آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

لوکیشن چیست؟ آیا می دانید بهترین لوکیشن های اینستاگرام در ایران و در جهان کجاست؟ آیا می دانید منظور از بهترین لوکیشن های اینستاگرام چیست؟

لوکیشن و یا موقعیت مکانی یکی از قابلیت های اینستاگرام است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از اصول سئو محتوا در اینستاگرام به کار بردن موقعیت مکانی است زیرا این قابلیت و استفاده از لوکیشن باعث افزایش بازدید پست می شود.

در این مطلب که از سوی وب سایت آسان فالوور برای شما عزیزان تهیه شده است، قصد داریم که بهترین لوکیشن های اینستاگرام در ایران و جهان را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت لزوم از آنها برای سئو محتوا در این شبکه استفاده کنید.

آسان فالوور وب سایتی در خصوص خرید فالوور در انواع مختلف است و با مراجعه به آن می توانید خرید فالوور در انواع مختلف را انجام دهید.برای خرید فالوور واقعی کلیک کنید

منظور از بهترین لوکیشین های اینستاگرام چیست؟

به صورت کلی منظور از بهترین لوکیشن در اینستاگرام، آن دسته از موقعیت های مکانی هستند که پست هایی با درج آن موقعیت های مکانی بیشترین میزان بازدید را در اینستاگرام به خود اختصاص می دهند.

به عبارت دیگر بهترین لوکیشین در اینستاگرام یعنی لوکیشین هایی که به بیشترین میزان توسط کاربران ایرانی و یا خارجی در اینستاگرام جست و جو می شوند.

بهترین لوکیشین های اینستاگرام در جهان:

بهترین لوکیشن های اینستاگرام

دیزنی لند

پارک دیزنی لند از جمله مکان هایی است که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد و به عنوان شادترین مکان دنیا لقب گرفته است. این پارک در سال های متوالی در گروه بهترین لوکیشین های اینستاگرام معرفی شده است و از جمله موقعیت مکانی های بسیار پرطرفدار در اینستاگرام است.

پارک یونیورسال استودیو

پارک یونیورسال نیویورک پارکی است که در رقابت با دیزنی لند ساخته شده است و این پارک دارای یک اقامتگاه است که پس از دیزنی ورد به عنوان بزرگ ترین ریزورت در اورلاندو مشهور شده است.

برج ایفل

برج ایفل از جمله نقاطی در جهان است که گردشگران در سفر به پاریس حتما جلوی آن عکس دارند و از محبوب ترین جاذبه های توریستی فرانسه است و تماشای تصاویری آن هیچگاه بیننده را خسته نمی کند.

به همین دلیل این برج نیز از بهترین لوکیشین های اینستاگرام به حساب می آید.

لاس وگاس

لاس وگاس یکی از محبوب ترین شهرهای گردشگری در آمریکا است که دارای مراکز تفریحی بیشمار و هتل های بسیار مجلل است و 14 هتل از بزرگ ترین هتل های جهان در این شهر واقع شده است. به همین دلیل لوکیشین لاس وگاس از بیشتری بازدید در اینستاگرام برخوردار است و به همین دلیل در لیست بهترین لوکیشین های اینستاگرام قرار گرفته است.

بهترین لوکیشین های اینستاگرام در ایران:

علاوه بر لوکیشین های محبوب و معروف جهانی، بهترین لوکیشین های اینستاگرام در ایران نیز به شرح زیر هستند:

ابیانه در اصفهان

ابیانه روستایی 1500 ساله و از توابع اصفهان است که به دلیل خانه های قرمز رنگ و جمعیت سالخورده آن شهرت پیدا کرده است. این روستا از مناظر چشم نوازی برخوردار است که برای عکس انداختن بسیار زیبا است و از لوکیشین های پرطرفدار در اینستاگرام است.

برج میلاد در تهران

برج میلاد به عنوان نوزدهمین برج بلند مخابراتی جهان شناخته می شود و رتبه ششم را در جهان به خود اختصاص داده است. این برج بسیار مورد علاقه کسانی است که می خواهند عکس های اینستاگرامی داشته باشند و از بهترین لوکیشین های اینستاگرامی در ایران است که به میزان زیادی در اینستاگرام سرچ و یا لایک می شود.

کاخ گلستان تهران

کاخ گلستان مربوط به دوره قاجاری است و از جاذبه های گردشگری تهران به حساب می آید.

این کاخ با وجود جلوه های زیبایی و بصری که دارد توسط عکاسان و افرادی که به دنبال مکان های مناسب برای سلفی گرفتن هستند، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

کویر مصر اصفهان

کویر مصر اصفهان که بعد از فیلم خیلی دور خیلی نزدیک شهرت پیدا کرد، امروزه بسیار مورد استقبال کاربران اینستاگرامی برای عکاسی و تفریح قرار گرفته است و مناظر زیبای آن برای عکاسی بسیار مناسب هستند. کویر مصر اصفهان از لوکیشین های پرطرفدار در اینستاگرام به حساب می آیند.

پل طبیعت تهران

پل طبیعت که در منطقه عباس آباد تهران واقع شده است به عنوان اولین پل غیر خودرویی در ایران و بزرگ ترین پل غیر خودرویی خاورمیانه شناخته می شود که فضای زیبای این پل خصوصات در هنگام شب آن را به یکی از بهترین جاذبه های اینستاگرام برای عکاسی و سلفی تبدیل کرده است.خرید فالوور ارزان

کلام آخر

دوستان عزیز در خصوص بهترین لوکیشین های اینستاگرام باید بدانید که لوکیشن های ذکر شده تنها بخشی از بهترین موقعیت مکانی های اینستاگرام هستند و علاوه بر آنها مکان های بسیار زیاد دیگری نیز در اینستاگرام به عنوان بهترین لوکیشین شناخته می شوند که ذکر تمامی آنها در این مطلب مقدور نیست.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.