آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

بازدید اینستاگرام در مقابل لایک – بازاریابی اینستاگرام همیشه کار سختی بوده است. در قالبی که اخیراً از پیشنهاد اصلی خود منحرف شده است، پلتفرم امکانات بصری را فراهم می کند

بازدیدها و لایک ها همان چیزی است که اینستاگرام برای نشان دادن محبوبیت یک ویدیو در حال پیشرفت استفاده می کند. امیدواریم که این سوئیچ بتواند تبلیغ‌کنندگان بیشتری را متقاعد کند که برای تبلیغات ویدیویی آن هزینه کنند. اما بازدیدهای اینستاگرام در مقابل لایک کدام یک از آنها مهمتر و کارآمدتر هستند؟ در اینجا پاسخ را خواهید فهمید.

اگر به دنبال راهی برای رشد صفحه خود و افزایش بازدید و لایک پست های خود هستید، پلتفرم مدیریت اینستاگرام AiSchedul را امتحان کنید و صفحه خود را به روش های مختلف بهبود بخشید.

بازدید nstagram در مقابل لایک

بازدیدها و لایک ها هر دو از عوامل مهم محسوب می شوند. هر کدام از جنبه های مختلف برتری دارند.

مزایای لایک در مقایسه با بازدیدها

متأسفانه، ویژگی تعداد بازدید به عکس‌های منفرد گسترش نمی‌یابد. می دانم که اگر بدانم چند نفر عکسی را که من پست کرده ام دیدند و دوست نداشتند ناراحت می شوم. اگر آنها به طور معناداری با لایک یا کامنت تعامل نداشته باشند، چه کسی به آن اهمیت می دهد؟

این یک مشکل واقع بینانه است، به خصوص با پلتفرمی که عمدتاً محتوای ویدیویی کوتاه و سریع ارائه می دهد. برخلاف یوتیوب، که در آن بسیاری از بازدیدکنندگان ویدیوها را بدون ایجاد حساب کاربری که به آنها اجازه می‌دهد ویدیوها را لایک یا نظر بدهند، مشاهده می‌کنند، همه افرادی که اینستاگرام را مرور می‌کنند وارد سیستم می‌شوند و می‌توانند با یک ویدیو فراتر از تماشای آن شرکت کنند.

مزایای بازدید در مقایسه با لایک

بازدید اینستاگرام در مقابل لایک:تعداد بازدیدها می‌تواند معیارهای مفیدی را برای دستیابی به شرکت‌هایی که از استراتژی‌های بازاریابی اینستاگرام استفاده می‌کنند و همچنین اعتبار بسیار مورد نیازی که ذاتاً فاقد هر چیزی با عنوان Sponsored است، ارائه دهد. اگر یک پست حمایت شده یک میلیون بازدید داشته باشد، یک پیمایش سریع مرده در مسیر او به احتمال زیاد متوقف می شود. وقتی صحبت از ارزش مصرف کننده آنها به میان می آید، سایپ دیدگاه خود را در مورد دیدگاه ها کاهش داد. «تعداد بازدیدها از بسیاری جهات به عنوان اثبات اجتماعی در نظر گرفته می شود – تأیید این که چیزی ارزش یک قطعه مطلب را دارد. به طور کلی، اثر اثبات اجتماعی افزایش کلیک‌ها و تعهد بهتر است.»

چیزی در مورد روانشناسی همتایان وجود دارد. این یک دلیل بزرگ است که چرا فیس بوک تعداد اشتراک گذاری را نشان می دهد و چرا نظرات نیروی محرکه در هدف ویروسی ویدیوها هستند. ما بر این باوریم که اگر افراد زیادی با تماشای طولانی مدت همین موضوع تصمیم گرفته باشند، چیزی «شایسته‌تر برای لحظه‌های ما» است تا چشم‌انداز دیگری به تعداد به‌سرعت در حال افزایش در زیر ویدیو اضافه شود.

مزایای بازدید در مقایسه با لایک-وبسایت آسان فالوور

تعداد بازدیدها را می توان با اطمینان برابر دانست. حتی اگر تمایلی به دوست داشتن یک ویدیوی تبلیغاتی ندارید، ممکن است از تماشای آن به اندازه کافی لذت ببرید. و این مهم است.

مشاهده به‌عنوان یک پل متریک، شکاف بزرگ بین افرادی که به چیزی می‌خندند و افرادی که آماده استفاده از انگشت شست خود برای دو ضربه سریع یا تایپ چیزی خنده‌دار در کادر نظر هستند، حساب می‌کند. شک و تردید در مورد اهمیت آن ساده است، اما جدا از نام، دلیلی وجود دارد که برجسته ترین چیز در ویدیوهای YouTube است. و از آنجایی که پلتفرم‌ها آن را با یکدیگر جدا می‌کنند، آیکون‌های معروف رسانه‌های اجتماعی به دقت توجه می‌کنند تا ببینند کدام پلتفرم بیشترین چشم‌انداز را برای آنها به ارمغان می‌آورد. در پایان، بازدیدهای اینستاگرام در مقابل لایک – چه چیزی مهمتر است؟

چگونه بازدید و لایک خود را افزایش دهیم؟

راه های زیادی وجود دارد که می تواند به شما در افزایش لایک و بازدید صفحه کمک کند. یکی از موثرترین راه ها برگزاری هدایای اینستاگرام در صفحه خود است. همه از بردن یک هدیه لذت می برند و برای فالوورهای شما هیجان انگیز است که در یک هدیه شرکت کنند. حال، چگونه می توانید از این به عنوان فرصتی برای رشد صفحه خود به روشی که می خواهید استفاده کنید.

شما می توانید قوانینی را برای هدیه خود تعیین کنید تا به هدف خود برسید، فالوورها، لایک های خود و البته بازدیدها را افزایش دهید. همچنین با استفاده از هشتگ های خاص برای برند خود، آگاهی برند خود را افزایش دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.