آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

کدام یک از شبکه های اجتماعی از محبوبیت بیشتری برخوردارند؟ اینستاگرام بهتر است یا فیس بوک؟

همان طور که می دانید شبکه های اجتماعی انواع مختلفی دارند که در سال های اخیر اینستاگرام و فیس بوک در گروه پرطرفدار ترین شبکه های مجازی قرار داشته اند.

فیس بوک در ایران تا چند سال گذشته از محبوبیت زیادی در میان مردم کشور ایران برخوردار بود، اما از زمانی که اینستاگرام به ایران راه یافت و توسط کاربران مورد استفاده قرار گرفت، کم کم کاربران ایرانی فیس بوک را ترک کنند و به سمت اینستاگرام روی آوردند.خرید فالوور

این اتفاق باعث شد که تقریبا کاربران ایرانی فعالیت خود را در فیس بوک رها کنند و به صورت کلی آن را فراموش نمایند. خصوصا با توجه به اینکه فیس بوک از سوی دولت ایران فیلتر شده است و دسترسی به آن توسط کاربران سخت تر شده است.

اینستاگرام بهتر است یا فیس بوک؟

اینستاگرام بهتر است یا فیس بوک؟

بر اساس تحقیقات به عمل آمده مشخص شده است که اینستاگرام از سوی کاربران جوان تر بیشتر مورد توجه است و فیس بوک توسط کاربران مسن تر مورد استفاده قرار می گیرد و برای آنها محبوب تر است. اما به صورت کلی محبوبیت اینستاگرام امروزه از فیس بوک بیشتر است و دلایل آن نیز به شرح زیر است:

تعامل افراد در اینستاگرام بالاتر از فیس بوک است

نرخ تعاملات افراد در اینستاگرام از فیس بوک بیشتر است و روابط بهتری در میان افراد وجود دارد که این مساله باعث شده تا اینستاگرام جایگاه بهتری در مقایسه با فیس بوک در میان مردم پیدا کند.

به عبارت دیگر می توان گفت که برقراری ارتباط در اینستاگرام با دیگران راحت تر از فیس بوک است.

اینستاگرام محیط کاربر پسند تری دارد

اینستاگرام محیط کاربر پسند تری در مقایسه با فیس بوک دارد و قابلیت هایی که برای اشتراک گذاشتن محتوا در اختیار کاربران قرار داده است، بسیار بیشتر از فیس بوک است که این مسائل و این محیط کاربر پسند باعث شده تا اینستاگرام بهتر از فیس بوک باشد و کاربران بیشتری را به خود جذب کند.

کسب وکار در اینستاگرام رونق بیشتری از فیس بوک دارد

اشخاصی که در اینستاگرام به راه اندازی کسب و کار پرداخته اند در مقایسه با کسب و کار های موجود در فیس بوک توانسته اند رونق بهتری به کسب و کار خود بدهند و با جذب فالوور درآمد خود را به شکل آسان تری رونق دهند.

در نتیجه در رابطه با اینکه اینستاگرام بهتر است یا فیس بوک باید گفت که افزایش رونق کسب و کار در اینستاگرام نیز باعث شده تا این شبکه پرطرفدار از فیس بوک واقع شود.

ویژگی های گرافیکی اینستاگرام جذاب تر از فیس بوک است

اینستاگرام در مقابل فیس بوک، قابلیت های گرافیکی بیشتری برای ویرایش عکس و ویدیو در اختیار کاربران قرار داده است که این قابلیت ها محبوبیت اینستاگرام را در بین کاربران بیشتر کرده اند.

همچنین با وجود امکان ضبط ویدیوی لایو و پخش آن نیز این محبوبیت بیشتر شده زیرا فیس بوک همچین قابلیتی برای کاربران خود نزاشته است و امکان تولید ویدیوی پخش مستقیم برای کاربران آن وجود ندارد.

تبلیغات در اینستاگرام بازدهی بیشتری دارد

اشخاصی که در اینستاگرام با تبلیغ برای دیگران درآمد کسب می کنند و اشخاصی که برای رونق کسب و کار خود برای تبلیغ کردن در اینستاگرام اقدام می کنند، بازدهی بیشتری را دریافت کرده اند و نتیجه موفقیت آمیز تری را دریافت نموده اند.

به همین دلیل اشخاصی که قصد دارند تا با تبلیغ بتوانند فعالیت اقتصادی و بیزینس خود را ارتقا دهند ترجیح می دهند که به جای انجام این کار در فیس بوک، در اینستاگرام به تبلیغ بپردازند تا نتیجه بهتری دریافت کنند.

 

کلام آخر

در این مطلب در رابطه با اینکه اینستاگرام بهتر است یا فیس بوک با شما عزیزان صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که بر اساس آمارهای جمع آوری شده اینستاگرام محبوبیت بیشتری در مقایسه با فیس بوک دارد.

حال در انتهای این مطلب باید بگوییم که آن دسته از افرادی که تمایل دارند تا فالوور های خود را در اینستاگرام بر اساس اهداف مختلف افزایش دهند، می توانند با خرید فالوور از آسان فالوور برای افزایش دادن فالوور های خود اقدام کنند و بسته های مختلف فالوور نظیر خرید فالوور ارزان ،خرید فالوور واقعی را با قیمت مناسب خریداری نمایند و نتیجه آن را در افزایش فالوور های خود مشاهده نمایند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.