آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

انواع تبلیغات در اینستاگرام چیست؟ در اینستاگرام از چه متد هایی برای تبلیغات می توان استفاده کرد؟

اگر مایلید که با انواع تبلیغات در اینستاگرام آشنا شوید و از آنها برای رونق دادن به کسب وکار خود بهره ببرید، با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این خصوص را به دست آورید.

در شبکه مجازی و اجتماعی اینستاگرام برخی از کسب و کارها بسیار رونق پیدا کرده است و به همین دلیل تبلیغ کردن در اینستاگرام این روز ها بازار داغی را از آن خود کرده است که تبلیغات در این شبکه در انواع روش های مختلف انجام می گردد.

انواع تبلیغات در اینستاگرام

به صورت کلی تبلیغات در اینستاگرام به بخش هایی به شرح زیر تقسیم می شود:

تبلیغات در اینستاگرام

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام یکی از مهم ترین روش های تبلیغ در اینستاگرام است که بیشترین بخش تبلیغات در اینستاگرام به این بخش اختصاص پیدا می کند. اینفلوئنسر ها در زمینه های مختلف و به دو صورت طنز و جدی در اینستاگرام فعالیت می کنند و مخاطبان بسیار زیادی امور مربوط به آنها را دنبال می نمایند.

تبلیغ کردن به واسطه اینفلوئنسر ها هزینه بسیار زیادی نیاز دارد که اگر قصد تبلیغ کردن به این روش را دارید باید بتوانید از عهده هزینه مربوط به آن بر آیید.

تبلیغ کردن در صفحه های پر بازدید اینستاگرام

برای تبلیغ کردن می توان علاوه بر تبلیغات اینفلوئنسر ها، از روش تبلیغ در صفحه های پر بازدید استفاده کنید. در این خصوص می توانید به دنبال صفحه هایی که بازدید زیادی دارند، بگردید و مناسب ترین آنها را پیدا کنید و به تبلیغ کردن در آنها بپردازید.

در این خصوص بهتر است که صفحات انتخاب شده توسط شما صفحاتی باشند که با امور کاری مورد نظر شما در اینستاگرام مرتبط باشند زیرا به این شکل امکان جذب فالوور های واقعی برای پیج شما افزایش پیدا می کند.

تبلیغ کردن در صفحات مکمل کسب و کار مورد نظر

یکی از انواع تبلیغات در اینستاگرام تبلیغ کردن در صفحات مکمل کسب و کار شما است. صفحات مکمل به صفحاتی گفته می شود که موضوع فعالیت آنها به فعالیت شما در اینستاگرام مرتبط است. به عنوا مثال: اگر فعالیت مشاوره روان شناسی در اینستاگرام انجام می دهید، تبلیغ کردن در یک اکانت مربوط به زیبایی بینی می تواند به عنوان یک تبلیغ در صفحه مکمل در نظر گرفته شود.

و یا اگر فعالیت کاری شما در اینستاگرام فروش کفش است، تبلیغ کردن در صفحاتی که مربوط به فروش کیف و یا فروش لباس هستند، می توانند به عنوان تبلیغ در صفحه مکمل شناخته شوند.

استفاده از ربات ها

از دیگر انواع تبلیغات در اینستاگرام می توان به استفاده از ربات ها برای تبلیغات اشاره کرد. امروزه ربات هایی در اینستاگرام قابل دسترسی هستند که به کمک آنها می توان امور مربوط به یک اکانت را به صورت راحت تری مدیریت کرد.

ربات ها می توانند امور مختلفی انجام دهند. به کمک آنها می توان فالوور های بیشتری را پیدا کرد. زیرا این ربات ها به صفحه های مرتبط می روند و با پیدا کردن دنبال شوندگان آنها برایشان لایک و کامنت می گذارند.

به همین دلیل ربات ها را می توان وسیله ای برای تبلیغ در اینستاگرام در نظر گرفت.

کدامیک از انواع تبلیغات در اینستاگرام بهتر است؟

در رابطه با این موضوع که کدام یک از انواع تبلیغات در اینستاگرام بهتر از سایر روش ها است نمی توان یکی از آنها را به صورت دقیق اعلام کرد. زیرا هر یک از این تکنیک ها شرایط مربوط به خود را دارند و افراد مختلف باید بر اساس شرایط خود یکی از انواع این روش ها را برای تبلیغ انتخاب کنند و با در نظر گرفتن میزان هزینه، میزان تاثیر گذاری در جذب فالوور و … مناسب ترین نوع تبلیغ را انتخاب نمایند.

سخن پایانی:

دوستان عزیز در انتهای این مطلب می خواهیم روش دیگری را برای جذب فالوور به شما معرفی کنیم که این روش هیچ نیازی به تبلیغ کردن در اینستاگرام و صرف هزینه های بسیار زیاد ندارد.

برای افزایش فالوور های اینستاگرام خود می توانید به راحتی و با صرف هزینه بسیار اندک به خرید فالوور از وب سایت آسان فالوور بپردازید. آسان فالوور به شما عزیزان کمک می کند تا بتوانید خرید فالوور واقعی ، خرید فالوور خارجی، خرید لایک و … را انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.