آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

چگونه بازدید استوری اینستاگرام را بالا ببریم؟ روش هایی که برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام وجود دارد چیست؟

استوری اینستاگرام یکی از قابلیت های جدید در این شبکه مجازی است که کاربران این شبکه برای اشتراک گذاشتن مطالب مورد نظر خود علاوه بر درج پست می توانند در استوری نیز پست هایی را منتشر کنند.

اما استوری دارای شرایط متفاوتی با پست های دیگر است و اطلاعاتی که در قالب استوری در اینستاگرام درج می شوند، تنها به مدت 24 ساعت قابل رویت توسط فالوور ها هستند و پس از گذشت 24 ساعت از درج آن پست به صورت خود به خود از بین می رود و پاک می شود.

اما اگر از قابلیت سیو استوری استفاده کرد، می توان از حذف شدن استوری جلوگیری کرد و آن را در اکانت خود سیو نمود.

استوری اینستاگرام می تواند به افزایش فروش و یا رشد کسب و کار در اینستاگرام کمک کند و باعث افزایش فالوور های اکانت مورد نظر شود. به همین دلیل در این مطلب قصد داریم که به شرح این مساله بپردازیم تا بتوانید با کمک استوری فالوور های خود را افزایش دهید و به رونق کسب و کار خود بپردازید.

بازدید استوری اینستاگرام

چگونه بازدید استوری اینستاگرام را بالا ببریم؟

برای بالا بردن بازدید در استوری اینستاگرام می توان از روش هایی به شرح زیر استفاده کرد:

استفاده از هشتگ در استوری

با استفاده از هشتگ در استوری می توانید امکان افزایش یافتن بازدید استوری را فراهم کنید. زمانی که از هشتگ استفاده می کنید استوری شما به لیستی از عباراتی که توسط کاربران بسیار سرچ می شود، پیوند می خورد و در این صورت بازدید استوری شما می تواند افزایش پیدا کند.

اما برای استفاده از هشتگ باید به یاد داشته باشید که حتما باید وضعیت اکانت خود را در حالت public قرار دهید تا هشتگ عمل کند و اینکه از هشتگ های پرطرفدار و به تعداد کافی استفاده کنید.

تگ کردن اکانت های دیگر در استوری

در استوری می توانید سایر اکانت ها، اشخاص و پیج ها را نیز به پست خود تگ کنید. تگ کردن برای استوری فقط به اشخاصی که فالوور و یا فالووینگ شما هستند، تعلق نمی گیرد بلکه میتوانید اکانت هایی که در گروه فالوور ها و یا فالووینگ های شما نیستند را هم به استوری تگ کنید.

با انجام این کار استوری شما توسط افراد بسیار بیشتری دیده می شود و امکان جذب فالوور برای شما فراهم می گردد و در نتیجه بازدید استوری نیز افزایش پیدا می کند.

قرار دادن وضعیت اکانت در حالت public

اگر قصد دارید که بازدید استوری خود را افزایش دهید، بهتر است که اکانت خود را از حالت private خارج کنید و در حالت public قرار دهید تا اشخاصی که فالوور شما نیستند هم بتوانند استوری شما را ببینند و شاید با بازدید استوری شما به لیست فالوور های شما اضافه شوند.

انتشار پست های مناسب و جذاب

بازدید استوری اینستاگرام : مطالبی که برای استوری اشتراک گذاشته می شود و پست هایی که در استوری قرار می دهید تاثیر زیادی در بازدید استوری اینستاگرام دارد. برای بهبود عملکرد خود و جذب مخاطب برای تماشای استوری سعی کنید که از پست ها و مطالب جذاب و گیرا استفاده کنید تا فالوور ها برای بازدید از استوری شما مشتاق شوند.

استفاده از  روش های تعامل آمیز در استوری

بازدید استوری اینستاگرام : استوری دارای قابلیت هایی است که میتوانید از آن برای برقراری تعامل با فالوور ها استفاده کنید.

این قابلیت ها به صورت باکس های پرسش و پاسخ، نظر سنجی، رای گیری و بله و خیر هستند که در صورت استفاده از آنها در استوری، مخاطب و فالوور را برای بازدید از استوری تشوق می کنید و حس خوبی را به آنها منتقل می نمایید.

کلام پایانی

چگونه بازدید استوری اینستاگرام را بالا ببریم، مطلبی بود که به شما عزیزان ارائه دادیم. اگر قصد دارید که اطلاعات بیشتری در خصوص افزایش فالوور و افزایش بازدید پست به دست آورید، میتوانید این مطالب را از سایر مقالات درج شده در آسان فالوور به دست آورید.

همچنین شما عزیزان می توانید از آسان فالوور برای خرید فالوور نیز اقدام کنید و به خرید فالوور ایرانی ، خرید فالوور خارجی ، خرید فالوور واقعی و… بپردازید و به این شکل در مدت بسیار کوتاه فالوور های خود را به میزان زیادی افزایش دهید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.