آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا می دانید چگونه می توان به بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام پرداخت؟ ایا می خواهید با روش های بازیابی اکانت هک شده در اینستاگرام آشنا شوید؟

اینستاگرام یک شبکه مجازی است که بسیاری از افراد اطلاعات شخصی و عکس های خصوصی را در آن به اشتراک می گذارند و برخی دیگر نیز به راه اندازی کسب و کار در این شبکه می پردازند.

اینستاگرام از جمله شبکه های مجازی است که به میزان زیادی در خطر هک شدن قرار دارد و بسیاری از افراد سودجو در این شبکه به هک کردن اکانت سایر اشخاص می پردازند و از آنها به روش های مختلف سو استفاده می کنند.

اکانت هک شده اینستاگرام

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام  چگونه است؟

برای بازیابی اکانت های هک شده در اینستاگرام می توان از روش های ذکر شده در قسمت زیر استفاده کرد:

بازیابی اکانت هک شده در اینستاگرام به وسیله شماره تلفن

در این روش اگر اکانت اینستاگرام شما هک شده باشد با دسترسی به حساب کاربری خود می توانید با استفاده از شماره تلفن پسورد خود را بازیابی کنید و دسترسی هکر را به اکانت خود قطع کنید.

برای انجام این کار باید در ابتدا به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید و سپس منوی تنظیمات وارد بخش security  و سپس پسورد شوید و با انتخاب گزینه reset پسورد برای تغییر پسورد خود اقدام کنید که در این صورت کدی از سوی اینستاگرام برای شما ارسال می شود با تایید کد مورد نظر می توانید پسورد خود را تغییر دهید.

بازیابی اکانت هک شده با ایمیل

در صورتی که هکر وارد اکانت شما شده باشد و درخواست ایمیل جدید برای اکانت شما صادر کرده باشد در این صورت پیغامی از سوی اینستاگرام به ایمیل شما ارسال می شود که مبنی بر تغییر ادرس ایمیل است. در چنین شرایطی شما باید ایمیل مورد نظر را باز کنید و گزینه REVERT THIS CHANGE را انتخاب کنید و جلوی تغییر آدرس ایمیل خود را بگیرید.

در این صورت لینکی برای دسترسی مجددد به حساب شما برایتان ارسال می گردد که دسترسی شما را به حساب تان فراهم می کند و به این شکل می توانید بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام خود را از طریق ایمیل انجام دهید.

بازیابی اکانت هک شده از طریق فیس بوک

در صورتی که اکانت اینستاگرام شما به فیس بوک متصل باشد می توانید از طریق فیس بوک نیز برای بازیابی اکانت هک شده خود اقدام کنید. در این خصوص باید برای ورود به اینستاگرام گزینه LOGIN WITH FACEBOOK را انتخاب کنید و در صفحه نمایش داده شده اطلاعات مربوط به فیس بوک خود را وارد نمایید و سپس گزینه LOGIN را انتخاب کنید.

در ادامه نیز گزینه CONTINUE را انتخاب کنید تا وارد پیج اینستاگرام خود شوید. سپس در اینستاگرام و در اکانت خود برای تغییر دادن پسورد خود اقدام کنید تا پسورد شما عوض شود و در این خصوص سعی کنید که از پسورد های پیچیده استفاده نمایید.

بازیابی اکانت هک شده از طریق پشتیبانی

راهکار دیگر برای بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام کمک گرفتن از پشتیبانی اینستاگرام است.

برای انجام این کار باید در قسمت لاگین اینستاگرام گزینه GET HELP SIGNING IN را انتخاب کنید و در صفحه بعدی نام کاربری، ایمیل و شماره همراه خود را وارد کنید تا به اکانت خود وارد شوید. با انجام این کار به بخش پشتیبانی اینستاگرام وارد می شوید که در این بخش باید گزینه NEXT را انتخاب کنید.

در قسمت بعدی نیز باید گزینه NEED FOR HELP  را انتخاب کنید و پس از آن منوی SUBMITT REQUEST برای شما باز می شود که در این صفحه می توانید برای پشتیبانی درخواست پشتیبانی ارسال کنید تا مشکل شما برطرف شود و اکانت هک شده شما بازیابی شود.

کلام آخر

مطالبی که در خصوص بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام برای شما عزیزان مطرح کردیم، از جمله اصول و راهکارهایی است که هر کاربر اینستاگرام باید با آن آشنا باشد و آن را بداند تا در صورت بروز مشکل در این شبکه بتواند به خوبی مشکلات خود را برطرف کند.

به عبارت دیگر سعی کنید که برای استفاده کرده از هر نرم افزار و یا شبکه مجازی اطلاعات کاملی از آن شبکه و یا نرم افزار داشته باشید و با دانش کافی از آن استفاده کنید.

چنانچه قصد دارید فالوور های خود را در اینستاگرام افزایش دهید و کسب و کار خود را رونق بخشید، خرید فالوور از آسان فالوور برای شما گزینه بسیار مناسبی است که در این مجموعه می توانید انواع بسته های فالوور اعم از: خرید فالوور واقعی ، خرید فالوور خارجی و … را انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.