آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

چگونه می توان افزایش بازدید استوری اینستاگرام انجام داد؟ مزایای افزایش بازدید استوری اینستاگرام چیست؟

استوری یکی از قابلیت های اینستاگرام است که به کمک آن می توان در رونق کسب و کار اکانت تاثیر گذاشت و مخاطب بیشتری را جذب کرد. به صورت کلی استوری پستی موقت است که پس از گذشت مدت زمان 24 ساعت به صورت اتوماتیک پاک می شود و مانند پست های دیگر در اکانت باقی نمی ماند. اما با استفاده از گزینه ذخیره سازی استوری می توان آن را نیز بر روی اکانت ذخیره کرد.

مزایای افزایش بازدید استوری اینستاگرام چیست؟

 

افزایش بازدید استوری

 • جذب فالوور ایرانی و خارجی
 • افزایش میزان فروش و رونق کسب و کار
 • دعوت کردن کاربران دیگر به بازدید از اکانت خود
 • حفظ کردن فالوور های قبلی خود با استوری گذاشتن به صورت روزانه
 • برقراری ارتباط بیشتر با فالوور های خود
 • جذب کردن مخاطبان
 • تشویق فالوور ها به ماندن در اکانت شما
 • و…

راهکارهای افزایش بازدید استوری اینستاگرام چیست؟

افزایش بازدید استوری اینستاگرام نیز مانند افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از روش های مختلفی انجام می شود. برخی از این روش ها به شرح زیر هستند:

استفاده از هشتگ در استوری

با توجه به مزایای هشتگ گذاری که در مقالات دیگر برایتان شرح دادیم، می توان گفت که یکی از مهم ترین و تاثیرگذار ترین راهکارها برای افزایش بازدید اینستاگرام، استفاده از هشتگ گذاری است.

به کمک هشتگ گذاری می توان بازدید از استوری را افزایش داد و با درج جملات و عبارات مناسب در کنار هشتگ باعث دیده شدن استوری توسط همه افراد جهان شد.

در نتیجه سعی کنید که حتما از در استوری های خود متناسب با نوع پست تان از هشتگ گذاری با جملات و عبارات پرطرفدار استفاده کنید تا بازدید استوری خود را افزایش دهید.

تگ کردن استوری به اکانت های دیگر

تگ کردن استوری و یا منشن کردن به اکانت های دیگر نیز راهکار موثری در خصوص افزایش بازدید اینستاگرام است زیرا با تک کردن و منشن کردن باعث می شوید تا استوری درج شده شما توسط دنبال کننده های اکانت های دیگر نیز دیده شود و در نتیجه اشخاصی به اکانت شما روی آورند و به علت افزایش بازدید استوری شما، افزایش بازدید از اکانت شما نیز حاصل شود.

پست کردن استوری در زمان مناسب

زمانی که استوری را منتشر می کنید، بسیار مساله مهم و تاثیر گذاری است. برای بازدید بیشتر از استوری لازم است که استوری خود را در ساعات اوج اینستا منتشر کنید. منظور از ساعات اوج ساعاتی است که بیشترین کاربر در اینستا فعالیت می کند.

معمولا ساعات اوج اینستا را می توان در ساعت های 13 الی 15 ظهر و 20 الی 22 شب در نظر گرفته می شود که این آمار بر اساس تحقیقات انجام شده و آمارگیری های کلی به دست امده است.

در صورتی که در این ساعات مطالب را استوری کنید بازدید بیشتری خواهید داشت.

استفاده از عکس ها و ویدیوهای جذاب برای استوری:

به کار بردن عکس، ویدیو و مطالب جذاب که باعث جذب مخاطب شود در بازخورد استوری شما بسیار موثر است و به همین دلیل باید در انتخاب پست های مورد نظر خود بسیار دقت کنید و باعث جذب مخاطب به تماشای استوری خود شوید.

پاسخ دادن به دایرکت ها

سعی کنید زمانی که پستی را استوری می کنید و پاسخ ها و یا دایرکت هایی را از سوی دنبال کننده ها دریافت می کنید، به پاسخ های انها جواب دهید تا تعامل وارتباط بیشتری با دنبال کننده های خود داشته باشید و حس همدلی را در میان مخاطبان خود ایجاد کنید.

استفاده از لوکیشن

لوکیشن گذاری در هنگام درج استوری مساله تاثیر گذاری است که باید به آن توجه کنید. سعی کنید برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام حتما لوکیشن مربوط به استوری های خود را نیز ذکر کنید.

ایجاد استوری های پرسش و پاسخ و نظر سنجی:

یکی دیگر از کارهایی که برای افزایش بازدید اینستاگرام بسیار تاثیر گذار است، استفاده از باکس های پرسش و پاسخ ونظر سنجی است. به کمک این باکس ها می توانید ارتباط بیشتری با دنبال کننده های خود برقرار کنید و آنها را به تماشای استوری های خود تشویق کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.