آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

اگر میخواهید ایده برای افزایش فروش در اینستاگرام را بدانید با ما همراه باشید و این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

افزایش فروش در اینستاگرام نیازمند دانش و مهارت است و اشخاصی که در اینستاگرام برای راه اندازی پیج کاری اقدام می کنند باید این دانش را داشته باشند و از مهارت کافی برخوردار باشند.

همکاران ما در مجموعه آسان فالوور این مقاله را برای شما عزیزان آماده کرده اند تا به کمک آن بتوانید با ایده های افزایش فالوور در اینستاگرام آشنا شوید و فعالیت خود را در این شبکه مجازی ارتقا دهید.

افزایش فروش در اینستاگرام

ایده برای افزایش فروش در اینستاگرام

تمامی ایده هایی که در قسمت زیر برای شما عزیزان مطرح می کنیم در افزایش فروش در اینستاگرام موثر هستند:

ساخت پروفایل حرفه ای

پروفایل حرفه ای به پروفایلی گفته می شود که در آن از عکس پروفایل، بیو و لینک مناسب استفاده شده باشد. اگر میخواهید یک پروفایل حرفه ای داشته باشید و در افزایش فروش تاثیر بگذارید، سعی کنید که از عکس های مرتبط با کسب و کار خود به عنوان عکس پروفایل استفاده کنید و یک بیو مختصر، تاثیرگذار و مناسب بنویسید که اطلاعات فعالیت شما را به خوبی منتقل کند. همچنین در صورتی که وب سایتی برای فعالیت خود دارید نیز بهتر است که لینک آن را در قسمت پروفایل درج کنید و یا  لینک سایر شبکه های اجتماعی خود که در آن فعال هستید را وارد کنید.

کمک گرفتن از اینفلوئنسر ها

اگر قصد دارید فروش خود را در اینستاگرام افزایش دهید سعی کنید که از اینفلوئنسر ها کمک بگیرید و از آنها بخواهید که برای شما تبلیغ کنند. اینفلوئنسر ها معمولا تعداد فالوور های بسیار زیادی دارند و با تبلیغاتی که برای شما انجام دهند، تاثیر زیادی در افزایش فالوور شما خواهند داشت زیرا این افراد به گونه در اینستاگرام فعالیت دارند که فالوور های آنها از آنها الگوبرداری می کنند.

کمک گرفتن از پیج های مکمل

کمک گرفتن از پیج های مکمل نیز ایده برای افزایش فروش در اینستاگرام است و منظور از پیج های مکمل پیج هایی هستند که فعالیت آنها تکمیل کننده فعالیت و کسب و کار شما است.

به عنوان مثال: اگر زمینه فعالیت و کسب و کار شما در اینستاگرام فروش انواع سال و روسری است، یک پیج در زمینه فروش مانتو را میتوان به عنوان پیج مکمل شما در نظر گرفت که تبلیغ کردن در این پیج ها به افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش فروش شما کمک خواهد کرد.

اعتمادسازی در مشتریان

از آنجایی که فروش در اینستاگرام از راه دور صورت می گیرد و به صورت آنلاین انجام می شود، مشتری نمی تواند محصول را از نزدیک ببیند و با دقت خرید خود را انجام دهد. به همین دلیل اعتماد سازی در مشتریان از اهمیت زیادی برای افزایش فروش برخوردار است و باید به میزان زیادی به این موضوع توجه کنید.

در خصوص اعتمادسازی مشتریان سعی کنید که شماره تماس خود را در قسمت پروفایل وارد کنید تا مشتری ها بتوانند در خارج ازاینستاگرام نیز با شما ارتباط داشته باشند. همچنین پاسخ دادن به دایرکت های مشتری به صورت مرتب در اعتماد سازی برای انها بسیار موثر است.

همچنین سعی کنید که محصولی که در پیج خود تبلیغ می کنید با محصولی که به دست مشتری می رسد کاملا یکسان باشد و تفاوتی در شرح محصول و کالای تحویل داده شده به مشتری وجود نداشته باشد تا اعتماد مشتری ها به فعالیت شما افزایش پیدا کند و رضایت آنها حاصل شود.

درج مشخصات محصول و عکس های آن به صورت کامل

برای اعتماد سازی سعی کنید که از تصاویر اصلی محصول به همراه کپش نویسی مناسب استفاده کنید و در کپشن نوشته شده در زیر پست از اطلاعات تکمیل کننده تصویر استفاده کنید. به عنوان مثال: جنس محصول، ابعاد آن، قیمت، رنگبندی و … را در قسمت کپشن بنویسید.

کلام پایانی

همکاران ما در اسان فالوور که یک مجموعه بسیار عالی در خصوص خرید فالوور اینستاگرام است و با خرید فالوور از آن می توانید دنبال کننده های خود را در اینستاگرام افزایش دهید، سعی بر آن داشتند تا مهم ترین ایده برای افزایش فالوور در اینستاگرام را برای شما مطرح کنند.

امیدواریم که با استفاده از این ایده ها بتوانید به خوبی فروش خود را در این شبکه مجازی افزایش دهید و به کسب و کار خود رونق بخشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.