آسان فالوور

بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

ربات های اینستاگرامی علاوه بر اینکه موجب افزایش فالوور پیج ما میشوند باید در افزایش لایک نیز موثر باشند .

ربات و افزایش لایک

نرخ تعامل به میزان مشارکت اعضا آن پیج با محتوا های منتشر شده است . این میزان بر اساس تعداد  لایک و کامنت هایی که توسط کاربران دریافت گردیده است محاسبه میشود . بنابراین اگر تعداد فالوور های پیج نسبت به تعداد لایک های دریافتی بیشتر باشد ؛ نره تعامل روبه کاهش میرود .در قوانین اینستاگرام پیچی بهتر از که دارای نرخ تعامل بالاتری باشد .

هدف اصلی ما از خرید فالوور و  خرید لایک بالا بردن بازدید پیج و جذب فالوور بیشتر است ؛ پس نباید به گونه ای عمل نماییم که نتیجه ای عکس بگیریم . گاهی استفاده از ربات های بی کیفیت که موجب کاهش نرخ تعامل میگردد ما را از هدفمان بسیار دور میکند . زیرا افرادی که ما میخواهیم آن ها را به عنوان فالوور جذب کنیم تنها با یک نگاه و تفاوت در میزان لایک و فالوور ما به فیک بودن آن پی میبرند .

میتوان برای رفع این مشکل دست به گرفتن لایک از طریق ربات زد اما بازهم امکان دارد برخی فالوور های باهوش این مسئله را متوجه شوند و به این نتیجه برسند که پیج ما عملکردی ضعیف را بدنبال دارد .

آیا بهتر است لایک توسط ربات انجام شود ؟ - وبسایت اسان فالوور

 

چگونگی لایک گرفتن از ربات

اگر هدفتان ارتقا پیجتان میباشد از ربات های واقعی که میتواند خدماتی کامل و واقعی ارائه دهد استفاده نمایید  که هم فالوور واقعی و هم لایک و کامنت واقعی به همراه دارد حال بیشتر در مورد این گونه ربات ها صحبت میکنیم .

ربات اینستاگرام چه نوع رباتی است و چگونه فعالیت میکند

این ربات یکی از ربات های ارائه دهنده خدمات در زمینه اینستاگرام میباشد . این رباط تنظیماتی را بهمراه دارد که در پیش رو شما قرار میگیرد و با چیدمان این تنظیمات به دلخواه و بر اساس نیازمان ؛ به سراغ افراد فعال پیج میرود که شما شراطتش را از پیش در تنظیماتش تعیین نموده اید . و او را با لایک و کامنت هایتان مواجه میکند . البته این روند توسط ربات واقعی به قدری ماهرانه صورت میگیرد که فرد متوجه این موضوع نمی شود که این لایک و کامنت ها توسط ربات صورت گرفته است ، او نیز در دنباله این روند بی شک شما را فالو میکند .

حتی اگر اقدام به فالو کردن شما نکند در جواب محبت لایک شدن پست هایش توسط ربات چند لایک به شما میدهد . این روند بسیار نتیجه بخش و مطلوب است زیرا ؛ تعداد فالوور و لایک برای پیجتان به یک میزان بالا میرود .

آیا بهتر است لایک توسط ربات انجام شود ؟ - وبسایت اسان فالوور

مزایای استفاده از ربات افزایش لایک اینستاگرامی

 • ارسال شدن پست ها در زمان مقرر :

ربات اینستاگرامی کاربرد های بسیار دیگری هم علاوه بر آن چیزی که به لایک و فالوور مربوط است دا داراست . برای مثال شما در هر زمانی که برای رباط معین نمایید پست های شما را انتشار میدهد ؛ البته باید قبل از آن یک تقویم محتوایی و پست هایتان را آماده نمایید .

 • آنلاینی ۲۴ ساعته :

کافی است در تنظیمات ربات زمان های عملکردش دا تعریف کنید در اینصورت دیگر نیاز نیست که مدام آنلاین باشید . علاوه بر آن تعداد لایک ، فال و آنفالو ،هشتگ ، پیج هدف و …. را برای او تعریف نمایید و دیگر نیاز نیست که نگران باشید .

 • افزایش دادن فالوور به کمک ربات :

این ربات های اینستاگرام در کوتاه ترین زمان و با صرف اندک ترین هزینه میتواند دست به افزایش لایک و فالوور بزند .

 • بالا رفتن نرخ تعامل :

بیان داشتیم که نرخ تعامل بسته به بالا رفتن لایک و فالوور نیز بالا میرود و نیز اینکه باید بالا بودن میزان فالوور و پایین بودن لایک؛ نره تعامل نیز کاهش میابد . پس افزایش لایک توسط رباط اینستاگرام را قانع میکند که پیج مورد نظر توانایی این را داشته است که به خوبی با مخاطبان تعامل پیدا کند .

 • صرفه جویی در زمان :

در حال حاضر و گستردگی روز به روز فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بیش از یک میلیارد کاربر وجود دارد که برای بدست آوردن موفقیت در این فضا ؛ پیج شما باید مدام فعالیت کند . این فعالیت ها مانند لایک ، کامنت و…. زمان زیادی از افراد را اشغال میکند که به وسیله ربات این مسئله هم حل می شود .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  09109178715
  اپلیکیشن

  آسان فالوور

  • دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه
  • در محیطی امن و رمزنگاری شده
  • .

  .

  پشتیبانی

  پشتیبانی

  در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خرید و یا نیاز به راهنمایی، می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.(فقط از طرق تلگرام پیام دهید)

  09109178715

  راهنمای موبو شارژ

  p class="text-grey">

  .

  تولید محتوا ترجمه مقاله طراحی سایت

  محصولی موجود نمی باشد!

  در حال حاضر در این دسته محصولی موجود نمی باشد. لطفا بعدا مراجعه فرمایید.