آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

با فالوور فیک چه کنیم و چطور می توانیم از میان هزاران دنبال کننده، اکانت های غیرواقعی که فاقد هرگونه عملکرد مثبتی هستند را تشخیص بدهیم. این موضوع در حال حاضر به یکی از دغدغه های مهم بسیاری از پیج ها مبدل گردیده که مانعی برای پیشرفت آنها نیز به حساب می آید. اهمیت شناسایی و حذف فالوور فیک، زمانی شکل جدی تری به خود می گیرد که تاثیرات منفی ناشی از وجود این اکانت ها، روند پیج را مختل و با مشکل مواجه ساخته است. لذا در چنین شرایطی باید به فکر یافتن راه حلی برای بهبود شرایط موجود بود. پیش تر بارها در رابطه با آثار و نتایج منفی خرید فالوور فیک صحبت کردیم. اکنون قصد داریم به این موضوع بپردازیم که با فالوور فیک چه کنیم و چطور پیج را از وجود این اکانت های بی فایده پاک کنیم؟

فالوور فیک چیست و چه تفاوتی با فالوور روح دارد؟

در اصطلاح اینستاگرامی به اکانت هایی که صاحب واقعی ندارند، فالوور فیک گفته می شود. این دسته از اکانت ها تنها یکبار و برای ارسال به یک پیج ساخته می شوند و از آنجایی که دارای سازنده یا صاحب واقعی نیستند، قابلیت تعامل با شما را نیز ندارد. البته توجه کنید که فالوور فیک با فالوور روح یا اکانت های واقعی غیر فعال متفاوت هستند. این دسته از دنبال کنندگان دارای پروفایل و حتی بیو و پست نیز بوده اما به دلایل متعددی با پیج شما در تعامل نمی باشند و به رغم دیدن پست و استوری های شما، هیچ عملکرد مثبتی به همراه ندارند. اکنون با توجه به اینکه، هردوی این پروفایل ها فاقد خاصیت و تعامل با پیج شما می باشند و هردو غیر واقعی به حساب می آیند، بهتر می توانیم تصمیم بگیریم که با فالوور روح و فالوور فیک چه کنیم . می توانیم با خرید فالوور واقعی و حذف فالوور فیک از آسیب رسیدن به پیجمان جلوگیری کنیم.

راه های شناسایی فالوور فیک

 • تصویر پروفایل: کمتر پیجی را می توان یافت که عکس پروفایل ندارد مگر اینکه فیک باشد. با این وجود بهتر است قبل از حذف آنها، سایر نشانه ها را نیز در نظر بگیرید.
 • بیو و هایلایت: تمام پیج های اینستاگرامی در قسمت بیوی خود، مطالبی برای نوشتن دارند. این مسئله شامل هایلایت نیز می شود. بنابراین اگر پیج هایی در میان فالوورهای شما هست که فاقد این مواردند، یقینأ فیک هستند.
 • پست تکراری: انتشار تصاویر تکراری و فاقد مضمون از نشانه های پیج فیک است.
 • پیج بدون محتوا و پست: اکثر اکانت های بدون محتوا، فیک هستند.
 • نام کاربری مجهول: برای شناسایی و تصمیم گیری در این باره که با فالوور فیک چه کنیم باید به نام کاربری اکانت های دنبال کننده نیزدقت کنید. پیج های فیک که از طریق ربات ها و سرورهای کامپیوتری ساخته می شوند معمولا اسامی مجهول و بی معنا دارند.

روش حذف فالوورهای فیک

پس از آشنایی با نحوه شناسایی فالوورهای فیک، باید به فکر راهی بود تا آنها را از پیج خود حذف کنید. معمولا دو راه برای این کار پیشنهاد می شود. در روش نخست و در صورتی که تعداد فالوورهای شما زیاد نباشد می توانید به صورت دستی اقدام به ریموو کردن یا حذف فالوورهای فیک کنید. این روش ویژگی های خاص خود را دارد که در مورد آن صحبت خواهیم کرد. اما در شرایطی که تعداد دنبال کنندگان پیج زیاد باشد با فالوور فیک چه کنیم و چطور پیج خود را از وجود این اکانت های بی استفاده، پاک کنیم؟ برای این مورد نیز راهکارهای به خصوصی وجود دارد که در ادامه مورد اشاره قرار خواهیم داد.

1- حذف به روش دستی

در این روش بایستی به صورت دستی و تک به تک، فالوورهای فیک شناسایی شده را حذف کنید. این شیوه اگرچه زمانبر و تا حدودی دشوار است اما همانطور که اشاره شد، در صورتی که فالوورهایتان کم باشند، امکان استفاده از آن وجود دارد.

2- حذف از طریق سایت و برنامه

اما یکسری برنامه و سایت با هدف حذف فالوور فیک نیز وجود دارند که استفاده از آنها برای پیج های بزرگ پیشنهاد می شود. البته برخی از این برنامه ها، دارای نقص هایی هستند که موجب کاهش امنیت آن شده است. مثلا ممکن است در تشخیص فالوورهای فیک، اشتباه عمل کنند. از همین رو بایستی از عملکرد درست و امن بودن وبسایت یا برنامه مربوطه، اطمینان داشته باشید.

مزیت حذف فالوور فیک

اکنون که دانستیم با فالوور فیک چه کنیم بد نیست این نکته را نیز مورد توجه قرار بدهیم که با حذف این اکانت ها، نرخ تعامل پیج بالاتر می رود و همین مسئله بر تعداد لایک و کامنت نیز موثر خواهد بود. در نتیجه با بهبود اینگیجمنت پیج، احتمال بیشتری برای ورود به اکسپلور وجود دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.