آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

تاثیر لایک اینستاگرام بر افزایش فالوور موضوعی است که امروزه برای اکثر کاربران این شبکه ارتباط جمعی به اثبات رسیده و همین امر به رشد و موفقیت یک پیج یا کسب و کار کمک زیادی می کند. به عبارتی می توان گفت که بالا بودن تعداد لایک و کامنت از نشانه های موفقیت یک پیج موفق محسوب می شود. چراکه لایک کردن یک روش عالی برای بیان میزان تعامل کاربران با شما بوده و هرچه این تعامل بیشتر باشد، امکان جذب سایر افراد به پیج شما نیز افزایش می یابد. به همین دلیل اکثر افراد فعال در این شبکه اجتماعی در پی راهی برای افزایش تعداد لایک و کامنت پست های خود و در نتیجه بالا بردن رقم فالوورهایشان می باشند. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد تاثیر لایک اینستاگرام بر افزایش فالوور خدمت شما ارائه می نمائیم.

چگونگی افزایش فالوور با لایک بیشتر

طبق الگورتیم اینستاگرام لایک کردن پست ها توسط فالوورها در وهله اول موجب نمایش پست برای افراد بیشتری می شود سپس در آینده نیز سایر پست ها برای آنها نشان داده خواهد شد. بنابراین شما برای استفاده از مطالب و محتوای پیج های پربازدید، می بایست آنها را همیشه لایک کنید. درواقع این یک ارتباط دو سویه میان شما و پیج مورد نظر است. چراکه اگر پست های انتشار یافته از محتوای قوی و باکیفیتی برخوردار باشند، با لایک کردن آنها احتمال معرفی پیج به سایر افراد بیشتر شده و در مقابل نیز این پست ها زودتر برای افراد لایک کننده نمایش داده می شود.

تاثیر لایک اینستاگرام بر افزایش فالوور

از دیگر مواردی که بیانگر تاثیر لایک اینستاگرام بر افزایش فالوور است، نمایش پست در اکسپلور اینستاگرام با افزایش تعداد لایک ها می باشد. در این صورت احتمال جذب کاربران بیشتر به پیج و مشاهده سایر پست ها و لایک کردن آنها وجود دارد.

 

هوشمند بودن لایک اینستاگرام

به طور حتم ساده ترین راهکار برای جذب مخاطبان بیشتر و استفاده از لایک آنها برای معرفی پیج به سایر افراد، بالا بردن سطح کیفی پست ها می باشد. زیرا ملاک بسیاری از کاربران برای فالوو کردن یک پیج، تعداد بالای لایک و کامنت پست ها می باشد و ترجیح آنها دنبال کردن اینطور صفحات است. بنابراین اگر با صفحه ای مواجه شدید که تعداد فالوورهای آنها بالا اما مشارکت برای لایک و کامنت پایین بود، یقین بدانید که از فالوور های خریداری شده استفاده نموده اند. به همین دلیل این پیج ها نمی توانند انتظار دریافت نتایج مطلوبی داشته باشند. زیرا همانطور که اشاره شد تاثیر لایک اینستاگرام بر افزایش فالوور به این صورت است که وقتی پست های شما توسط کاربران بیشتری لایک می شوند، شانس نمایش آنها برای افراد دیگر نیز افزایش یافته و شمار بیشتری از مخاطبان به صفحه شما سرازیر می شود. این مسئله نشان دهنده هوشمند بودن فرآیند لایک اینستاگرام خواهد بود.

 

تاثیر لایک در رشد کسب و کارها

اگر به دنبال راه‌اندازی کسب و کار خود در فضای اینستاگرام هستید از لایک اینستاگرام و نقشی که در موفقیت شما و کسب و کارتان دارد، غافل نشوید. بنابراین از همان ابتدا بنای تولید محتوای خود را بر پایه تایید مخاطب قرار داده تا به این وسیله شاهد افزایش تعداد دنبال کنندگان صفحه خود باشید. این مسئله اهمیت و تاثیر لایک اینستاگرام بر افزایش فالوور را نشان می دهد. از همین رو توصیه می شود در ابتدای شروع کسب و کار خود، ضمن رعایت کلیه قوائد و راهکارهای افزایش لایک، از برنامه های لایک گیر استفاده کنید. چراکه در این صورت می توانید تایید و اعتماد سایر مخاطبان این شبکه اجتماعی را نیز به دست آورده و پس از مدتی شاهد افزایش روند لایک و فالوورهای خود باشید.

 

دلیل جذب کاربران به پیج هایی با لایک بالا

دلیل منطقی و مشخصی برای جذب افراد به پیج هایی با لایک بالا وجود ندارد و این موضوع به عملکرد مغز انسان مربوط می شود که ناخودآگاه به صفحات و پست هایی با تعداد لایک بیشتر، اعتماد دارند. درواقع از آنجا که لایک به معنای تایید متن یا تصویر منتشر شده است، بالا بودن تعداد افراد لایک کننده نیز بیانگر کیفیت پست و تایید اجتماعی بیشتر می باشد. در همین لحظه فرد با مشاهده تعداد لایک و کامنت، علاقمند به مشاهده سایر پست های پیج می شود که می تواند به فالوو کردن پیج منجر گردد. این خاصیت همان تاثیر لایک اینستاگرام بر افزایش فالوور است و هر پیج برای افزایش تعداد فالوورهای خود باید در پی افزایش تعداد لایک‌ پست های خود باشد.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.