آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

ایده های جذب فالوور در اینستاگرام این شبکه اجتماعی همیشه فعال با داشتن یک میلیارد کاربر فعال ماهانه بسیار زیاد هستند که می توانید ایده های جدیدتری نیز به آنها اضافه کنیم. اینستاگرام به شبکه اجتماعی برای افراد زیر 35 سال تبدیل شده است. به عنوان یک برند علاقمند به این هدف ، ضروری است که حضور داشته باشید و با افزایش فالوور ، محبوبیت خود را ثابت کنید. در اینستاگرام تنها محتوای عالی نمی تواند برای آنکه افرادی که در اینستاگرام اکانت دارند و فعالیت دارند کافی باشد تا شما را دنبال کنند.

همانند سایر شبکه های اجتماعی ، اینستاگرام نیاز به یک استراتژی خاصی دارد که بتواند انتظارات و خواسته های کاربران اینستاگرامی را برآورده نماید و موجب جذب فالوور بیشتر شود. در اینجا ایده های جذب فالوور در اینستاگرام برای افزایش تعداد دنبال کنندگان آورده شده است.

اولین ایده در جذب فالوور بیشتر در اینستاگرام

جذب فالوور در اینستاگرام

اگر می خواهید در اینستاگرام محبوبیت پیدا کنید ، احتمالاً حساب های دیگر رسانه های اجتماعی دارید.  اگر حساب فیس بوک و توییتر دارید ، کافی است که مجموعه دنبال کنندگان خود را برای عضویت در صفحه اینستاگرام خود دعوت کنید. به عنوان مثال ، می توانید یک پست ایجاد کنید که نمای کلی از پیج اینستاگرامی شما را نشان دهد (مانند عکس از صفحه یا پست اخیراً منتشر شده) با دکمه CTA (گال تو اکشن) که می تواند عنوان اینستاگرام ما باشد یا محصولات جدید را از دست ندهید باشد.

ایده شماره 2: در اینستاگرام تبلیغ کنید

تبلیغات اینستاگرامی راهی عالی برای جلب توجه و بالا بردن تعامل بین مخاطب هدف با اینستاگرام است. آنها به شما امکان می دهند به هدفی برسید که قبلاً مشخص کرده اید و احتمالاً به محصولات یا خدمات خود علاقه مند هستید.

این ابزار دقیق است و واقعاً به افرادی که ممکن است جذب یک نوع خاص از محتوا شوند ، کمک می کند و احتمال اینکه در مسیر شما را دنبال کنند را به حداکثر می رساند.

ایده شماره3: بیوگرافی و مشخصات اینستاگرام خود را بهینه کنید

نمایه یا قسمت بایو پیج شما ستون فقرات حضور شما در اینستاگرام است. بنابراین یک پروفایل خوب طراحی شده یکی از کلیدهای جذب فالوور بیشتر در اینستاگرام است.

دو سوم بازدیدهای پروفایل اینستاگرام از افرادی انجام می شود که دنبال کننده نیستند. نمایه شما باید این بازدیدکنندگان جدید را متقاعد کند که بر روی دکمه “دنبال کردن” کلیک کنند. اگر نمایه شما واضح ، ناقص یا جذاب نباشد ، این کار را نمی کنند.

ایده شماره4 : کپشن های طولانی و فریبنده بنویسید

یکی از ایده های جذب فالوور در اینستاگرام که بسیار راحت و آسان است خرید فالوور واقعی و نوشتن کپشن جذاب و زیبا است. اگر محصولاتی را ارائه می دهید حتما توضیحات محصول را ریز به ریز برای کاربران خود ذکر کنید. اگر خدماتی ارائه می دهید نیز نیاز است تا بگونه ایی کپشن پست های خود را بنویسید که نیاز به آن خدمات شما در کاربران اینستاگرامی ایجاد شود.

ایده شماره5:  از دیگران دعوت کنید تا شما را تگ کنند

از دوستان و یا فالوور هایی که در حال حاضر دارید درخواست کنید که شما رو در پیج های اینشتاگرامی خودشان تگ کنند تا به این ترتیب فالوور های آنها نیز شما را ببینند و دنبال کننده شما باشند.

ایده شماره6 : برگزاری مسابقات

برگزاری مسابقاتی بین کاربرانی که شما رو دنبال کنند و پست مسابقه رو لایک کنند و سه نفر از دوستان خود را در کامنت ها تگ کنند می تواند از جالب ترین ایده های جذب فالوور در اینستاگرام با بازدهی مناسب شود.

ایده شماره 7 : از هشتگ های مناسب استفاده کنید

در انتخاب هشتگ های خود باید 4 معیار اصلی را در نظر بگیرید:

اندازه پیج اینستاگرامی شما: هرچه حساب شما کوچکتر باشد ، بیشتر باید از هشتگ های متناسب با اندازه خود استفاده کنید.

فعالیت شما: هشتگ های شما باید توضیح دهند که شما که هستید و چه کار می کنید.

محتوای پست شما: بسیار منطقی است که هشتگ های شما باید مربوط به تصویر و کپشن توضیحاتی باشد.

مخاطبان شما: استفاده از هشتگ های مشتریان به شما این امکان را می دهد که توسط آنها دیده شوید.

موثرترین هشتگ ها آنهایی هستند که نشان دهنده روح برند شما هستند و آنهایی که خاص هستند. هرچه بیشتر مشخص باشید ، وقتی شخصی آن کلمه کلیدی را جستجو می کند ، بیشتر نمایان می شوید.

نکته : شما تنها می توانید حداکثر از 30 هشتگ استفاده کنید و استاندارد تعریف شده برای آن بین 8 تا 11 هشتگ است. در استفاده از هشتگ بخاطر داشته باشید که از هشتگ تکراری حداقل در محدوده ده پست استفاده نکنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.