آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

ویو و لایک دو فاکتور مهم در رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام  به حساب می‌آیند. اما چگونگی دوست داشتن اینستاگرام با نحوه کار با دیدگاه‌ها متفاوت است. مثال نما‌ها  فقط در تصویر ثابت و عکس‌ها گسترش ندارد. زیرا نما‌ها تنها با فیلم کار می‌کنند. اینستاگرام تعداد تصاویر پسندیده شده از تصاویر را نشان می‌دهد. این روشی برای اینکه متوجه شویم، مردم چه میزان با محتوای شما در اینستاگرام درگیر شدند. مثال کاربران پست ویدیویی را می‌بینند، اما آن را دوست ندارند. در اینستاگرام آنچه اهمیت دارد نمایش در اینستاگرام است، حتی اگر کاربران آن را لایک نکنند. تعداد لایک پست‌های اینستاگرام باعث افزایش کسب و کار زمینه موضوعی آن پست می‌شود. در این مقاله درمورد تفاوت ویو و لایک در اینستاگرام پرداخته شده است.

لایک در اینستاگرام

درعصر تکنولوژی کسب و کار‌ سنتی جای خود را به کسب و کار‌های مجازی مانند اینستاگرام داده  است. مهمترین فاکتور موفقیت و رشد در این کسب و کار‌ها در فضای مجازی اینستاگرام  تعداد لایک و فالوور‌های پیج است. لایک به معنی پسندیدن است. زمانیکه شخص پستی را لایک می‌کند، به معنی علاقه وی به  موضوع پست است.  وقتی در اینستاگرام شخص قصد دارد که صفحه‌ای را فالو کند، ابتدا پست‌هایی که در آن پیج به اشتراک گذاشته شده است را چک ‌کند وتعداد لایک‌های آن پست برای شخص جذاب است. در بعضی موارد به دلیل پایین بودن تعداد لایک پست، شخص تمایلی به لایک و بازدید ازپست را ندارد.

تفاوت ویو و لایک در اینستاگرام-وبسایت فالوور

الگوریتم اینستاگرام در رابطه با عمل لایک

تفاوت ویو و لایک : تصور کنید که پیج شما 300 فالوور دارد. وقتی پستی در صفحه خود به اشتراک می‌گذارید، ابتدا این پست برای فالوور‌های‌ شما نمایش داده نمی‌شود. نمایش پست برطبق الگوریتم اینستاگرام برای 10 درصد فالوور‌های شخص قابل نمایش است. درصورتیکه در ابتدای پست فالوور‌های شما پست را لایک و کامنت گذاری کنند، بر طبق فعالیت الگوریتم اینستاگرام پست برای همه و بیشتر فالوور‌ها نمایش داده خواهد شد. افزایش لایک نشان دهنده رونق و پیشرفت کسب و کار آن حوزه در پیج اینستاگرام است. در نتیجه هرچه تعداد لایک‌های پست بیشتر باشد، به سرعت رشد آن کسب و کار کمک می‌کند.

 

الگوریتم اینستاگرام در رابطه با عمل لایک -وبسایت فالوور

 

ویو اینستاگرام

تفاوت ویو و لایک : با ایجاد پلتفرم آنلاین و شبکه مجازی، اصطلاح ویو برای کاربران ایرانی ناآشنا بود. ویو کلمه انگلیسی به معنی چشم انداز و در فضای مجازی به معنی بازدید است. از واژه بازدید در اینستاگرام، پلتفرم اشتراک ویدیویی مانند یوتیوپ و … برای نشان دادن تعداد بازدید کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد. در اینستاگرام چند قسمت برای ارسال و انتشار پست به صورت ویدیو وجود دارد. هر قسمت قابلیت و کاربرد خاصی دارد. ویو برای پست‌هایی که مدت آن کمتر از یک دقیه است کاربرد دارد. برای ویدیو‌های بلند و عکس نمی‌توان از ویو استفاده کرد.

ویو اینستاگرام -وبسایت فالوور

ویو پست اینستاگرام

تفاوت ویو و لایک : در اینستاگرام پست به دو حالت در پیج شخص انتشار و اشتراک گذاشته می‌شود. ساده‌ترین اشتراک‌گذاری مربوط به عکس و تصویر زندگی روزانه است. این نوع پست فقط  قابلیت لایک دارند و ویو در این پست‌ها کاربرد ندارد. نوع دیگری از ویدیو شخص ویدیو خود را برای مدت حداکثر 59 ثانیه در صفحه خود به اشتراک گذارد. در این نوع ویدیو به صورت پیش‌فرض  اصطلاح ویو به جای لایک تعیین شده است که عدد را در زیر ویدیو نشان می‌دهد. ویو تعداد دفعاتی است که فالوور‌ها  ویدیو را مشاهده کردند. نوع دیگری از  اشتراک ویدیو در اینستاگرام HGVT است. دراین حالت با ایجاد کانال اختصاصی، ویدیو‌ها برای مدت 10 دقیقه در پیج  منتشر می‌شوند. آمار بازدید در این نوع ویدیو با ویو نمایش داده می‌شود.  استوری گزینه دیگری در اینستاگرام است که شخص استوری روزانه خود را برای فالوور‌های پیج به اشتراک می‌گذارد. تعداد بیشتر استوری، باعث افزایش بازدید از داستان‌ها در پیج شخص می‌شود. عواملی که باعث افزایش ویو در اینستاگرام می‌شود، شامل موارد ذیل است:

-انتخاب بهترین موضوع برای حوزه مخاطب

-کاربرد هشتگ درپیج  اینستاگرام

– نوشتن کپشن حرفه‌ای و جذاب

-لینک در بیو پیج

– به کاربردن نرم افرار‌های ویرایش  فیلم

– انتشار پست زمان ‌بندی شده

– استفاده بهینه از استوری

ویو اینستاگرام -وبسایت فالوور

ایمپرشن در ویو

درقسمت آمار ویدیو در اینستاگرام علاوه بر نشان دادن تعداد بازدید، ایمپرشن نیز نشان داده می‌شود. ایمپرشن تعداد کل دفعاتی است که ویدیو به وسیله فالوور‌های پیج یا کاربران ایرانی و غیرایرانی توسط اکسپلور و ویدیو دیده شده اند و آن را برای مشاهده باز نکردند. عدد ایمپرشن با عدد ویو متفاوت است. ویو تعداد دفعاتی که فیلم و استوری یا ویدیو مشاهده شده را نشان می‌دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.