آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

آیا میتوان عکس پروفایل اینستاگرام را مخفی کرد؟ آیا این قابلیت در اینستاگرام وجود دارد؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار بزرگ است که در سراسر جهان کاربران بسیار زیادی به عضویت در آن در آمده اند. این شبکه بزرگ اجتماعی قابلیت های بسیار زیادی نیز دارد و اجازه انجام امور مختلف را به کاربران خود می دهد.

امروزه امنیت در شبکه های مجازی و خصوصی سازی فضای فعالیت شخصی مساله بسیار مهمی در اینستاگرام است. به همین دلیل ممکن است که عده ای از افراد تمایل داشته باشند که پروفایل خود در اینستاگرام را خصوصی کنند و عکس پروفایلشان را مخفی سازی نمایند.

با ما در این مقاله همراه باشید و همچنین شما میتوانید از خدمات آسان فالوور مانند خرید فالوور, خرید لایک اینستاگرام و… استفاده کنید.

عکس پروفایل اینستاگرام چیست؟

عکس پروفایل اینستاگرام

عکس پروفایل قسمتی است که در گوشه سمت چپ صفحه اینستاگرام قرار می گیرد و هر کسی می تواند در این صفحه عکس مورد نظر خود را قرار دهد. عکس پروفایل تاثیر زیادی در جذب فالوور دارد و اشخاصی که اکانت های کاری در اینستاگرام را اداره می کنند باید به عکس پروفایل خود بسیار اهمیت دهند و تصویر مناسبی را برای معرفی پروفایل خود انتخاب کنند.

اما آیا این امکان در اینستاگرام وجود دارد؟ آیا میتوان عکس پروفایل اینستاگرام را مخفی کرد؟

اگر مایلید که پاسخ این سوال را بدانید با ما همراه باشید.

عکس پروفایل اینستاگرام برای اکانت کاری باید چگونه باشد؟

به صورت کلی عکس پروفایل از مولفه های مهم در خصوص معرفی یک اکانت به دیگران در اینستاگرام است که باید به آن بسیار توجه شود. خصوصا پیج های کاری باید مسائل مختلفی را در انتخاب عکس پروفایل خود رعایت کنند.

به عنوان مثال: یک اکانت کاری در اینستاگرام که به خرید و فروش و یا سایر کسب و کارهای اینستاگرامی می پردازد باید عکس پروفایل خود را به گونه ای انتخاب کند که نشان دهنده فعالیت کاری خود باشد و می تواند از برند کسب و کار خود برای انتخاب عکس پروفایل استفاده کند.

در صورتی که عکس پروفایل اینستاگرام مربوط به یک پیج کاری مرتبط با فعالیت کاری او نباشد، فالوور ها و کاربران اینستاگرام ممکن است که به اشتباه بیفتند و یا به اکانت مورد نظر جذب نشوند.

 

آیا میتوان عکس پروفایل اینستاگرام را مخفی کرد؟

متاسفانه در شبکه اجتماعی اینستاگرام با وجود همه قابلیت های آن هنوز امکانی برای مخفی سازی عکس پروفایل به شکلی که فقط بتوان آن را از اشخاص مورد نظر پنهان کرد وجود ندارد و کاربران نمی توانند عکس پروفایل خود را مخفی سازی کنند.

برای مخفی شدن عکس پروفایل اینستاگرام تنها یک راه وجود دارد که آن هم مخفی کردن اکانت به صورت کامل است که برای مخفی کردن پروفایل اینستاگرام به صورت کامل باید مراحل ذکر شده در قسمت زیر را طی کرد:

برای مخفی کردن پروفایل در ابتدا به حساب کاربری خود در اینستاگرام وارد شوید و سپس در قسمتی که با شکل آدمک نشان داده شده است، گزینه edit profile را بزنید و  سپس در انتهای صفحه گزینه similar account suggestion را باید غیر فعال کنید و تیک آن را بردارید. با انجام این کار مخفی شدن اکانت اینستاگرام شما انجام می شود.

هدف کاربران برای مخفی کردن عکس پروفایل اینستاگرام چیست؟

کاربران برای اینکه بتوانند عکس پروفایل خود را مخفی کنند، اهدافی به شرح زیر دارند:

 • عدم شناسایی شدن آنها توسط افراد خاص و مورد نظرشان
 • ایجاد امنیت بیشتر برای اکانت اینستاگرام
 • پنهان کردن عکس پروفایل و از بین بردن دسترسی به آن توسط افرد سوداستفاده کننده
 • شخصی سازی اکانت خود
 • و…

سخن پایانی:

با وجود اینکه امکان مخفی کردن عکس پروفایل اینستاگرام به صورت تکی وجود ندارد، امیدواریم که این شبکه بزرگ اجتماعی در سال های آینده این امکان را فراهم کند و در آپدیت های جدید خود امکان مخفی کردن عکس پروفایل را فراهم نماید.

امیدواریم که از مطالب تهیه شده توسط وب سایت آسان فالوور که وب سایتی در خصوص خرید فالوور واقعی، خرید فالوور ارزان و … است، استفاده کرده باشید. در این وب سایت مقالات زیادی در خصوص آشنایی بهتر شما هموطنان عزیز با شبکه اینستاگرام بارگزاری شده است که می توانید آنها را مطالعه کنید و پاسخ پرسش های خود را دریابید.

دوستان عزیز چنانچه قصد دارید فالوور های اکانت خود را افزایش دهید، بسته های افزایش فالوور موجود در آسان فالوور را خریداری کنید و در مدت زمان بسیار کوتاه فالوور های خود را افزایش دهید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.