آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

افزایش لایک اینستاگرام با روش های جدید یکی از دغدغه های اصلی کاربرانی است که فعالیت جدی و مستمری در فضای اینستاگرام داشته و یا کسب و کاری را اداره می کنند. درواقع با توجه به اهمیت لایک و الگوریتم های تعیین شده از جانب اینستاگرام، یک پیج تنها در صورتی می تواند روند موفقیت آمیزی در پیش بگیرد که توسط مخاطبان بیشتری مورد تایید و بازدید قرار گرفته باشد.

بسیاری از افراد فعال در اینستاگرام همواره از پایین بودن تعداد لایک و کامنت پست های خود شاکی و نگران هستند. این اتفاق ممکن است به رغم عالی بودن محتوای ارائه شده، توجه به فاکتورهای تاثیرگذار و بالا بودن سطح تعامل شما با کاربران، رخ بدهد. از همین رو می بایست به فکر راهکارهایی برای بهبود وضعیت موجود باشید که پیشنهاد ما افزایش لایک اینستاگرام با روش های جدید است که در ادامه به آن اشاره خواهیم داشت.

استفاده از هشتگ مرتبط با پست

در حال حاضر استفده از هشتگ به یک ترفند عالی برای بازدید بیشتر پست ها مبدل گردیده است چراکه با قرار گرفتن پست شما در دسته بندی های مربوط به یک هشتگ، احتمال دیده شدن توسط سایر کاربران و لایک کردن آن بیشتر می شود. اما نکته قابل توجه، مرتبط بودن هشتگ با محتوای عکس یا ویدئویی پست شما است. درواقع با اضافه شدن قابلیت فالوی هشتگ ها به اینستاگرام، بهتر است در استفاده از این قابلیت عملکرد آگاهانه ای به خرج داده شود. زیرا در صورت عدم وجود ارتباط صحیح میان پست و هشتگ های به کار رفته، اینستاگرام اقدام به حذف آن از میان پست های همان هشتگ می نماید. این در حالی است که شما بدون اطلاع از این مسئله تنها شاهد کاهش تعداد لایک های پست خود می باشید.

افزایش لایک اینستاگرام با روش های جدید

بنابراین استفاده از هشتگ مناسب و مرتبط یکی از راه های افزایش لایک اینستاگرام با روش های جدید می باشد.

 

زمانبندی مناسب برای انتشار پست

ارسال و انتشار پست ها در یک زمانبندی مناسب کمک زیادی به افزایش لایک و بازدید پست در اینستاگرام می کند. درواقع می بایست بهترین زمان از روز را برای این کار برگزینید. چراکه در این ساعات، احتمال دیده شدن پست های شما توسط کاربران به حداکثر خود می رسد.

 

استفاده از قابلیت تگ کردن

تگ کردن مکان های مرتبط در پست ها نیز می تواند یکی از عناصر مهم و موثر در افزایش لایک اینستاگرام با روش های جدید باشد. از آنجایی که بخش عمده ای از جستجوی کاربران در اینستاگرام به شناسایی اماکن مختلف مربوط می شود، می توان از آن برای دیده شدن و افزایش تعداد لایک پست های خود بهره برد. مثلا در صورتی که به یک مکان تفریحی و یا خدماتی رفته اید می توانید نام محل مورد نظر و یا مکان های مرتبط با آنجا را در هنگام انتشار پست خود تگ کنید.

 

توجه به کیفیت و هنری بودن پست ها

یکی از مواردی که به شما برای دیده شدن پست ها و افزایش تعداد لایک ها کمک شایانی می کند، توجه به سطح کیفی پست ها و هنری بودن آنها است. در این صورت به راحتی می توانید نظر کاربران بیشتری را در این فضا به پیج خود جلب نمائید. بنابراین بهتر است محتوای تصویری پست های خود اعم از عکس و ویدئو را با دوربین هایی که از کیفیت بالایی برخوردار هستند، تهیه نمائید. از طرفی بهتر است به فاکتور هنری بودن پست نیز توجه ویژه نشان دهید زیرا کاربران اینستاگرام بیشتر پست هایی تمایل دارند که از افکت های هنری در آنها استفاده شده است. بنابراین کیفیت بالا و جنبه های هنری عکس و ویدئو نیز به عنوان یکی دیگر از راهکارهای افزایش لایک اینستاگرام با روش های جدید است.

 

استفاده از برنامه های لایک گیر

در حال حاضر برنامه های کاربردی متنوعی در راستای افزایش لایک اینستاگرام با روش های جدید در مارکت ها عرضه می شوند که استفاده از آنها می تواند برای بهبود بازدید پست ها موثر باشد. به طوری که با انجام این کار به مرور می توانید شاهد افزایش تعداد لایک پست های خود باشید. نحوه عملکرد این برنامه ها به صورتی است که کاربران برای دریافت امتیاز لایک، ملزم به لایک کردن تعداد زیادی از پست های اینستاگرام هستند. برخی دیگر از این برنامه ها نیز در ازای دریافت مبالغی، سرویس افزایش لایک را به کاربران ارائه می دهند که استفاده از آنها تنها در صورتی که از صحت عملکرد و خدمات آنها اطمینان کافی دارید، توصیه می شود.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.