آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا می دانید تگ كردن در اينستاگرام یعنی چه؟ آیا تا کنون با واژه تگ در اینستاگرام برخورد کرده اید؟

کاربرانی که در اینستاگرام مدت زمان زیادی از فعالیت آنها بگذرد، معمولا با واژه تگ در اینستاگرام آشنایی دارند. اما بسیاری از کاربران تازه کار اینستاگرام هنوز با واژه تگ آشنایی ندارند و نمیدانند که منظور از تگ چیست و یا کاربرد تگ در اینستاگرام در چه خصوصی است.

اما همکاران ما در مجموعه آسان فالوور که ارائه دهنده بسته های فالوور برای اینستاگرام است و امکان خرید فالوور، خرید فالوور واقعی ، خرید لایک و… را برای شما هموطنان عزیز فراهم می کند، این مقاله را آماده کرده اند تا عزیزانی که با مفهوم تگ در اینستاگرام آشنایی ندارند، با این مفهوم بهتر آشنا شوند و بتوانند از آن در اینستاگرام استفاده کنند.

تگ كردن در اينستاگرام

تگ كردن در اينستاگرام

تگ کردن در اینستاگرام به صورت کلی به معنای برچسب زدن به آیدی اکانت کاربران دیگر و یا فالوور های اینستاگرام است. با تگ کردن یک کاربر در اینستاگرام این امکان به وجود می آید که به کاربر مورد نظر در یک پست و استوری اشاره شود که این موضوع برای مسائل مختلفی به کار می رود و قابلیت های زیادی دارد.

به عبارت دیگر تگ کردن در اینستاگرام به کاربران این شبکه مجازی کمک می کند تا بسیاری از امور خود را در اینستاگرام انجام دهند و کاربرد تگ در میان کاربران حرفه ای بسیار زیاد است.

هدف از تگ كردن در اينستاگرام چیست؟

اصلی ترین هدفی که برای تگ کردن در اینستاگرام وجود دارد، اشاره کردن به شخص مورد نظر است. به عنوان مثال: اگر زمانی که در حال بالا و پایین کردن اینستاگرام هستید، پستی را ببینید و به یاد یکی از دوستان خود بیفتید، می توانید نام دوست مورد نظر خود را در زیر آن پست تگ کنید تا دوست شما به بازدید پست مورد نظر بیاید و پست را ببیند.

تگ كردن در اينستاگرام در کدام بخش ها قابل انجام است؟

از گزینه تگ کردن در اینستاگرام می توان در بخش های مختلف مانند: پست، استوری و یا حتی کپشن استفاده کرد. اما اهداف از تگ کردن کاربران مورد نظر در این بخش ها با هم متفاوت هستند که به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

هدف از تگ کردن در استوری

زمانی که شخصی را در استوری خود تگ می کنیم، معمولا می خواهیم که از آن شخص تقدیر و یا تشکر کنیم و یا استوری خود را به او نشان دهیم. به عنوان مثال: می توانید برای تولد دوست خود یک استوری تولد بسازید و نام او را در زیر استوری درج کنید.

هدف از تگ کردن در کپشن

اما با این وجود لازم به ذکر است که هدف از تگ کردن افراد همیشه اشاره کردن به آن شخص نیست. گاهی اوقات از تگ کردن برای معرفی یک پیج و یا اکانت به سایر کاربران اینستاکرام و فالوور ها استفاده می شود.

تگ کردن پیج های مختلف و یا اشخاص مختلف در قسمت کپشن نویسی در بسیاری از مواقع به علت معرفی کردن پیج مورد نظر به سایر فالوور ها است.

تگ کردن در پست

پست هایی که در آنها یک و یا چند عکس بارگزاری می شود را می توان علاوه بر اینکه در قسمت کپشن، از تگ استفاده کرد، بر روی عکس نیز از تگ استفاده کرد. تگ کردن بر روی عکس ها نیز دلایل مختلفی دارد.گاهی اوقات یک و یا چند کاربر اینستاگرام در یک عکس تگ می شوند تا به این شکل توجه آنها را به عکس مورد نظر جلب کرد.

به عنوان مثال: وقتی که با چند تن از دوستان خود عکس دسته جمعی می اندازید، زمانی که عکس خود را در اینستاگرام منتشر می کنید، می توانید نام های آنها را برروی عکس تگ کنید.

اما از طرف دیگر ممکن است که هدف از تگ کردن یک عکس در پست، نشان دادن پیج های مرتبط به عکس مربوطه به فالوور ها باشد تا از آن طریق بتوانند پیج های مرتبط به هدف مورد نظر را پیدا کنند.

سخن پایانی:

در انتهای این مطلب، امیدواریم که توضیحات ذکر شده در خصوص تگ كردن در اينستاگرام برای شما مفید بوده باشد. اگر مایل هستید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این شبکه اجتماعی به دست آورید، مطالب دیگری که در این وب سایت تهیه شده است را نیز می توانید مطالعه کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.