آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

در این مقاله سعی میکنیم این موضوع را که آیا لایک ها کاملا واقعی هستند تحلیل کنیم‌. امروزه در تمام جهان و مخصوصا در ایران همه ی مردم به اپلیکیشن هایی همچون اینستاگرام و تلگرام و … رو آورده اند و میتواند دلایل متعددی برای این مسئله آورد.عده ای از افراد فقط جنبه ی سرگرمی این اپلیکیشن ها را در نظر میگیرند و وقت خالی خود را با آن پر میکنند ولی عده ای از افراد هم جدی تر به موضوع مینگرند و از آن برای معرفی کسب و کار و حرفه ی خود استفاده میکنند.ابعاد این معرفی شدن از اینستاگرام بسیار گسترده است و باید حتما برای دیدن شدن در آن به الگوریتم ها یا قواعد و قانون هایی که اینستاگرام تعیین کرده احترام بگذاریم و آن ها را تا حد ممکن رعایت کنیم.

آیا لایک ها کاملا واقعی هستند؟ - وبسایت اسان فالوور
حال باید بدانیم برای هوش مصنوعی اینستاگرام چه عواملی اهمیت دارد تا پیج ما را ارتقا دهد و به تعداد بیشتری از افراد نشان دهد.چند مورد از این عوامل شامل موارد زیر میشود:

 • تعداد فالوور واقعی
 • تعداد لایک های واقعی
 • تعداد کامنت ها
 • تعداد افرادی که پست را سیو و شِیر کرده اند
 • میزان فعالیت روزمره

آیا لایک ها کاملا واقعی هستند؟ - وبسایت اسان فالوور

آیا لایک ها کاملا واقعی هستند؟ البته باید بدانیم تمام این عوامل با هم همبستگی دارند و هرکدام دیگری را تکمیل میکنند مثلا هنگامی که شما فالور واقعی و فعال در پیج خود داشته باشید این فالور ها پست های شما را لایک میکنند و اگر مورد علاقه ی آنها واقع شود برای دوستان خود میفرستند یا برای خود سیو میکنند و نگه میدارند.اگر هم صاحب پیج فعالیت بیشتری داشته باشد مطمئنا ارتقای بیشتری میگیرد و تعاملات بیشتری را در پیج خود رقم میزند.

اما در سالهای اخیر با پیشرفت روز افزون برنامه اینستاگرام و پی بردن مزدم به پولساز بودن و همه گیری این برنامه سایت هایی طراحی شد تا با فروش فالور واقعی ایرانی یا خارجی و یا فروش لایک به مخاطبان آنها را در پیشرفت در حرفه و کسب و کار خود کمک کند.سوالی که در اینجا برای یک مخاطب پیش می آید این است که آیا این فالوری که خریداری میکنند واقعی است یا حتی آیا لایک ها کاملا واقعی هستند؟

اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم باید بگوییم بله اگر شما از یک سایت معتبر اقدام به خرید فالور ارزان یا لایک بکنید باید مطمئن باشید که تعداد فالور و لایک شما واقعی است و میتواند به مرور باعث پیشرفت کسب و کار شما شود و شما را به درآمد زایی برساند.اما نکاتی نیز وجود دارد که باید هنگام خرید فالوور یا لایک به آنها توجه کنید که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد.

آیا لایک ها ایرانی کاملا واقعی هستند؟

 1. سایتی را انتخاب کنید که حداقل یک روش تست رایگان برای افزایش لایک به شما ارائه دهد و شما را از نتیجه ی کار مطمئن کند.در این صورت شما نیز اطمینان بیشتری از حاصل کار خود خواهید داشت
 2. سعی کنید با افرادی که قبلا از سایت مورد نظر لایک یا فالور واقعی خریداری کرده اند ارتباط برقرار کنید و نتیجه و بازدهی این اقدام را جویا شوید.در این صورت مطمئن خواهید بود هزینه ای که قرار است برای خرید لایک یا فالوور پرداخت کنید به صرفه است یا خیر
 3. سعی کنید برای خرید فالوور یا لایک واقعی سایتی را انتخاب کنید که دارای تیم پشتیبانی حرفه ای و قوی هستند و بتوانند از پیج شما نیز در صورت هرگونه مشکل حمایت کنند و خرید فالوور یا لایک را به درستی انجام دهند
 4. اکثر پیج ها و سایت های معتبر فرایند لایک دهی در اینستاگرام را به صورت رندوم بین پست های شما انجام میدهند و روی یک پست تمرکز نمیکنند.حتما در هنگام انتخاب سایت مورد نظر خود به این نکته توجه داشته باشید تا اسیر سایت ها یا پیج های قلابی یا فیک نشوید
 5. امروزه در دنیای تکنولوژی این امکان وجود دارد که کاربران میتوانند به یک سایت یا پیج رتبه و اعتبار بدهند.شما نیز سعی کنید سایت هایی را انتخاب کنید که دارای رتبه و اعتبار بالایی باشند.
 6. قیمتی که یک سایت برای فروش فالوور واقعی یا لایک واقعی پیشنهاد میدهد اهمیت دو چندان دارد.درست است که قیمت جزو مسائل اصلی و مهم یک خرید است اما نباید به قیمت هایی که نامتعارفند اعتماد کنید.

امیدواریم تا اینجا به این سوال شما که آیا لایک ها کاملا واقعی هستند پاسخی داده باشیم.با جمع بندی مطالبی که گفته شد سایتی که شما از آن نسبت به خرید لایک اقدام میکنید مهم ترین نکته ی خرید است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.