آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا می دانید بلاگر کیست و منظور از اینلفوئنسر چیست؟ آیا از تفاوت بلاگر و اینفلوئنسر آگاه هستید؟

بسیاری از افراد می پندارند که بلاگر و اینلفوئنسر هر دو برای یک گروه از افراد به کار می روند در صورتی که این طور نیست و بلاگر و اینفلوئنسر با وجود اینکه شباهت های زیادی دارند اما از ویژگی های متفاوتی برخوردار هستند که از این رو آنها را در دو گروه مستقل قرار می دهند.

همکاران ما در آسان فالوور تصمیم گرفتند که این مطلب را برای شما عزیزان اماده کنند تا به کمک آن بتوانید تفاوت بلاگر و اینفلوئنسر را متوجه شوید.

بلاگر کیست؟

بلاگر به کسی گفته می شود که در اینستاگرام با ارائه یک مطلب خاص به فالوور ها باعث جذب فالوور های زیادی می شود و زمانی که فالوور های او بسیار افزایش پیدا کردند، به کسب درآمد از راه تبلیغ می پردازد و شهرت زیادی در اینستاگرام پیدا می کنند.برای خرید فالوور ارزان کلیک کنید

اینفلوئنسر یعنی چه؟

اینفلوئنسر ها نیز اشخاصی هستند که در شبکه های مجازی از شهرت زیادی برخوردار هستند در حالی که در زندگی شخصی خود به عنوان یک آدم مشهور شناخته نمی شوند و فقط از طریق فضای مجازی شهرتی را به دست آورده اند که به انها به اصطلاح شاخ مجازی نیز می گویند.

اینفلوئنسر ها نه تنها در اینستاگرام بلکه در یوتیوب و تویئتر هم معروف هستند و به عنوان افراد تاثیر گذار شناخته می شوند.

تفاوت بلاگر و اینفلوئنسر

تفاوت بلاگر و اینفلوئنسر چیست؟

اصلی ترین تفاوت بلاگر و اینفلوئنسر را میتوان مواردی از قبیل زیر در نظر گرفت:

تفاوت در انگیزه بلاگر ها و اینفلوئنسر ها

بلاگر ها و اینفلوئنسر ها در انگیزه اشتراک گذاری پست و محتوا با هم دارند زیرا بلاگر ها پست هایی را به اشتراک می گذارند که انها را دوست دارند و به انها عشق می ورزند، در حالی که اینفلوئنسرها در پست گذاری ها از نام یک مارک و یا برند استفاده می کنند و به این شکل به تبلیغ مارک و برند های مختلف در زمینه مشخصی می پردازند.

از آنجایی که اینفلوئنسر ها اشخاص تاثیر گذاری در شبکه های اجتماعی هستند، برند و مارکی که به دیگران معرفی می کنند، بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

 

برقراری ارتباط با مخاطب

نحوه برقراری ارتباط در میان بلاگر ها و اینفلوئنسر ها با هم تفاوت دارد. بلاگر ها در این خصوص باید محصولی که قصد معرفی کردن آن را دارند با دقت بسیار زیاد امتحان و بررسی کنید و سپس آن را در صورت رضایت به فالوور های خود معرفی کنند تا فالوور های انها از معرفی محصولات و تبلیغات انها رضایت داشته باشند در حالی که اینفلوئنسر ها به این دلیل که هدف اصلی از فعالیتشان تبلیغ محصولات وبرند های مختلف است، نیازی به این دقت در برند ها و محصولات ندارند.

در نتیجه معمولا در ارتباط میان بلاگر ها با فالوور هایشان اعتماد بیشتری در مقایسه با ارتباط اینفلوئنسر ها با فالوور هایشان وجود دارد.

تفاوت در تعهد موجود

از دیگر تفاوت های موجود در میان بلاگر و اینفلوئنسر می توان به تفاوت در تعهد موجود بین آنها با فالوور هایشان اشاره کرد. به عنوان مثال: بلاگر ها بیشتر تعهد دارند که مطالب مرتبط با موضوعات بلاگری خود را اشتراک بگذارند و یا از تبلیغ محصولاتی استفاده کنند که با حوزه بلاگری آنها در ارتباط است در حالی که تعهد اینفلوئنسر ها بر روی این مساله است که محصولاتی با کیفیت و مناسب را برای فالوور های خود معرفی کنند تا به این شکل رضایت فالوور های خود را به دست آورند.

سخن پایانی

با در نظر گرفتن مطالبی که در خصوص تفاوت بلاگر و اینفلوئنسر برای شما عزیزان مطرح کردیم، به شما عزیزان توصیه می کنیم که اگر قصد دارید تا بلاگر و یا اینفلوئنسر شوید، نکات تاثیر گذار در این حوزه های کاری را رعایت کنید تا به یک بلاگر و یا اینفلوئنسر موفق تبدیل شوید.

همچنین لازم به ذکر است که اگر می خواهید  فالوور های پیج بلاگری و یا اینفلوئنسری خود را افزایش دهید می توانید به آسانی از وب سایت آسان فالوور برای خرید فالوور اقدام کنید و با خرید فالوور از این مجموعه در مدت بسیار کوتاه فالوور های خود را به میزان بسیار زیاد در حد k و یا m افزایش دهید و از نتیجه آن بهره مند شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.