آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا می دانید تکنیک های سئو اینستاگرام چیست؟ آیا سئوسازی همان بهینه سازی اینستاگرام است؟ آیا می دانید فواید سئوسازی چیست؟

سئو سازی و یا همان بهینه سازی پیج در اینستاگرام مساله بسیار مهم و تاثیرگذاری در اینستاگرام است که باید به آن توجه کرد تا فعالیت های انجام شده در این شبکه همراه با رشد باشند و فعالیت کاربر مورد نظر ارتقا پیدا کند.

به صورت کلی تنها در زمانی می توان در اینستاگرام به ارتقا فعالیت پرداخت که فالوور ها افزایش پیدا کرده باشند.

یکی از راهکارهای افزایش فالوور در اینستاگرام سئوسازی مطالب است که در این خصوص در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد:

سئو اینستاگرام

سئوسازی در اینستاگرام یعنی چه؟

سئوسازی در اینستاگرام به معنای تولید محتوا به صورت استاندارد و بهینه است به گونه ای که با الگوریتم های این شبکه مجازی تناقض نداشته باشد و باعث نقض قوانین این شبکه اجتماعی نشود.

سئوسازی در اینستاگرام باعث می شود که در راستای قوانین اینستاگرام و به صورت استاندارد و کاربر پسند تولید محتوا انجام دهیم و به این شکل فعالیت خود را بدون انجام هر گونه تخلف ارتقا دهیم.

فواید سئوسازی در اینستاگرام چیست؟

بهینه سازی و یا همان سئوسازی در اینستاگرام دارای فواید ذکر شده در قسمت زیر است:

 • سئوسازی با اصول و قوانین اینستاگرام در یک راستا قرار داد و با انجام آن نقض قوانین صورت نمی گیرد
 • باعث افزایش فالوور می شود
 • به کمک سئوسازی می توان گستره بازدید از پست ها را افزایش داد
 • بهینه سازی این امکان را فراهم می کند که پست ها توسط کاربرانی که از فالوور های ما نیستند نیز دیده شوند
 • ارتقا کسب وکار با سئوسازی قابل انجام است

تکنیک های سئو اینستاگرام:

برای سئوسازی اینستاگرام روش های زیادی وجود دارند و مسائل زیادی هستند که باید به آنها توجه کرد تا سئوسازی در اینستاگرام به خوبی انجام شود. برای آشنایی با این مسائل با ما همراه باشید.

نوشتن بیو مناسب

نوشتن بیو برای یک پیج اینستاگرام اهمیت زیادی دارد زیرا بیو باعث می شود که کاربرانی که هنوز شما را فالوو نکرده اند، با فعالیت شما آشنا شوند اما به شرطی که از اصول سئوسازی برای نوشتن بیو استفاده کرده باشید.

در این خصوص باید بیو را به گونه ای بنویسید که به جای اینکه در برگیرنده مطالب بی ربط باشد، نشان دهنده شخصیت و یا فعالیت کاری شما باشد. در این صورت کاربران اینستاگرام با مطالعه بیو می دانند که با چه کسی رو به رو هستند.

انتخاب عکس پروفایل مناسب

عکس پروفایل از دیگر مسائلی است که از جمله تکنیک های سئو اینستاگرام به حساب می آید.

عکس پروفایل را باید مرتبط با فعالیت خود انتخاب کنید و باید از انتخاب عکس پروفایلی که تصویر یک منظره، گل و یا سایر موضوعات بی ربط باشد پرهیز کنید.

کسانی که در اینستاگرام پیج شخصی دارند باید عکس خودشان را در پروفایل قرار دهند و کسانی که پیج کاری دارند باید عکس لوگو و یا محصول و یا هر چیز دیگری که در ارتباط با فعالیتشان باشد را به اشتراک بگذارند.

پست گذاری و یا تولید محتوا به صورت مرتب و منظم

از دیگر تکنیک های سئو اینستاگرام که بسیار مهم است، پست گذاری در اینستاگرام به صورت مرتب و منظم است. پست ها مطالب اصلی اشتراک گذاشته در پیج هستند و حامل اصلی ترین اطلاعات می باشند.

در این رابطه باید توجه داشته باشید که اولا پست های شما به اندازه کافی برای فالوور ها جذاب باشد و ثانیا اینکه باید پست گذاری را به صورت مرتب و منظم در روز انجام دهید.

همچنین لازم به ذکر است که نباید پست گذاری خود را برای مدت طولانی قطع کنید زیرا این کار باعث ریزش فالوور های شما می شود

استفاده از انواع ویدیو، عکس و ای جی تی وی به عنوان محتوا

برای پست گذاری و جذب فالوور که در راستای سئو اینستاگرام هستند، باید سعی کنید که از تمامی انواع محتوا برای پیج خود از قبیل: عکس، ویدیو، ای جی تی وی و … استفاده کنید.

کلام پایانی

دوستان عزیز در بخش پایانی این مقاله باید به شما عزیزان بگوییم که تکنیک های سئو اینستاگرام فقط به این مسائل ذکر شده تعلق نمی گیرند، بلکه موارد دیگری نیز هستند که در سئو سازی اینستاگرام موثر می باشند.

اما شرح همه آنها در این مطلب امکان پذیر نیست و برای کسب اطلاع از آنها می توانید سایر مطالب درج شده در آسان فالوور را نیز مطالعه کنید تا با روش های دیگر سئو در اینستاگرام آشنا شوید.

به عنوان مثال: می توانید به مطالعه ( روش های بهینه سازی پیج اینستاگرام ) بپردازید.

همچنین در صورتی که قصد دارید فالوور های خود را افزایش دهید، خرید فالوور اینستاگرام از آسان فالوور نیز می تواند برای شما موثر واقع شود. پس خرید فالوور از این مجموعه را امتحان کنید و نتایج بسیار عالی آن را مشاهده نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.