آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

کامنت های منفی در اینستاگرام : زمانی که از کامنت منفی در‌پیج های اینستاگرام سخن به میان می آید ، گمان بر این برده میشود که این کامنت ها مانع از ارتقا پیج میگردد و میتواند تاثیرات منفی برای مخاطبان داشته باشد ؛ به گونه ای که از دنبال کردنتان توسط آن ها ممانعت میکنند .

حال میخواهیم در مورد کامنت های منفی و تاثیرات مثبتی که روی پیج شما خواهند داشت سخن بگوییم .

البته لازم بذکر است که منظور ما از این کامنت های منفی ، کامنت هایی مبنی بر توهین و سخنانی زشت و زننده نیست بلکه سایر کامنت های منفی که مبنی بر انتقاد است را مورد بررسی قرار میدهیم .

زمانی که پستی را انتشار میدهید ، با تعداد زیادی کامنت مبنی بر نظرات مثبت و منفی روبه رو میشوید که موظف هستید در کمال آرامش به همه آن ها پاسخی درست و منطقی بدهید تا برای فردی ابهامی باقی نماند .

تاثیر کامنت های منفی در پیج اینستاگرام - وبسایت اسان فالوور

 

کامنتی با بار منفی که تاثیری مثبت را به یدک میکشد

 

همانطور که گفته شد شما در زمان انتشار پست با کامنت های بسیاری روبرو خواهید شد که همه این کامنت ها مثبت نمی باشند و بعضی کامنت ها هستند  با بار منفی بسیار زیادی همراه شده اند . که ممکن است شما را آزرده کند و حتی تصمیم به بلاک کردن او بگیرید . بی خبر از آن که این کامنت ها تاثیر مثبت زیاد و جذب فالوور را برای پیج شما به همراه دارد.

زمانی که ادمین ها و بلاگر ها تصمیم به منتشر کردن پستی میگیرند توقع دارند که با بازخوردهای مثبت بسیاری روبرو شوند ؛ اما همیشه نباید چنین انتظاری را داشت زیرا دیدگاه های متفاوت زیادی وجود دارد ، که بر اساس آن ممکن است پست و محتوای شما مورد انتقاد قرار گیرد .

اغلب بلاگر ها و ادمین های تازه وارد در برابر این کامنت ها جبهه میگیرند و پاسخی تند و نسنجیده میدهند و نیز گاهی دست به حذف این کامنت ها میزنند .

برای خرید فالوور اینستاگرام کلیک کنید

 

تاثیر کامنت های منفی در پیج اینستاگرام - وبسایت اسان فالوور

 

این کار نه اینکه موجب قانع شدن فالوور های دیگر نمی گردد ، بلکه چهره پیج شما را مخدوش میکند و اعتمادی که فالوور هایتان به شما دارند را زیر سوال میبرد .

کافیست این باور را در ذهن خود بپرورانیم که قرار نیست همه افراد دیدگاهی شبیه به شما داشته باشند و طبیعی است که برخی محتواهای شما برای برخی فالوور ها قابل قبول نمی باشد ، پس اگر فردی کارکشته باشید بجای جبهه گرفتن کافی است سخنانی منطقی در عین متقاعد کردن ارائه دهید . توجه داشته باشید که پاسخ شما توسط همه فالوور ها دیده میشود و در دیدگاهشان بسیار تاثیر گذار است .

برای ارائه چنین پاسخ هایی باید به خود بقبولانید که کامنت های منفی با بار مثبت بسیاری برای پیج شما همراه است .

تاثیر کامنت های منفی در پیج اینستاگرام - وبسایت اسان فالوور

 

 

چرا فالوور های اقدام به گذاشتن هر نوع پیام منفی میکنند

اغلب به این نتیجه رسیده اید که افراد حتی اگر شکایت و اعتراض منطقی ندارند ، اقدام به گذاشتن کامنت منفی میکنند که به جز بحث انتقدادی دلایل متعدد دیگری نیز دارد .

کامنت های منفی در اینستاگرام : برخی افراد به جایگاه شما در زندگیتان و وضعیت شغلیتان حسادت میکنند ، آن ها چنین باوری دارند که اگر نقص ها و اشتباهات شما را برای بقیه افراد روشن سازی کنند به موفقیت شغلی شما خدشه وارد کرده اند . آن ها باید این کار را انجام دهند تا ارضا شوند زیرا از پیشرفت و ترقی شما ناراحت هستند . اینگونه افراد در دنیای مجازی به اندازه دنیای واقعی منزوی نیستند و با بسیاری از افراد هم عقیده خودشان همراه می گردند.

برای اینکه در برابر این افراد در فضای مجازی بایستید با ید با  پاسخ های منطقی و دلیل و برهان به آن ها ثابت کنید که در مورد شما کامل در اشتباه هستند; البته که نباید این سخنان با زبانی تند و گزنده باشد بلکه باید توام با آرامش ، شوخ طبعی و حفظ احترام صورت گیرد .

بعضی دیگر نیز به شوخ طبعی منفعل مبتلا هستند ، البته آن ها نیست دچار حسادت کردن هستند ولی تمام سعی خود را دارند که این احساسشان را در رفتار و گفتارشان آشکار نشود  . و این حالت در آن ها موجب میشود که بحث کردن با آن ها به دور از فایده باشد . شایان بذکر است که مطلع باشید برخی از این کامنت ها فقط و فط برای گرفتن خونسردی و آرامش از شماست پس نگذارید احساس کنند که موفق شده اند .

سخن آخر

کامنت های منفی در اینستاگرام : پس شما با پاسخ هایتان به هر کامنتی با هار نوع طرز تفکر ؛ میتوانید تاثیرش را به نفع خودتان تغیر دهی یعنی تاثیر کامنت منفی بر پیچ ایستاگرام علاوه بر دلایلی که گفته شد تا قسمت زیادی مربوط به نحوه رفتار خود شماست .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.