آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا می دانید انواع اکانت اینستاگرام چیست؟ آیا می خواهید با انواع اکانت اینستاگرام آشنا شوید؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی و مجازی بسیار بزرگ است که امکان ایجاد ارتباط در میان مردم تمامی کشور های مختلف در سراسر جهان را با هم فراهم کرده است و با توجه به قابلیت های این شبکه و امکاناتی که در اختیار کاربران خود قرار داده است، امروزه استفاده از این شبکه در میان مردم سراسر جهان جایگاه ویژه ای دارد و تعداد کاربران زیادی در سراسر جهان از این شبکه استفاده می کنند.

به عبارت دیگر اینستاگرام را می توان به عنوان یکی از شبکه های مجازی اول در دنیا در نظر گرفت. در این شبکه مجازی اکانت هایی که توسط اشخاص ساخته می شوند، دارای انواع مختلفی هستند که ما می خواهیم شما عزیزان را با انواع اکانت اینستاگرام و کاربرد های هر یک از آنها آشنا کنیم.خرید فالوور

 

 

انواع اکانت اینستاگرام چیست؟

اکانت در اینستاگرام چیست؟

اکانت، account و یا حساب کاربری به صفحه و یا پیجی در اینستاگرام گفته می شود که توسط کاربران این شبکه ساخته می شوند و توسط آن افراد به عضویت در شبکه اینستاگرام می پردازند و حضور خود را اعلام می کنند.

انواع اکانت اینستاگرام چیست؟

اکانت ها در اینستاگرام به سه شکل مختلف قابل تهیه هستند و کاربران این شبکه می توانند در قالب هر یک از آنها وارد اینستاگرام شوند و در این شبکه به تعامل با دیگران بپردازند که انواع اکانت در اینستاگرام عبارتند از:

 • اکانت شخصی یا personal account
 • اکانت کریتور یا creator account
 • اکانت بیزنسی یا business account

اکانت شخصی یا personal account

اکانت شخصی همان طور که در قسمت فوق ذکر شد یکی از انواع اکانت اینستاگرام است که این اکانت ها به صورت شخصی است و در انها اطلاعات شخصی افراد مانند: عکس های شخصی، ویدیو های شخصی، رویداد های زندگی و … درج می شود و این نوع اکانت ها برای اشخاصی مناسب است که تنها به دلیل تفریح و سرگرمی وارد اینستاگرام شده اند به تعامل با دیگران می پردازند.

با داشتن این نوع اکانت ها  میتوان از احوال دوستان و آشنایان خود و فعالیت های آنها آگاه شد و احوال خود را نیز به آنها گزارش داد.

اکانت کریتور یا creator account چیست؟

یکی دیگر از انواع اکانت اینستاگرام نیز اکانت کریتور است که این نوع اکانت ها برای افرادی از قبیل: سلبریتی ها، اینفلوئنسر ها، واینر ها و بلاگر ها در اینستاگرام مناسب است.

به عبارت دیگر می توان گفت که اکانت هایی از نوع کریتور در میان دو نوع اکانت شخصی و بیزینسی در اینستاگرام قرار دارند و علت ایجاد چنین اکانت هایی این است که اشخاص ذکر شده دارای فعالیتی در اینستاگرام هستند که آنها را نه می توان در گروه اکانت های شخصی قرار داد و نه می توان انها را در گروه اکانت بیزینسی جای داد زیرا آنها نه از افراد معمولی هستند و نه فعالیتی که مرتبط با کسب و کار باشد را اداره می کنند.

اکانت بیزینسی یا business account چیست؟

سومین نوع اکانت و یا پیج در اینستاگرام نیز اکانت های بیزینسی هستند که این نوع اکانت ها برای افرادی مناسب می باشد که قصد انجام کسب و کار در اینستاگرام را دارند و با حضور خود در این شبکه می خواهند شغل مانند: خرید و فروش محصولات را اداره کنند.

این نوع اکانت با گسترش رجوع مردم به شبکه های اجتماعی بسیار رونق پیدا کرده است و امروزه افراد بسیار زیادی برای کسب درآمد در اینستاگرام به راه اندازی اکانت های بیزینسی اقدام می کنند تا به صورت انلاین و اینترنتی به خرید و فروش محصولات مورد نظر خود و یا ارائه خدمات خاصی بپردازند.

سخن آخر

در این مطلب سعی بر آن داشتیم که انواع اکانت اینستاگرام را برای شما عزیزان شرح دهیم.

امیدواریم که مطالب ذکر شده برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد و با تشخیص انواع اکانت در اینستاگرام بتوانید فعالیت موفقی را در این شبکه اداره کنید.

دوستان عزیز در صورتی که به راه اندازی انواع اکانت اقدام کردید، می توانید برای افزایش دادن فالوور های خود برای خرید فالوور، خرید لایک ، خرید فالوور واقعی از آسان فالوور نیز اقدام کنید و به این شکل به افزایش دادن تعداد فالوور های خود در این شبکه بپردازید.

با خرید فالوور از این مجموعه می توانید در مدت زمان بسیار کوتاه و به شکل آنی فالوور های خود را به میزان زیادی افزایش دهید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.