته باشید مطمئنن از محتوای شما توسط کاربران اینستاگرام حمایت خواهد شد و شما می توانید فالوورهای واقعی را از اینستاگرام جذب کنید.

هشتک گذاری

هشتک گذاری در جذب فالوور در اینستاگرام نیز بسیار مهم می باشد که می بایست اصول آن را باتوجه به حوزه کسب و کار خودتان برسی کنید. هشتگ ها در سرچ هایی که کاربران اینستاگرامی انجام می دهند شما را بعنوان پیشنهاد به مخاطب معرفی می کند و همین باعث می شود که فالوور بیشتری به پیج خود جذب کنید.

اما هر هشتگی نمی تواند برای شما جذب فالوور داشته باشد و تنها هشتگ های هدفمند هستند که برای شما فالوور واقعی را به همراه خواهند داشت. تعداد استفاده از هشتگ در هر پست اینستاگرامی تا 25 تا می باشد که حد استاندارد آن تبین 8 تا 11 هشتگ می باشد. درواقع شما با رعایت کردن این اصول و استفاده از هشتگ درست و با قاعده خواهید توانست فالوور جذب داشته باشید.

اکسپلور

هنگامی که شما وارد اکسپلور اینستاگرام شوید قطعا خواهید توانست فالوورهای بیشتری در حد چندین هزارتا جذب کنید. رفتن به اکسپلور نیاز به تعاملات بیشتر در بین کاربران شما می باشد که می بایست با رعایت اصول محتوای با کیفیت این مسیر را برای خودتان فراهم کنید.

تبلیغات

تبلیغات در اینستاگرام نیز از روش های بسیار عالی در جذب فالوور با سرعت سریع تر از سایر موارد برای افراد تازه وارد ب اینستاگرام است. در تبلیغات می بایست بررسی کنید که پیج مورد تبلیغ شما آماده از نظر طراحی لوگو، تعداد پست، استور و هایلایت های لازم باشد تا در تبیلغات مشتری ها بتوانند به شما اعتماد کنند و از پیج و محصولات و یا خدمات شما استفاده کنند.

خرید فالوور

خرید فالوور از راه های جذب فالوور در اینستاگرام می باشد که همچنان از آن استقبال می شود .خرید فالوور نمی تواند بد باشد اما اگر فالوورها غیرواقعی باشند برای شما نمی توانند ارزشی داشته باشند. در جذب فالوور به دنبال ارزش آفرینی به پیج به جهت فروش بیشتر و یا بالا رفتن تعاملات می باشیم.

نتیجه :

راه های جذب فالوور در اینستاگرام تنها محدود به این موارد نمی شود و مواردی چون طراحی مسابقه، تبادل رفتن با پیج های هم صنف که در یک رده هستید و همچنین با منشن کردن و تگ کردن از طریق پیج های دوستان و اطرافیان می توانید میزان جذب را برای خودتان بیشتر کنید.

تنها هدف تان نباید فقط جذب و بلا رفتن عدد تعداد فالوورها باشد بلکه ارگانیک عمل کردن را محوریت کار خود قرار دهید تا همیشه مسیر برای تان روشن و واضح باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.