آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

بلاک کردن در اینستاگرام چگونه است؟ بلاک شدن در اینستا چگونه است؟معمولا تمامی افرادی که با اینستاگرام کار می کنند و از اعضای این شبکه اجتماعی هستند، تا کنون واژه بلاک در اینستاگرام را شنیده اید و یا از آن استفاده کرده اند. اما با توجه به اینکه هنوز بسیاری از اشخاص در خصوص بلاک کردن و یا بلاک شدن در اینستا و دلیل استفاده از آن اطلاعات کافی ندارند، ما تصمیم گرفتیم که این مطلب مفید را آماده کنیم تا به کمک آن همه بتوانند از این امکان در اینستا استفاده کنند.

بلاک در اینستا چیست ؟

بلاک در اینستاگرام

بلاک در اینستاگرام : در صورتی که در اینستاگرام از قوانین مربوط به این شبکه مجازی سرپیچی کنید، اینستاگرام برای بلاک کردن شما اقدام خواهد کرد که دلایل اینستا برای بلاک کردن شما عبارتند از:

 • تخلفات فنی
 • تخلفات در خصوص تولید محتوا
 • گزارش تخلف از سوی کاربران
 • انتشار محتوای جنسی
 • تبلیغ تروریسم
 • ترغیب خشونت
 • خرید و فروش قاچاق
 • انتشار بیش از حد پست
 • لایک و کامنت بیش از حد

برای خرید فالوور واقعی کلیک کنید

اما نه تنها اینستاگرام قادر به بلاک کردن و یا انبلاک کردن اشخاص است، بلکه تمامی ادمین های اکانت های مختلف نیز می توانند یکدیگر را در شرایط مورد نیاز بلاک کنند.

بلاک کردن در اینستاگرام

بلاک در اینستاگرام :بلاک کردن در اینستا برای حفظ امنیت اکانت اشخاص در اینستا بسیار کارامد است. هنگامی در این شبکه اجتماعی از سوی اشخاص مزاحمتی برای شما ایجاد شود، به راحتی می توانید با قابلیت بلاک این شخص را از ارتباط با خود به کلی محروم کنید و تمامی درهای خود اکانت خود را به روی او ببندید.

به عبارت دیگر زمانی که شخصی را در اینستا بلاک می کنید، آن شخص نه تنها به اطلاعات موجود در پیج شما دسترسی ندارد بلکه حتی امکان دیدن کامنت و لایک ( خرید لایک ) شما در صفحات دیگر نیز از او گرفته می شود.

بلاک شدن در اینستاگرام

بلاک در اینستاگرام : حال علاوه بر اینکه شما می توانید دیگران را بلاک کنید، سایر کاربران اینستا نیز می توانند شما را بلاک نمایند. در این صورت با انجام راهکارهای ذکر شده در قسمت زیر می توانید از بلاک شدن خود آگاه گردید.

اولین راهکار یافتن پروفایل از طریق جستجو است

برای انجام این کار در قسمت سرچ، نام پروفایل مورد نظر خود را وارد کنید و در صورتی که نتوانید پیج مورد نظر را پیدا کنید، یا از سوی آن شخص بلاک شده اید و یا آن شخص پروفایل خود را کلا غیر فعال کرده است.

بررسی کامنت های شخص

زمانی که شخصی شما را بلاک می کند، کامنت های درج شده او برای شما پاک نمی شود و در این صورت اگر با استفاده از کامنت ها به جست وجوی پروفایل بپردازید اما نتوانیدد پروفایل او را پیدا کنید، به این معنا است که آن شخص شما را بلاک کرده است.

ناپدید شدن پیام ها

زمانی که بلاک می شوید، کامنت ها همان طور که گفته شد باقی می مانند اما بر خلاف آن پیام ها و چت ها نا پدید می شوند. در نتیجه در صورتی که می خواهید بدانید شخص مورد نظرتان شما را بلاک کرده است یا خیر، به قسمت پیام های او وارد شوید، در صورتی که پیام های قبلی خود را نتوانید مشاهده کنید بدین معنا است که آن شخص شما را بلاک کرده است.

با پروفایل شخص دیگری به بررسی این موضوع بپردازید

با استفاده از پروفایل اشخاص دیگر نیز می توانید به بررسی بلاک بودن خود بپردازید. در صورتی که با پروفایل خود اکانت شخص مورد نظر را پیدا نمی کنید و یا نمی توانید به آن وارد شوید، اما با پروفایل اشخاص دیگر این امکان وجود دارد، بدین معنا است شما توسط آن شخص بلاک شده اید و دسترسی شما به آن اکانت متوقف شده است.

سخن پایانی

اطلاع درج شده در این مطلب برای شما عزیزان بسیار مفید است و به شما پیشنهاد می کنیم که این اطلاعات را مورد استفاده قرار دهید تا امنیت پیج خود را بالا ببرید. در صورتی که به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اینستاگرام نیاز دارید می توانید در وب سایت آسان فالوور به جست و جوی سایر مقالات بپردازید و آنها را مطالعه کنید تا هنگام فعالیت در شبکه مجازی اینستاگرام مشکلی برای شما ایجاد نشود.

همچنین در این وب سایت میتوانید به خرید بسته های فالوور بپردازید و فالوور های خود را در مدت زمان بسیار کوتاهی به میزان زیاد افزایش دهید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.